999 rezultate për

sampdorias

Milan shënon golin e avantazhit ndaj Sampdorias (VIDEO) Milan ka kaluar në epërsi ndaj Sampdorias në "San Siro". Ai që shënoi është mesfushori italian, Giacomo Bonaventura,
Sampdoria – Juventus, formacionet zyrtare Zonja e Vjetër do të jetë mysafire e Sampdorias në takimin e vlefshëm për javën e 13-të të kampionatit italian. Juven
Ka ardhur koha që Juventus të tregojë veten Juventus mes kampionatit dhe Champions League. Bardhezinjtë duke filluar që nga takimi ndaj Sampdorias e deri në fund të
Atletico Madrid bën ofertën e çmendur për mesfushorin e Sampdorias Atletico Madrid thuhet se ka arritur një marrëveshje për të nënshkruar me mesfushorin e Sampdoria, Lucas Torreira për 40
Icardi ‘mosmirënjohës’ ndaj Sampdorias Në janarin e vitit 2011, Sampdoria solli Icardin nga Barcelona në Itali, kur argjentinasi ishte vetëm 18 vjeç dhe e lanç
Atletico Madrid kërkon ish-mbrojtësin e Sampdorias Fillimi mbresëlënës i Milan Skriniar këtë sezon ka tërhequr vëmendjen e Atletico Madrid dhe gjigandët e La Ligës do të v
Spalleti i sinqertë pas fitores 3-2: Ishim me fat, era ua çoi topat jasht Trajneri i Interit, Luciano Spalletti, ka qeshur me idenë se skuadra e tij pati fat pas fitores prej 3-2 ndaj Sampdorias
Spalleti i sinqertë pas fitores 3-2: Ishim me fat, era ua çoi topat jasht Trajneri i Interit, Luciano Spalletti, ka qeshur me idenë se skuadra e tij pati fat pas fitores prej 3-2 ndaj Sampdorias
Icardi shënon golin e dytë personal ndaj Sampdorias (VIDEO) Inter ka shënuar edhe golin e tretë përballë Sampdorias. Goli është shënuar përsëri nga Maurito Icardi që shënon gol
Ish-lojtari i shënon gol që në ndeshjen e parë Sampdorias (VIDEO) Inter ka kaluar në epërsi kundër Sampdorias në "Giuseppe Meazza" me golin e shënuar nga slloveni. Pas një rrëmuje në
Spalleti: Pres një sfidë tepër të vështirë kundër Sampdorias Një barazim i arkivuar ndaj Napolit dhe me vendin e dytë të konfirmuar, Interi i Luciano Spaletit përgatitet të presë në
Montella i zhgënjyer nga futbollistët pas humbjes me Sampdorias Vincenzo Montella ka folur pas ndeshjes të cilën Milani i tij e humbi nga Sampdoria me rezultat 2-0 me golat e Duvan Zap
ZYRTARE/ Mbërrin në Torino blerja e parë e Juventusit për sezonin e ri (FOTO) Juventus zyrtarizon blerjen e parë për sezonin e ri. Bëhet fjalë për talentin e Sampdorias Patrik Schick. Sulmuesi çek k
E zbulon presidenti i Sampdorias: Ja ku do të shkojë talenti Schick Pas fjalëve të Walter Sabatinit, tashmë vjen një tjetër mesazh i rëndësishëm për të ardhmen e talentit Patrick Schick. S
Juve përdor Nedved për të rrëmbyer super talentin e Sampdorias E ardhmja e Patrik Schick mbetet gjithnjë e paqartë. Sulmuesi çek ka zhvilluar një super sezon te Sampdoria në Serinë A
Buffon shkruan historinë me Juventusin ndaj Sampdorias (VIDEO) Gigi Buffon është i lindur për të vendosur rekorde në futboll. Portieri i Juventusit ndaj Bolognës ka arritur në kuotën
Juve kërkon fitoren në transfertën e vështirë ndaj Sampdorias (FOTO) Juventus pas pak minutash do të tentojë të kalojë transfertën e vështirë të Sampdorias për të hedhur një tjetër hap drej
Allegri: Më e vështirë ndaj Sampdorias se ndaj Barcelonës Në shtëpinë e Juventusit nuk është ende koha për të menduar për Barcelonën. Këtë gjë e ka theksuar edhe Massiliano Alleg
Inter kërkon sulmuesin e talentuar të Sampdorias Interi e ka marrë seriozisht punën për të ndërtuar një ekip cilësor në sezonin e ardhshëm. Drejtuesit e klubit zikaltër
Interi në ndjekje të talenti të Sampdorias Interi ka nisur planet për sezonin e ri. Pronarët e rinj kinezë duan të ndërtojnë një ekip cilësor, teksa emri më i fun