999 rezultate për

samsung

Samsung Galaxy S9: Data e lëshimit, çmimi dhe thashethemet (FOTO LAJM) Samsung ishte kompania e parë që eksperimentoi me një ekran të sheshtë si dhe karakteristika të zhbllokimit të fytyrës.
Samsung bëhet gati për luftë: Braktisni iPhone dhe ju japim 220 dollarë! IPhohe dhe Samsung janë në një “luftë” të vërtetë konkurrence. Kompania Samsung ka një propozim gati të çuditshëm pë
Mësohen ngjyrat e Samsung Galaxy S9 (FOTO) Samsung Galaxy S9 është larg edhe disa muaj, por tashmë kanë nisur spekulimet edhe për opsionet e ngjyrave të tij. Sa
Së shpejti edhe Galaxy S6 do të bëhet me Android Oreo Samsung tashmë ka publikuar versionin beta të Oreo për përdoruesit e telefonit Galaxy S8. Megjithatë, ky nuk është la
iPhone X vs Samsung Galaxy X, cilat janë thashethemet e fundit? Samsung nuk është e vetmja kompani që luan me dizajne për telefonat e palueshëm. Duket sikur Apple po bën iPhone-in e sa
Samsung shfaq Galaxy X online (FOTO LAJM) Megjithëse nuk kemi dëgjuar shumë për Galaxy X, ne kemi dëgjuar mjaftueshëm për të besuar se ekziston një telefon i till
Samsung Galaxy S9 kopjon tipare të iPhone X Sipas disa burimeve të drejtuesve të kompanisë, celulari i ri Samsung Galaxy S9 do të ketë një kamerë dyshe, do të jetë
Samsung lanson “Deepsea Blue” Galaxy Note 8 (FOTO LAJM) Samsung ka lansuar ngjyrën e re të Galaxy Note 8– Deepsea Blue, por vetëm në disa vende të botës. Galaxy Note 8 Deep
Galaxy X do të sjellë revolucion në botën e telefonave të mençur (FOTO LAJM) Samsung ka pasur një vit mjaft të mirë, ku në vitin 2017 ka sjell disa nga celularët e mençur më të mirë për momentin.
Mirupafshim, krizë! Zbuloni “gjigantin” që fiton 109 mln dollarë në ditë (FOTO LAJM) Kur thua Samsung, ke thënë më shumë se “kompania koreane e elektronikës”. Gjiganti i prodhimit të pajisjeve që kanë ndry
Samsung vjen me Galaxy Tab Active2 të përmirësuar (FOTO LAJM) Samsung Electronics prezantoi sot Galaxy Tab Active2, një tablet i ri, i ndërtuar për bizneset përmes një dizajni të fry
Galaxy S9 do të kopjojë shenjën mbrojtëse të modelit iPhone X Samsung Galaxy S9 do të jetë telefoni i parë Android, i cili do të kopjojë funksionin mbrojtës të modelit iPhone X, i ci
Samsung kalon me sukses tragjedinë e Galaxy Note 7-ës Në shtator të vitit të kaluar fitimi i kompanisë mori një goditje të rëndë nga fatkeqsia e Galaxy Note 7. Të Premten
Samsung Galaxy Note 9 do të ketë skaner për gishtërinj nën ekran Modeli Samsung Galaxy Note9 për vitin e ardhshëm do të ketë funksionin, e cila është dashur të paraqitej në pararendësin
Arrestohen 4 adoleshentë, grabisnin çiftet natën tek kodrat e Liqenit në Tiranë Policia e Tiranës ben me dije se ka arrestuar 4 adoleshente, ne kuader te operacionit “Mesnata”. Adoleshentët janë ar
Samsung rivalizon Oculus, sjell HMD Odyssey VR Samsung HMD Odyssey VR është këtu dhe paketon ekran të dyfishtë 3,5-inch AMOLED , AKG kufje, dy kamera për ndërgjegjësim
Shikojeni dallimin e kamerës së iPhone 8 dhe Samsung S8 (VIDEO) Ka lindur një konkurrencë e madhe mes dy gjigantëve, Apple e Samsung për dy modelet e fundit, Samsung 8 dhe iPhone 8. Dy
Samsung sjell ekranin më të çuditshëm ndonjëherë (FOTO LAJM) Kur u prezantua në vitin 2016 si ekran ultra i gjerë, nuk ka funksionuar për shkak të aplikacioneve të cilët nuk e kishi
Samsung, me super-kamerë për të rivalizuar me Sony Sony ishte i pari që ndërtoi një telefon me memorie në çip – kamera Motion Eye në Xperia XZ Premium dhe XZs (më vonë XZ1
Samsung lejon përdoruesit të ç’aktivizojnë butonin e dedikuar të Bixby Kompania shkoi aq larg sa të bllokonte aplikacionet e palëve të treta të cilat zhbllokonin butonin për ta përdorur për n