999 rezultate për

sali

Si e nxorri Saliu-Enverin nga varri: Nexhmije Hoxha rrëfen ditët kur u rrëzuan nga pushteti Çfarë ndodhi në natën e 3 majit 1992 te Varrezat e Dëshmorëve dhe si e ka përjetuar në qeli Nexhmije Hoxha zhvarrimin e
MAKABRE/ Zbardhet dosja: Drita Saliajn e përdhunuan dhe më pas e mbytën Detaje të reja janë zbuluar nga dosja e prokurorisë për ngjarjen e Mallakastrës ku u vra në mënyrë barbare Drita Saliaj,
Nipi i ekzekutoi gruan, bashkëshorti emigrant rrëfen momentin kur e pa në morg (VIDEO) Një ngjarje makabër ka tronditur opinion publik në ditët e para të vitit 2020. Drita Saliaj, 50 vjeçe, mbeti e vrarë gja
Qytetari tregon tmerrin në Bulqizë: Me ndiqte Benz-i me xhama të zinj, nxorrën kallashin Ish kryeministri Sali Berisha dtën e sotme ka denoncuar rastin e një qytetari i cili tregon tmerrin që ka përjetuar në m
Zogu i Tiranës flet nga burgu: Jam demokrat i flaktë, idhulli im Sali Berisha Ndërkohë që mediat kanë zbardhur të plotë dosjen për hetimin ndaj Hermes Nikajt, nga ku janë publikuar përgjimet e shumë
"Nuk e kam bërë unë", flasin të rinjtë që torturuan dhe vranë gruan në Mallkastër Tre të rinjtë të cilët grabiën shtëpinë dhe vranë Drita Saliajn në Mallakastër janë lënë në burg nga Gjykata. Ngjarja
Torturuan dhe hodhën në rezervuar Drita Saliajn, gjykata jep vendimin për tre të rinjtë Gjykata ka lënë në burg tre të rinjtë e akuzuar për vrasjen e Drita Saliajt mbrëmjen e 5 janarit në fshatin Gjerbës të M
E rëndë në Londër, shqiptari gjendet i vdekur në burg Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Angli ku një shqiptar është gjetur pa jetë në burg. 29-vjeçari Liridon Saliuka është g
Prindërit mohojnë djalin që vrau Drita Saliajn: Silleni në fshat ta pushkatojmë vetë Familjarët e Ervis Zotos, të riut të akuzuar se bashkë me dy shokë të tjerë vrau Drita Saliajn kanë folur në dyert e gjy
Rrëfimi i Nexhmije Hoxhës: Sali Berisha, rrëzimi i statujës dhe burgosja ime Viti 1991 ka qenë viti më i keq në jetën time politike dhe familjare. Gjatë gjithë këtij viti përjetova situata mjaft të
Kunati i Drita Saliajt: Nipi të varet, dua drejtësi! Tre adoleshentët kanë pranuar vrasjen e 50 vjeçares në Mallakastër, duke u shprehur se situata u ka dalë jashtë kontroll
Tronditi Mallakastrën, nipi i 50-vjeçares përlotet gjatë dëshmisë dhe pranon krimin “Neve donim vetëm të merrnim paratë. Ajo më njohu dhe filloi të bërtiste, duke na trembur se mund ta na gjente Policia b
Të vegjël por kriminelë: Kush janë të rinjtë që masakruan gruan në Mallakastër Drita Saliaj është vrarë në mënyrë makabre ditën e 5 janarit në Mallakastër nga nipi 17 vjeçar i bashkëshortit të saj.
Flet kunati i viktimës: 50 vjeçarja i shërbeu kafe nipit të burrit para se t'a vriste Kunati i 50 vjeçare Drita Saliaj që u gjet e vrarë pasditen e sotme në fshatin Gjerbës të Mallakastrës, ka treguar detaj
Flet kunata e gruas së masakruar në Mallakastër: Të zhduken si fis! Mjaftoni Saliaji, kunata e viktimës Drita Saliaji, e cila u mbyt nga nipi i burrit të saj i ka bërë apel shtetit që të v
"Donin lekët e lopëve", arsyeja pse nipi me shokët u futën për të vjedhur 50-vjeçaren Detaje të tjera janë zbardhur nga krimi makabër që tronditi Mallakastrën në 5 janar, ku pas 2 ditësh u gjet e pajetë Dri
E akuzuan për qoka me Ramën, Ermal Mamaqi tregon si iu lut Berishës për rolin (VIDEO) Aktori dhe producenti Ermal Mamaqi ka folur lidhur me filmin e tij “I love Tropoja” në të cilin do të jetë edhe kryemini
U dënua, Salianji akuzon gjyqtarin Gjermani Ish deputeti i Partisë Demokratike Ervin Salianji, ka dalë sot në një konferencë për media ku ka akuzuar gjyqtarin Artan
U dënua, zbardhet vendimi i gjykatës për Ervin Salianjin Në vendimin e gjykatës thuhet se ish deputeti i Partisw Demokratike, Ervin Salianji u përfshi nëkallë zimin e rremë për
Mustafa Nano nxjerr fotot e Berishës në komunizëm, tregon arsyen (FOTO LAJM) Do ju kallëzoj disa fotografi. Fotografia e parë është fotografia e Sali Berishës me Simon Stefanin. Burri i shkurtër në