E FUNDIT/ Shorti rezervon përballje titanësh, CR7 sfidon Messin, ja të gjitha grup
999 rezultate për

samsung

Samsung dëshiron të tejkalojë Teslën me bateritë e veta të makinave Në Automesse IAA, Samsung ka zbuluar bateritë e veta të makinave, të cilat duhet t’i japin makinave elektrike rreth 700
Samsung Galaxy Note 8 sjell opsionin e filmimit 4K Apple kohë më parë njoftoi se modelet e reja iPhone janë të parët që kanë opsionin e video-xhirimit 4K UHD 60 FPS. Gj
Prezantohet në Shqipër Samsung Galaxy Note8 Samsung Electronics prezantoi sot smartfonin e tij më të fundit Samsung Galaxy Note8 në Shqipëri. Ky lançim lokal u zhvi
Samsung lanson Galaxy Note me ekran të palosshëm Samsung është duke përgatitur lansimin e smartfonit të saj të parë Galaxy Note me ekran të palosshëm. Koh Dong-jin,
iPhone dje prezantoi tre versione, por Samsung njofton të mos joshemi pasi diçka e madhe po vjen Apple me 12 shtator zbuloi tre celularëve të rinj iPhone, në tre versione, por kjo nuk do të thotë se e gjithë bota e ka
Iphone dhe Samsung humbin garën, ky është telefoni më i kërkuar Shtatë vite pas hyrjes në garën e telefonave të mençur, Huaëei po shet më shumë telefona se sa Apple. Sipas kërkimit
200,000 dollar shpërblim për ata që gjejnë probleme tek Galaxy Pajisjet e përfshira janë modelet Galaxy S, Galaxy Note, Galaxy A, Galaxy J dhe Galaxy Tab. Pjesë e tyre janë edhe Galax
Kjo është arsyeja pse iPhone 8 do të kushtojë 1,000 euro IPhone 8 pritet që të prezantohet në një ngjarje të veçantë më 12 shtator dhe të kushtojë diku rreth 999 dhe 1,200 euro.
Samsung Galaxy Note 8, ja çfare e dallon nga Iphone 8 (FOTO LAJM) Samsung Galaxy Note 8 pritet të godasë raftet e dyqaneve më 15 shtator, me një çmim prej 930 dollarë. Samsungu i fund
Samsung nxjerr Galaxy S9 në Janar Pasi nxori në treg telefonin e ri, Galaxy Note 8, Samsung pritet që të hedhë në treg dhe modelin e ri Galaxy S9. Në n
Samsung Galaxy S9 mund të lansohet më herët se zakonisht? Telefoni i ri premium nga Samsung, Galaxy S9 – mund të debutojë edhe më shpejt se sa besohej më parë, thuhet sipas një r
Samsung synon shitjen e 700 mijë njësive të Note 8 për një muaj në Korenë e Jugut Sipas një raporti të ri nga vendi i origjinës së Samsung, kompania synon të shesë një total prej 700,000 njësi Galaxy No
Samsung po e zgjeron Bixby në tërë botën Samsung ka filluar të sjellë përditësimet për aplikacionet Bixby, duke përfshirë Bixby, Bixby PLM, Bixby Wakeup, Bixby D
Nokia sfidë të hapur Samsung-ut dhe Apple-it, sjell Nokia Premium Nokia padyshim që njihet si një nga telefonat më të fortë dhe sidomos "legjenda" e njohur si 3310. Por pas publiki
Samsung tashmë prodhues i parë i procesorëve në treg Ditën e djeshme Samsung raportoi rezultatet e saj të tremujorit të cilat u kryesuan nga biznesi i saj i çipave, i cili f
Samsung lë sërish mbrapa Apple, ja sa të ardhura ka grumbulluar Gjiganti koreano-jugor “Samsung Electronics” njoftoi sot një përfitim tremujor rekord duke lënë pas konkurrentin e tij “
Luftë kundër Apple, Samsungu sjell Note 8 në gusht Gjigandi aziatik Samsung pritet të lançojë smartfonin ‘flagship’ të radhës, Note 8. Më përpara ishte raportuar se smartf
Telefonat e Samsungut tani mund të lidhen me kompjuterët me Windows 10 Kompania Samsung ka përditësuar aplikacionin e saj Flow, për të ofruar mbështetje për opsionin “Windows Hello” në sistem
Lajm për ju që mendoni se S8 është smartphoni më i mirë, mirëpriteni Note 8 Galaxy Note8 do të dalë në fund të shtatorit me çmim prej € 999, 6GB RAM dhe kamera dyfishtë. Një nga pajisjet më të
Samsung organizon konkursin për dizajnin e aksesorëve të televizorëve QLED Samsung Electronics njoftoi për herë të parë konkursin e parë global të dizajnit të aksesorëve televizivë në bashkëpunim