999 rezultate për

salvi

Momenti i sikletshëm, një grua i këput kopsat e këmishës Salvinit në mes të rrugës (VIDEO) Qëndrimet e tij të forta kundër emigrantëve janë konsideruar shpeshherë shumë raciste dhe nuk janë pritur mirë. Por k
Matteo Salvini poston foto, në zyrë mban objektin shqiptar që do na bëjë krenar Kreu i partisë së ekstremit të djathtë në Itali,LEGA NORD Matteo Salvini ka publikuar mëngjesin e sotëm një foto nga sht
Salvini "rrëmben" zemrat e shqiptarëve, detaji në foto nuk mund të shpëtonte pa u vënë re Kreu i partisë së ekstremit të djathtë në Itali, Matteo Salvini ka publikuar mëngjesin e sotëm një foto nga shtëpia e ti
Si rrallëherë Salvini flet mirë për shqiptarët: Gjest i mrekullueshëm, nuk do e harrojmë Ish zv.kryeministri italian, Matteo Salvini i cili rrallëherë ka pasur fjalë të mira për popullin tonë, këtë herë është
1000 të vdekur në Itali nga COVID-19, Salvini: BE, çerdhe gjarpërinjsh! Ish zv.kryeministri italian, Matteo Salvini ka reaguar ashpër ndaj Bashkimit Evropian. Përmes një postimi në Twitter,
Polici i eskortës së Salvinit rezulton pozitiv me koronavirus (FOTO LAJM) Në Itali ka shkuar në 197 numri i viktimave nga koronavirusi, ku rasti i fundit është konfirmuar pasditen e kësaj të pre
Penalltia në favor të Juves, Salvini shpërthen ndaj arbitrit: Përse nuk doli me fanelën Juventusit ?! Erling Haaland ka zbuluar arsyen e vërtetë pse nuk i është bashkuar skuadrës së Manchester United. Anëtari i Borussia
Vajza bën gjestin e pahijshëm krah Salvinit, shpërthen rrjeti (FOTO LAJM) Ditën e djeshme një foto e ish minstrit të brendshëm Matteo Salviniui është bërë virale në rrjete sociale. Teksa flin
Nuk la gjë pa thënë për emigrantët shqiptarë, Salvini rrezikon 15 vjet burg Matteo Salvini rrezikon deri në 15 vjet burg me akuzën e re të gjykatës së Katanias sipas të cilës, ish-ministri I brend
Bukuroshja italiane i kërkon "Babagjyshit" largimin e Salvinit (FOTO LAJM) Valentina Dallari, një personazh i njohur në Itali, i ka bërë një kërkesë “Babagjyshit”. Ajo ka kërkuar si dhuratë pë
Salvini ironizon në urimin për ditëlindje, përgjigje perlë e Susos (FOTO LAJM) Suso është një nga lojtarët më të talentuar të Milanit, por spanjolli, njësoj si shokët e skuadrës, po vuan në këtë sezo
Salvini reagon ndaj deklaratës së Balotellit: Kemi probleme më të mëdha se racizmi Marrëdhënia mes të dyve nuk është e mirë. Drejtuesi i Lega, Matteo Salvini dhe Mario Balotelli nuk e kanë fshehur asnjëh
Përfundon në urgjencën e spitalit Matteo Salvini Matteo Salvini, lideri i Lega dhe ish-ministër i brendshëm i Italisë është ndier keq teksa shkonte në Trieste për funera
Pas humbjes reagon Salvini: Ky Milan është qesharak Milani u mposht nga Interi në derbin "Della Madoninna" numër 224, për të mbetur kështu pa fitore në derbin e qytetit gat
U degdis në opozitë, Salvini paralajmëron në katër gjuhë: Do kthehem dhe më i fortë Ish-ministri i Brendshëm italian Matteo Salvini u premtoi përkrahësve të tij se LEGA do të kthehet në qeverinë italiane
Jep dorëheqje kryeministri italian Kryeministri italian, Giuseppe Conte, tha se ai do të dorëhiqet, më vonë të martën, pas një vendimi nga partia në pushte
Itali, senati voton për të ardhmen e qeverisë Ndërkohë që polemikat tashmë kanë çuar në lëvizje konkrete, pabvarësisht temperaturave të larta dhe ‘zbrazjes’ së instit
Studentja poston një foto me Salvinin, nuk i japin dhomë me qera në Romë Nuk ka dhomë me qira për një studente sepse publikoi në Facebook një selfie me Matteo Salvini-n. denoncimi vjen nga 19 v
E ndanë nga bashkëshortja dhe 3 fëmijët, rrëfehet shqiptari i dëbuar nga Italia me firmën e Salvinit Pak ditë më parë ministri i Brendshëm italian Matteo Salvini firmosi dëbimin e Muhamed Mekaca nga Kosova, duke e cilësua
Italia dëbon kosovarin: Përbën rrezik Zëvendëskryeministri italian ka njoftuar se ka firmosur dëbimin e një shtetasi kosovar nga vendi. Mateo Salvini tha s