999 rezultate për

salvi

Policia greke jep alarmin! Një lloj e re droge nga Shqipëria po pushton tregun Policia greke është vënë në alarm pasi ka zbuluar që një lëndë e re narkotike e quajtur salvia, e cila ka shkaktuar shum
Napoli në protesta të dhunshme kundër vizitës së Matteo Slavinit (VIDEO) Qyteti i Napolit në Itali është përfshirë në protesta të dhunshme pas vizitës së kryetarit të Lidhjes së Veriut, Matteo
Arrestohet në Itali shqiptari nga Maqedonia që rekrutonte për ISIS (FOTO LAJM) Grupi i operacioneve speciale në Itali ka arrestuar një 37-vjeçar maqedonas të identifikuar si Ajhan Veapi, i akuzuar pë
Presidenti i Catanias pranon se ka blerë 5 ndeshje “Antonino Pulvirenti ka konfirmuar se ka blerë ndeshjet e futbollit duke filluar nga takimi Varese-Catania dhe se i ka b
Itali, protestë kundër kryeministrit Mijëra qytetarë u mbledhur në Romë për një demonstratë anti-qeveritare të organizuar nga partia e djathtë Liga e Veriut.
Itali, shtohet numri i futbollistëve "bastexhinjë" Vazhdojnë të dalin fakte dhe emra të rinj gjatë hetimeve të fundit mbi futbollin e basteve. Sulmuesi i Kievos ka folur m