999 rezultate për

samsung

Samsung Galaxy FE nuk do të lançohet para fundit të korrikut Dy ditë më parë një raport nga shtëpia e Samsung në Korenë e Jugut tha se do suhet të presim që njësitë e rinovuara të G
Samsung nuk "harron" Note 7, debuton me një tjetër "Note" Më herët gjatë ditës është thënë se Samsung Galaxy Note FE do të lansohet në Korenë e Jugut në muajin e ardhshëm, dhe se
Samsung prezanton serinë e re të Galaxy J (FOTO LAJM) Samsung Electronics Co., Ltd. lançoi sot serinë e re të Galaxy J. Të gjithë telefonët e rinj Galaxy J7, J5 dhe J3 ofrojn
Samsung fillon punimet për Galaxy Note 8 Samsung ka filluar përgatitjet per Samsung Galaxy Note 8. Kompania koreane ka filluar punimet për të qenë gati në
Sony sfidon Samsung Gear VR me PlayStation VR Sony laçoi kufjet e PlayStation VR në vitin 2016, dhe sot kompania japoneze ka shitur 1 milion cope. Ky sukses vendo
Samsung Electronics ngre nivelin e produkteve në tregun e aksesorëve televizivë Samsung Electronics, prodhuesi kryesor global i televizorëve njoftoi lançimin e aksesorëve të tij QLED TV, duke përfshir
Ky është Samsung Galaxy Note 8 Galaxy Note është telefoni Premium më i madh që Samsung ka prodhuar. Galaxy Note 8 do të ketë ekran me madhësi 6.3 in
Samsung prezanton celularin e ri me ekran elastik Kompania gjigande e celularëve Samsung ka prezantuar në treg së fundmi një celular me ekranelastik 9.1 inç. Sipas inf
Galaxy Note 8 vjen para iPhone 8, ja detajet për tabletin e ri! Lirisht mund të thuhet se Galaxy Note 7 ishte katastrofal, vitin e kaluar. Pas njoftimeve se fableti po shpërthente në f
Samsung prezanton në Kosovë Galaxy S8 dhe S8+ telefonët inteligjentë pa kufij (FOTO LAJM) Samsung Electronics prezantoi sot në Prishtinë gjeneratën e tetë të smartfonëve Galaxy S8 dhe Galaxy S8+, telefonat inte
Samsung Galaxy S8 karikohet shpejt vetëm kur e ka ekranin të shkyçur Mbushja e shpejtë është shndërruar në funksion standard te telefonat e mençur sot, andaj nuk ishte befasuese të shohim s
Samsung ka shitur mbi 5 milionë Galaxy S8 për një muaj Sipas një raporti të ri nga Korea Jugore, gjiganti i teknologjisë Samsung deri më tani ka shitur mbi 5 milionë Galaxy S8
Televizorët Samsung QLED, të parët me këto karakteristika Samsung Electronics Co., Ltd. deklaroi sot disponueshmërinë e softuerit të ri të Portrait Displays me kalibrim automatik
LG G6 konkurron me iPhone dhe Samsung Smartfoni më i ri i kompanisë LG i quajtur G6, pritet që të jetë një konkurrent për smartfonët e njohur nga Iphone dhe S
Samsung do të prodhojë telefona me sistemin Tizen OS Gjigandi i celularëve Samsung ka zbuluar planet për të zhvilluar telefona që punojnë me sistemin operativ Tizen OS. K
Del në treg smartfoni i parë Samsung me kamerë të dyfishtë Gjiganti i teknologjisë, Samsung, ngadalë është duke u përgatitur që të nxjerrë në treg smartfonin e tij të parë me kame
Samsung prezanton në Shqipëri Galaxy S8 dhe S8+ telefonët inteligjentë pa kufij Samsung Electronics prezantoi sot në Tiranë gjeneratën e tetë të telefonave të mençur Galaxy S8 dhe Galaxy S8+, telefona
E dini se çfarë do të thotë emri “Samsung”? Samsung është kompania që krijon telefonat e mençur më të famshëm me platformë mobile Android në botë, dhe derisa ajo ës
Samsung Galaxy S8 tejkalon shitjet e Galaxy S7 Pas problemeve me telefonin Galaxy Note7, shumë kanë pyetur se nëse kompania Samsung mund të rikuperohet nga një lëshim
Samsung Galaxy S8 me probleme në ekran? Disa konsumatorë korean të cilët kanë para-porositur Galaxy S8 dhe S8 Plus kanë treguar se janë të pakënaqur nga produkt