999 rezultate për

samsung

Samsung hedh në treg telefonin e palosshëm Galaxy Z Fold 2, si duket dhe sa kushton (VIDEO) Samsung ka zbuluar zyrtarisht telefonin e ri që mund të paloset, Galaxy Z Fold 2, me një ekran më të madh se 7.6 inç dhe
iPhone apo Samsung, cili është më i mirë? Kjo betejë e vazhdueshme do të thotë vetëm se të dy kompanitë teknologjike do të vazhdojnë të përditësohen për të kapur
Samsung sjell "veshje antibakteriale" që i mban viruset larg telefonit tuaj Një veshje e veçantë për telefonat inteligjentë Samsung thuhet se i mban viruset larg telefonit tuaj. Sidomos në kohë
Përdoruesit e "Samsung" u zgjuan me një mesazh misterioz në celularin e tyre (FOTO LAJM) Përdoruesit e celularëve “Samsung” u zgjuan sot me një mesazh misterioz në celularin e tyre. Njoftimi erdhi nga aplik
Autostrada nënujore, sporte dhe pushime në Hapësirë: Si do duket bota pas 50 vitesh (FOTO LAJM) Autostradat nënujore, sportet dhe pushimet në Hapësirë ??janë disa nga zbulimet e ardhshme të cilat do të jenë të zakons
Samsung bën ulje drastike të Galaxy S10 Kohët e fundit Samsung njoftoi telefonat e tyre të ri në formën e serisë Galaxy S20. Këta telefona nuk janë aspak të
Samsung "surprizon" përdoruesit me smartfonin e ri të përthyeshëm Kompania telefonike Samsung "ngacmoi" përdoruesit e saj duke publikuar foto nga projekti për telefonin e parë që mund të
Bëni kujdes! Nëse keni këtë tip telefoni çdokush mund t’ua hapë Kompania Samsung ka pranuar se telefonat Galaxy S10 kanë probleme me skanerin e shenjave të gishtërinjve dhe atë mund ta
Samsung nuk do t'i prodhojë telefonët më në Kinë Samsung i dha fund prodhimit të telefonëve celularë në Kinë bëri të ditur kompania ditën e Mërkure e cila është dëmtuar
Autostrada nënujore dhe pushime në hapësirë, kështu do duket bota pas 50 vitesh (FOTO LAJM) Autostradat nënujore, sportet dhe pushimet në hapësirë janë disa nga zbulimet e ardhshme të cilat do konsiderohen si të
Autostrada nënujore, sporte dhe pushime në Hapësirë: Si do duket bota pas 50 vitesh (FOTO LAJM) Autostradat nënujore, sportet dhe pushimet në Hapësirë ??janë disa nga zbulimet e ardhshme të cilat do të jenë të zakons
Jashtë parashikimeve, “Apple” dhe “Samsung”, telefonat më të rrezikshëm “Iphone 7″ dhe Samusung Galaxy s8” përcjellin dyfishë më shumë rrezatim sesa është e lejuar. Telefonat e mençur
Samsung Galaxy Home del në treg në fund të qershorit I shumëprituri Samsung Galaxy Home së shpejti mund të paraqitet në treg. Sipas zyrtarëve të Samsung, kompania e Kores
Kjo është data e hyrjes në treg e Samsung Galaxy S10 5G Samsung në linjën Galaxy ka lëshuar edhe variantin 5G të quajtur Samsung Galaxy S10 5G. Kompania tashmë ka dhënë një
Ja kush janë smartfonët më të mirë për selfie (FOTO LAJM) DxOmark, një laborator francez I specializuar për fotografi ka testuar një sërë smartfonësh dhe i ka renditur sipas cilë
Samsung nuk do të sponsorizojë Milanin Gjigandi i prodhimit të elektronikës Samsung nuk do të sponsorizojë Milanin, shkruan Albeu.com. Lajmi vjen nga vete
Edhe celular edhe tablet, Samsung sjell “bishën” e re në treg (FOTO LAJM) Nëse doni të dini kush është fjala e fundit e teknologjisë, duhet me patjetër që të shihni celularin më të ri që ka prez
Teknologjia arrin kulmet, kur do vijë telefoni me ekran që paloset Tenkologjia sa vjedh dhe përmirësohet dita ditës, ku arritje të madhe kanë bërë edhe kompanitë e "smartphone". Së fu
Apple dhe Samsung dënohen për kurthin që u bënë klientëve Apple dhe Samsung do të gjobiten me nga 5 milionë euro respektivisht në Itali, për “ngadalësimin me qëllim” të celularëv
Samsung vjen me ndryshimin kolosal tek Galaxy S10 Drejtuesit kryesorë të kompanisë Samsung janë takuar kohët e fundit në Kinë për të diskutuar telefonin e ri që do të nxj