E FUNDIT/ Shorti rezervon përballje titanësh, CR7 sfidon Messin, ja të gjitha grup
999 rezultate për

samsung

Samsung do të lançojë telefonat që palosen në 2019 Inxhinieri i ekraneve të Samsung, Kim Tae-woong thotë se ekranet e tanishëm shiten mirë dhe nuk ka nevojë të nxitohet pë
Samsung S8 me risi në pamje dhe strukturë Lirisht mund të themi se prezantimi i serisë së telefonave Galaxy S8 paraqet kthesë për Samsung edhe pse kompania çdo vi
Gjithçka që duhet të dini për Galaxy S8 dhe S8+ (FOTO & VIDEO) Kompania Samsung ka prezantuar sot perlën e saj në eventin “Unpacked” që është zhvilluar në New York, bëhet fjalë për te
“BLOW”/ Shkatërrohet banda e grabitësve të lokaleve në Tiranë, në pranga edhe një adoleshente Është shkatërruar banda e grabitësve të lokaleve në Tiranë. Policia bën me dije se ka finalizuar operacioni “BLOW” dhe k
Samsung prezanton televizorin që duket si një kornizë në mur Projektuesi Yves Behar prezantoi televizorin e ri të Samsungut këtë javë në Paris. Ky televizor është dizenjuar për
Shumë shpejt del ne shitje Samsung Galaxy S8 Kompania e Samsung do të prezantojë Galaxy S8 dhe Galaxy S8 Plus më 29 mars të këtij viti në Kongresin Botëror të Celula
LISTA/ Kujdes nga këta smartphone "android" , kanë viruse Informacioni i shpërndarë sëfundmi nga një kompani kibernetike në Europë ka dhënë alarmin tek përdoruesit e androidëvë.
Samsung më i shitur se iPhone në 2016 Ndonëse viti 2016 u mbyll me vështirësi financiare për Samsung në 2016, sipas Strategy Analytics kjo kompani mbetet shit
Përgjimet e CIA-s, reagon Apple, Samsung dhe Microsoft Lajmi i publikuar dje nga “Wikileaks” se CIA po përgjon të gjithë botën përmes disa pajisjeve teknologjike, ka shkaktuar
Zbulohet data, ja kur do të lançohet Galaxy S8 Kompania gjigande e celularëve Samsung do të hedhë në treg një Galaxy S8 dhe S8 plus të ridizajnuar më 29 mars. La
iPhone 8 vjen me kamera revolucionare 3D, shtanget Samsung "Apple" pritet ta prezantojë iPhone 8 në vjeshtë, kur do shënohet dhe 10 vjetori i iPhone. Sipas TechSot, iPhone8 pritet
Arrestohet trashëgimtari i "Samsung" (FOTO LAJM) Trashëgimtari i "Samsung", Lee Jae-yong është arrestuar ndërsa miratimin për arrestimin e tij e ka miratuar një gjykatë
Zyrtare, Galaxy S8 zbulohet më 27 shkurt Samsung do të njoftojë datën zyrtare të lançimin të Galaxy S8 më 27 shkurt. Drejtori i komunikimit celular në Samsung
Prezantohet në Shqipëri Samsung Galaxy A Samsung Electronics prezantoi sot në Tiranë modelet e serisë së Galaxy A për 2017, Galaxy A5 5.2 inç dhe Galaxy A3 4.7 i
5 veçoritë e Galaxy S8 që nuk do të jenë në iPhone Gjatë këtij viti, Samsung do të lëshojë dy Galaxy S8. Më pas, në shtator, Apple do të lëshojë iPhone 8 së bashku me atë
Samsung Electronics në Forumin Europian të Elektronikës në Barcelonë Këtë vit ndalesa e Samsung ishte Barcelona, aty ku produktet më të mira të vitit 2017 u prezantuan para medias Europiane
Samsung prezanton dy modele të reja të "Chromebook" Kompania koreane samsung prezantoi para audiencës dy laptopë të ri Chromebook – Chromebook Pro dhe Chromebook Plus.
Samsung "kryqëzohet" pas dështimit të Note 7, kompania pranon përgjegjësitë Hetimi i Samsungut për dështimin e “Galaxy Note 7” doli në përfundimin se, mbinxjehja dhe djegia e telefonave ndodhte pë
Dalin pamje të tjera dhe data e publikimit të Galaxy S8 Galaxy S8 i gjigandit korean Samsung pritet të jetë një nga celularët më të mirë të vitit 2017, dhe data e lançimit të t
Samsung prezanton Galaxy A elegant, praktik dhe të fuqishëm Samsung Electronics Co., Ltd., prezantoi sot serinë më të fundit të Galaxy A. E disponueshme në Europë në dy versione –