999 rezultate për

salihaj

Jonuz Salihaj akuzon Ahmet Isufin se i kërkoi favore për punësim Këtë të mërkure në Frontal i ftuar ishte Jonuz Salihu, i cili gjatë ditës dha dorëheqje nga AAK. Salihu ka hedhur aku
Ish-deputeti: Ky është vendi ku u takua Rama me Vuçiçin për ndarjen e Kosovës Ish-deputeti i Kosovës, nga radhët e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Adem Salihaj, thotë se, dialogu i Kosovës me Serbin
Zyrtari i LDK-së: Argatë të PDK-së po bllokojnë koalicionin me VV-në Ish deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosoves, Adem Salihaj përmes një postimi në facebook ka reaguar pas deklaratës së
Zyrtari i LDK-së i thotë Lutfi Hazirit vegël e Thaçit Ish-deputeti i LDK-së, Adem Salihaj e ka akuzuar bashkë partiakun e tij, Lufti Hazirin për përkrahje të Presidentit Thaç
Adem Salihaj përmendet në biseda korruptive “Hey ngom, më tha që ajo kompani është e Adem Salihajt...jo, jo ty dajë hiç mos ta nin se e di qysh u konë puna me Adem
Adem Salihaj dëshmitar kundër Fatmir Limajt Ish-kryetari i Ferizajt, Adem Salihaj, do të dalë në gjykatë përballë zëvendëskryeministrit të sapozgjedhur, Fatmir Lima
LDK i përfshin Adem Salihajt vajzën në listën zgjedhore (FOTO LAJM) LDK-ja dhe Isa Mustafa e përjashtuan Adem Salihajn, ish deputetin e Kuvendit të Kosovës, nga lista zgjedhore për zgjedhj
Adem Salihaj kërkon dorëheqjen e Isa Mustafës Ish deputeti i Kuvendit të Kosovës nga radhët e LDK-së, Adem Salihaj ka komentuar rezultatet e zgjedhjeve parlamentare.
Salihaj: Koalicioni me VV-në, më i miri i mundshëm Deputeti i LDK-së, Adem Salihaj, ka vlerësuar se ky subjekt do të duhej të bënte koalicion parazgjedhor me Vetëvendosjen
Kush është deputeti tjetër që doli kundër demarkacionit? Deputeti nga radhët e LDK-së, Adem Salihaj, ka konfirmuar edhe një herë se ai nuk do ta votojë marrëveshjen për Demarkac
Salihaj: Serbia s'mund të ndalojë Kosovën të ketë ushtrinë e saj Deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Adem Salihaj, ka deklaruar se nuk mund të presin votën e deputetëve serbë për
Salihaj: Thaçi po mashtron, ai ka qenë në krye të partisë që akuzohet për vrasje Deputeti i LDK-së, Adem Salihaj, ka thënë se deklaratat e presidentit Hashim Thaçi për zbardhjen e vrasjeve të pasluftë
Salihaj:Ekstradimi eventual i Haradianjt, precedent i rrezikshëm Adem Salihaj në njuë postim në rrjetin social facebook e ka konsideruar arrestimin e Haradinajt të padrejtë dhe thekson
Adem Salihaj apel kryeministrit: Rrëzoje murin Qeveria e Kosovës nuk do të duhej të lejonte fare ndërtimin e murit në veri të vendit. Institucionet do të duhej qe ta m
Thaçi akuzohet për atentatin ndaj Ibrahim Rugovës Pasi kanë kaluar më shumë se 11 vjet, Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka hapur arkivat pas disa letrave drejtuar Kry
Salihaj: Rugova ishte kategorik që të mos bënte koalicion me PDK-në Deputeti i LDK-së, Adem Salihaj, nuk e ka pranuar deklaratën e presidentit të Kosovës, Hashim Thaçit, ku thotë se Ibrahi
"A ju duket normal Adem Salihaj?" (VIDEO) Adem Salihaj, politikan dhe ish-deputet i parlamentit të Kosovës ka mbledhur të gjitha mediet e vendit para bustit të Ib
Salihaj: Vazhdoj të jem kundër koalicionit me PDK-në Deputeti nga LDK-ja, Adem Salihaj, ka deklaruar se vazhdon të jetë prapa mendimit që koalicioni me PDK, nuk është dashur
Salihaj: Duhet EULEX-i, sepse të "fortët" mbi ligjin nuk i prek askush Misioni më i madh civil i themeluar në kuadër të politikave të përbashkëta për Siguri dhe Mbrojtje të Bashkimit Evropian
Salihaj: Thaçi s'bën për President Deputeti i LDK-së, Adem Salihaj, është deputeti tjetër i cili i bashkohet listës së personave të cilët nuk do të votojnë