999 rezultate për

sampdorias

De Biazi alternativa e parë për të marrë drejtimin e Sampdorias Giani De Biasi mund të rikthehet në drejtimin e një skuadre pas një pauze të gjatë. Ish-trajneri i Kombëtares shqipta
E kërkon Sampdoria, flet De Biasi Emri i Giani de Biasit, qarkullon ditët e fundit në kampin e Sampdorias, si një alternativë për të marrë drejtimin e sku
Sampodria pa trajner, del emri i De Biasit Klubi i Sampdorias ka vendosur në ditën e djeshme të përfundojë para kohe kontratën me trajnerin Eusebio Di Francesco.
Largimi i Di Franceskos, De Biazi kandidat për stolin e Sampdorias Eusebio Di Françesko ishte trajneri i parë që u largua për këtë sezon në Seria A, që pas nisjes së sezonit të ri. Pas
Mbrojtësi i Kombëtares në formacionin e javës në Seria A (FOTO LAJM) Goli këtë fundjavë ndaj Sampdorias ia shtoi vlerat mbrojtësit shqiptar të Veronës, Marash Kumbulla. 19-vjeçari është
Tërbohet Interi, Sanchez dopietë (VIDEO) Interi nuk përbahet. Zikaltërit kanë shënuar dhe golin e dytë përballë Sampdorias. Është sërish Sanchez i cili ka rea
Juventusi merr vendim për Ronaldon Kampionët e Juventusit të dielën në orën 18:30 luajnë në transfertë kundër Sampdorias në ‘Luigi Ferraris’. Trajneri M
Për herë të parë në Seria A ekipet do të luajnë me fanellat e njëra-tjetrës Këtë fundjavë, në Serinë A do të luhet ndeshja midis Parmës dhe Sampdorias. Dy skuadra që njihen për binjakëzimin mes ti
Fitorja kundër Sampdorias mban gjallë shpresat e Romës për një vend në Champions (VIDEO) Roma ka fituar 1-0 në fushën e Sampdoria-s dhe mbetet në garë për një vend në zonën Champions League. Verdhekuqtë jan
Tottenham i prish punë Interit, futet në garë për yllin se Sampdorias Totenhami duket se po i prish punë Interit në garë për të afruar mbrojtësin e Sampdorias Joachim Andersen. Tuttospor
Gjimshiti flet pas fitores ndaj Sampdorias:'Lluftën’ për garat evropiane Berat Gjimshiti me Atalantën e tij ka vazhduar shkëlqimin në Serie A. Mbrojtësi i Kombëtares së Shqipërisë ka bërë pa
Formacionet zyrtare: Interi e nis me Martinez ndaj Sampdorias Interi do të kërkojë vetëm fitoren ndaj Sampdorias për të vijuar rezultatet pozitive në Serina A. Zikaltrti vijnë në
Luajti titullar ndaj Sampdorias, kjo është nota e Hysaj Elseid Hysaj e nisi ndeshjen si titullar sot kundër Sampdorias, në fitoren që ekipi i tij mori me rezultatin 3-0. Med
Napoli shënon dy gola të shpejtë ndaj Sampdorias (VIDEO) Napoli ka shënuar dy gola të shpejtë ndaj skuadrës së Sampdorias në "San Paolo". Ai që ka shënuar golin e parë është
Patrick Coutrone është kthyer në një lider për Milanin Patrick Coutrone është kthyer në futbollistin vendimtar të Milanit . 21 vjecari ishte heroi kryesor qe i dhuroi k
Super Cutrone, Milan dyfishon rezultatin ndaj Sampdorias (VIDEO) Milan ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Sampdorias në "Stadio Luigi Ferraris". Ai që shënoi është përsëri, Patrick C
Milan kalon në epërsi ndaj Sampdorias (VIDEO) Milan ka kaluar në avantazh ndaj Sampdorias "Stadio Luigi Ferraris". Ai që ka shënuar është Cutrone në minutën e 102
Presidenti Sampdorias ironizon live Allegrin: "Edhe sot ju ndihmoi Shën By**a" Presidenti i Sampdorias, Masimo Ferrero, njihet në ambientin sportiv italian, si një njeri thumbues me deklaratat e tij
E pabesueshme çfarë goli iu anulua Sampdorias (VIDEO) Sampdoria ka shënuar një super gol në minutën e 94 kundër Juves me anë të Samponaras. Por kur gjithçka u duk se do t
Cristiano Ronaldo i madhërishëm, i shënon sërish Sampdorias (VIDEO) Cristiano Ronaldo ka shënuar sërish gol duke kaluar ne epërsi Juventusin. Portguezi realizoi në minutën e 65 me 11-metër