999 rezultate për

sali

Prokuroria kërkon burg, Salianji nuk ndalet e publikon përgjimet e reja (VIDEO) Ervin Salianji, ish-deputeti i PD nuk ka ndërmend të ndalet. Ditën e sotme në një deklaratë për mediat ka publikuar
Qazim Laçi shënon supergolin identik si Hamdi Salihi (VIDEO) Futbollisti shqiptar, Qazim Laçi po vazhdon të tregojë formën e tij të shkëlqyer edhe në Ligën e 2-të franceze. Laçi
Salianji nuk dorëzohet as para burgut, paralajmëron fakte e prova të reja për "Babalen" Pavarësisht se Prokuroria ka kërkuar burg për Salianjin, ish--deputeti i PD nuk ka ndërmend të ndalet. Salianji paral
Klodiana Lala “përplaset” me Salianjin: I kishe premtuar 200 mijë euro Gazetarja Klodiana Lala ka debatuar me ish-deputetin demokrat, Ervin Salianji, i cili është i ftuar këtë mbrëmje në emis
Kërkesa për burgosjen e Salianjit, reagon Kryamadhi: Demokracia është në rrezik! Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim Monika Kryemadhi ka reaguar pas pretencës së Prokurorisë për të dënuar me b
Prokuroria kërkoi 1.6 vite burg, Salianji nuk tërhiqet: Askush nuk më ndal! Salianji ka reaguar sërish lidhur me pretencën që Prokuroria i ka kërkuar Gjykatës për dosjen “Babale 2”. Me anë të n
Rrezikon burgun, Ervin Salianji sulmon ashpër prokurorinë Ish-deputeti Ervin Salianji pas pretencës së Prokurorisë tha se organi i akuzës lexoi fiks atë që tha Rama ditën që doli
"Burg për Salianjin", reagon ashpër Berisha Ditën e sotme Prokuroria ka kërkuar të dënojë me 1 vit e 6 muaj burg, e përkthyer në 3 vite shërbim prove përsa i përket
U kërkua burg për Salianjin për "Babalen", reagon Basha e sulmon Ramën Kryedemokrati Lulzim Basha ka reaguar për gjyqin e çështjes "Babale" duke thënë se Edi Rama po rikthen gjyqet politike k
Prokuroria jep dënimin për Ervin Salianjin Prokuroria ka dhënë pretencën për ish-deputetin e PD, Salianji si dhe për Fredi Alizotin, Albert Veliun, dhe gazetarin J
Salianji në gjyq për çështjen "Babale", ish-deputetët e PD në mbështetje të tij (FOTO LAJM) Ish-deputeti i Partisë Demokratike Ervin Salianji, do të dalë sot në seancë në Gjykatën e Tiranës pasi akuzohet për kall
"Babale" në gjykatë, a do të dënohet Ervin Salianji? Akoma nuk është harruar video-përgjimi i Babales, që krijoi debat për javë të tëra mes opozitës dhe mazhorancës në Kuve
Sinan Vllasaliu dedikim prekës ndaj bashkëshortes në këngën e re (VIDEO) Sinan Vllasaliu ka befasuar publikun edhe me dy projekte të reja. Vetëm pak ditë pasi publikoi super duetin "2 minuta
Del videoja se si vidhen ndihmat për tërmetin në Shqipëri (VIDEO) Ish- kryeministri Sali Berisha poston një video ku pretendon se është regjistruar në një nga mangazinat ku bëhet shpërnd
"Alket Hyseni nuk paguan energjinë, i ka 17 milion borxh OSHEE-së" Kryeministri Sali Berisha ka bërë një postim në rrjetin social Facebook, ku sipas një dokumenti që i kanë sjellë me SMS
Ngërçi politik, Meta pret ish-kryeministrin Sali Berisha Presidenti Ilir Meta po përdor gjithë forcat e mundshme për të zgjidhur ngërçin politik që ka zënë vendin. Pasi mori
Shpërndarje parlamenti? Salianji: Meta është vonuar I ftuar në “Pesë pyetjet nga Babaramo”, deputeti Salianji tha se Meta duhet ta kishte shpërndarë Kuvendin prej kohësh.
Sali Berisha: Minishengeni synon defaktorizimin e Kosovës, gjithë shqiptarët ta kundërshtojnë Ish-Kryeministri i Shqipërisë, Sali Berisha, ka thënë se projekti i nisur nga Edi Rama dhe Alesksander Vucic ka për qëll
Ka një sëmundje të rrallë, prindërit braktisin në spital foshnjën e porsalindur Sipas mediave italiane, një foshnje e porsalindur është braktisur në një spital në Torino. Foshnja e lindur kërkon një p
Braçe nuk mban më: Do të kërkoj burgosjen e Sali Berishës! Zëvendës-kryeministri Erjon Braçe ka reaguar ashpër ndaj kryeministrit Sali berisha, i cili e akuzoi se është i përfshir