999 rezultate për

sali

Rama puth në ballë Pëllumb Salillarin, për një shtëpi të ndërtuar pas tërmetit (VIDEO) Anxhela dhe Martini iu gëzuan sot shtëpisë së re, çelësat e së cilës ua dorëzoi me dorën e tij kryeministri Rama pasi ba
Sali Berisha flet për zgjedhjet në Kosovë dhe koalicionin VV- LDK Pas nismës së mazhorancës për të mos e bërë detyrues betimin tek Presidenti të të zgjedhurve në organet e drejtësisë, is
Milani në "tapet", Atalanta shënon edhe dy gola të tjerë (VIDEO) Ashtu si edhe në 45 minuta e para, Atalanta vazhdon të këtë frena e lojës edhe në pjesën e dytë. Për vendasit dyfisho
Tha të vërtetën për dëmet nga tërmeti, shkarkohet pedagogu (FOTO LAJM) Ish kryeministri Sali Berisha ka denoncuar pak minuta më parë rastin e shkarkimit nga detyra e zv/dekanit Profesor Agim
E papritur! Ish-kryeministri Berisha nuk shkon në "Opinion" Sali Berisha ka "braktisur" emisionin Opinion tw Blendi Fevziut. Ish-kryeministri Sali Berisha nuk ka mundur që të sh
U dënua me një vit burg, Meta pret në zyrë Salianjin Presidenti i vendit, Ilir Meta ka pritur sot në një takim ish-deputetin e Kuvendit të Shqipërisë, Ervin Salianjin. Ky
Salianji: Kam plot prova për "Babalen" Ish deputeti demokrat Ervin Salianji ishte i ftuar mëngjesin e sotëm në studion e Abc neës ku foli lidhur dënimin me bu
Salianji akuza për gjyqtarin Gjermeni: Nuk do futet në Vetting, ka marrë goditje të rëndë Ish-deputeti i PD, Ervin Salianji është dënuar nga gjykata me 1 vit burg si pjesë e dosjes “Babale”. Por këtë vendi
Salianji akuza të forta ndaj gjyqtarit: U kap me 30 mijë euro, pas një historie rozë Gjykata e Tiranës shpalli sot fajtor dhe dënoi me 1 vit burg ish-deputetin demokrat Ervin Salianji. Ai akuzohet për “
Fevziu batuta me Salianjin pasi u dënua me një vit burg: Do dalësh në ajrosje? Fevziu ka bërë shaka dhe humor me ish-deputetin Ervin Salianji, i cili ditën e sitme u dënua me një vit burg nga Gjykata
Salianji: Tentuan të më joshin para publikimit të Babales "Kanë sjellë fjalë nëpërmjet njerëzve. Para se ne ta publikonim materialin bëhet fjalë. Kanë sjellë kërcënime ose jo
Salianji sulmon gjyqtarin: Proces i montuar nga një njeri që bën sherr për histori rozë Ditën e sotme gjykata vendosi të shpallë fajtor Salianjin, duke e dënuar më 1 vit burg. I ftuar në emisionin Opinion, Sa
Zbardhet dokumenti, Sali Berisha thirret në gjykatë (FOTO LAJM) Ish kryeministrit Sali Berisha i është kërkuar të paraqitet në Gjykatën e Tiranës më datë 27 Dhjetor. TCH dispon një
Basha akuzon gjyqtarin që dënoi me 1 vit burg Salianjin: Pjesë e bandës së Lushnjes! "Gjyqtari Artan Gjermeni, i cili dënoi sot pa prova Ervin Salianjin dhe gazetarin Jetmir Olldashi është as më pak e as m
Del videoja, si reagoi Ervin Salianji pasi gjyqtari e dënoi me 1 vit burg (VIDEO) Ditën e sotme Ervin Salianji u dënua me një vit burg nga gjyqtari Artan Gjermeni. Pasi dha shpjegimet e tij ndaj aku
Basha mesazh Ramës pas dënimit të Salianjit: I ke bërë llogaritë gabim! Lideri i demokratëve ka dalë përpara medias me një paralajmërim për kryeministrin, duke thënë se ka një mesazh të qartë
1 vit burg, çfarë do të ndodh tani me ish-deputetin demokrat? Gjykata vendosi të dënojë sot me një vit burg ish-deputetin demokrat Ervin Salianji për “dosjen Babale”. Vendimi u s
Denoncimi i fortë: Gjykatësi që dënoi me burg Salianjin është anëtar i bandës së Lushnjes? "Sot Salianji nuk u dënua nga drejtësia por nga një anëtar i bandës së Lushnjës..." Pas vendimit të gjykatës për të d
Salianji flet pas dënimit me burg: Ky vendim ishte marrë kohë më parë Ish-deputeti i Partisë Demokratike, është dënuar sot me një vit burg për kallëzim të rremë. Menjëherë pas vendimit të g
Burg për Salianjin, reagon PD Sekretari i Pergjithshem i PD Gazment Bardhi ka reaguar i pari pas vendimit te gjykates per te denuar me 1 vit burg ish