999 rezultate për

sampdorias

De Biasi zbret në Genoa dhe Palermo Trajneri i ekipit kombëtar të futbollit do të jetë këto dy ditë mik dhe ndjekës i katër seancave stërvitore të skuadrës
Hysaj kthehet me grip nga pushimet në Amerikë, mungon në fundjavë? Elseid Hysaj është rikthyer nga pushimet në Amerikë, por gjendja e tij nuk është aspak e mirë. Shkodrani nisi punën në p
Zyrtare/ Shqipëria thërret futbollistin e Sampdorias Olger Merkaj i riu shqiptar që po shkëlqen në futbollin italian këtë sezon është thirrur për herë të parë në Kombëtaren
Inter fundoset edhe nga Sampdoria (VIDEO) Sampdoria i ka shkaktuar humbjen e radhës Interit në Serine A. Zikaltërit janë mposhtur 1:0 në udhëtim në ‘Luigi Ferr
Armando Sadiku mbetet në "radarët" e Sampdorias Skuadra italiane Sampdorias po kërkon një sulmues në këtë merkato vere dhe sheh te futbollisti shqiptar Armando Sadiku k
Ja ekipi i ri i Ranocchias Ekipi i Sampdoria ka lajmëruar se ka kompletuar transferimin në formë huazimi të mbrojtësit të Interit, Andrea Ranocchia
Napoli fluturon në krye, fiton edhe ndaj Sampdorias (VIDEO) Napoli nuk ka ndërmend që ta lëshojë kreun në Serinë A. Skuadra e Mauricio Sarrit ka marrë një fitore shumë të rëndësish
De Biasi i ofron Mavraj-n Sampdorias De Biasi po punon shumë që t'i sistemoj të gjithë lojtarët e tij në skuadra ku kanë mundësi që të luajnë për të qenë gat
Milan fiton kundër Sampdorias (VIDEO) Milan ka arritur të fitoj 0:2 përballë Sampdorias, e cila ka luajtur për 30 minutat e fundit të ndeshjes me vetëm 10 loj
Tarashaj drejt kalimit në Serinë A Shani Tarashaj vëzhgohet nga shumë ekipe në Serinë A shkruajnë mediat italiane. Forma që po kalon me Grasshopersin ka të
Milan shkatërron Sampdorian (VIDEO) Milan ka shkatërruar ekipin e Sampdorias me rezultatin e thellë 4-1. Për kuqezinjtë shënuan Bunaventura, Niang (2 gol
Golashënuesit më të mirë në Serinë A (FOTO LAJM) Pas javës së 12-të në Serinë A, hapësira tashmë u është lënë ndeshjeve të Kombëtareve. Duke bërë një vështirë të shkurtë
Fiore fiton kundër Sampdorias (VIDEO) Ekipi i Fiorentinës po vijon të qëndrojë në krye të Seria A, duke fituar një ndeshje aspak të lehtë. Vjollcët kanë fi
4 kandidatët e stolit të Milanit (FOTO LAJM) Cili do të jetë trajneri i ri i Milan-it? Kjo është dilema e madhe e tifozëve të Milanit gjatë këtyre ditëve. Në lojë
Berisha: Jam i lumtur, tani dua Kupën Etrit Berisha po kalon një moment shumë pozitiv te Lacio. Portiri i kombëtares sonë është shprehur shumë i lumtur për fi
Inzaghi: Kërkojmë fitoren ndaj Sampdorias Milani do të testojë forcën nesër ndaj një kundërshtari që mban pozita komode në klasifikim. Pas dy sukseseve rresht në
Luana, bukuroshja e apasionuar pas Sampdorias dhe Eto’o-së (FOTO LAJM) Sampdoria nuk është një ekip i nivelit të Juventusit, Milanit apo Interit por sërish ka tifozët e saj fanatikë, të cilët
Tjetër humbje për Interin e Shaqirit, fiton Roma (VIDEO) Interi ka humbur 0-1 përballë Sampdorias, ndërkaq që Roma ka fituar 1:0 kundër Cezenës. Skuadra milaneze nuk ka mundu
Interi dy javë pa Shaqirin Xherdan Shaqiri nuk ia del. Tashmë është zyrtare, futbollisti shqiptar nuk mund të ndihmojë Interin në dy sfidat e radhë
Presidenti i Sampdorias e rikthen Samuel Eto’on te skuadra Presidenti i Sampdorias, Ferrero, ka ndërhyrë në krizën mes trajnerit Mihajloviç dhe Samuel Eto’os që shkaktoi edhe larg