999 rezultate për

sali

Atalanta arrin marrëveshjen me Chelsean për Pasalic Mario Pasalic po bënë një sezon shumë të mirë me fanellën e Atalantës, duke u shfaqur vendimtar në shumë ndeshje. Kroati
I akuzuar publikisht për eliminimin e Haklajve, pse hesht Sali Berisha? Ish-kryeministri, Sali Berisha është vënë publikisht nën akuzë si fajtor për vrasjen e Hakljave dhe për serialin e ekzek
Sali Berisha humb njeriun e afërt, lajmin e bën publik Haradinaj (FOTO LAJM) Sali Berisha bën me dije se ka humbur kushëririn e tij të afërt. I ndjeri quhet Sulejman Berisha. Ky lajm bëhet i
Takimi me Azem Hajdarit, Zylfia: I tha babës se Shkëlqimin e vrau Sali Berisha Lufta që kishte nisur mes dy fiseve të njohura në Tropojë kishte ekspozuar në konflikt edhe deputetin demokrat Azem Hajd
A do të hapë Shqipëria negociatat, si përgjigjet Sali Berisha Ish-kryeministri Sali Berisha në një intervistë në emisionin “Kjo javë” në “News 24”, foli ndër të tjera për negociatat
Sali Berisha tregon të vetmen mënyrë si rrëzohet Rama nga qeveria Ish-kryeministri Sali Berisha tha se vijon t’i qëndrojë thirrjeve për revolucion, si e vetmja mënyrë, sipas tij, që do t
Çfarë tha Lulzim Berisha kur u arrestua: Vetëm Sali Berishën kam frikë në Shqipëri! Ish-drejtuesi i lartë në Policinë e Shtetit, Erzen Breçani ka komentuar aksionet e sekuestrimit të pasurisë nga operacio
Si nisi saga e vrasjeve në Tropojë, Zylfije Haklaj rrëfen hasmërinë me Berishën Zylfije Haklaj në një rrëfim për emisionin Top Story nga Suedia, ku banon me statusin e azilantit politik, ka treguar hi
Foshnja gjendet e lavatriçe, nisin hetimet për nënën Një grua po përballet me një hetim për vrasjen e foshnjës së saj, pasi vajza e porsalindur u gjet e vdekur në një lavatr
"Si flini i qetë, nuk ju kujtohen skeletet në dollap?", Berisha i përgjigjet gazetari Ish kryeministri Sali Berisha, duke komentuar videon e publikuar nga Artan Hoxha, ku duket kryetari i Bashkisë së Bulqiz
A keni pirë ndonjëherë drogë? Përgjigjet Sali Berisha Ish kryeministri Sali Berisha, duke komentuar videon e publikuar nga Artan Hoxha, ku duket kryetari i Bashkisë së Bulqiz
Fatos Nano ka gisht në vrasjen e Azem Hajdarit? Sali Berisha flet me emra Ish-kryeministri Sali Berisha nuk i ka kursyer akuzat ndaj politikanëve për vrasjen e ish- deputetit të PD-së, Azem Hajd
Cana u bë baba për herë të dytë me një vajzë, Monica publikon foton e ëmbël me bebin e porsalindur (FOTO LAJM) Lorik Cana dhe bashkëshortja e tij Monica kanë mirëpritur fëmijën e dytë më 17 janar. Ish-kapiteni i Kombëtares dhe p
Vdiq në burgun e Londrës, motra e Liridon Saliukës bën akuzën e rëndë Motra e Liridon Saliaukës, shqiptarit të burgosur që u gjet i vdekur më datë 10 janar në qeli, kërkon drejtësi. Në një l
Marrëveshja për reformën zgjedhore, pse nuk ka folur ende Sali Berisha? I ftuar në emisionin Arena nga Dritan Hila, në RTV ORA, gazetari Roland Qafoku ka thënë se është interesante heshtja e S
"Përdhunimin e mamit nuk na e ka thënë ekspertiza", djali i Dritës tregon si e mori vesh krimin Miklovan Saliaj, djali i 50 vjeccares që u përdhunua dhe u vra mizorisht nga tre të rinjtë rrëfeu në studion e emisionit
Dhunohet barbarisht brenda burgut 26 vjeçari që përdhunoi dhe mbyti Drita Saliajn 50 vjeçarja Drita Saliaj pati fatin tragjik, të përdhunohej, masakrohej e mbytej nga tre të rinjtë, një prej të cilëve i
Shokët që u bënë armiq janë sot të lirë, si u përça banda famëkeqe e Durrësit Ka shkaktuar jo pak reagime lirimi nga burgu i Endrit Dokles, një ish-anëtar i bandës së Durrësit. Edhe pse pak ditë
Përdhunoi dhe mbyti Drita Saliajn, babai kërkon dënim me vdekje për të birin 26 vjecari Ervis Zotaj është një nga personat që mori pjesë në vrasjen dhe hedhjen në rezervuar të Drita Slaiajt në gjir
"Do të futemi në vëllavrasje", motra e Drita Saliajt kërkon drejtësi Vrasja makabre e Drita Saliaj nga nipi i saj bashkë me dy adoleshentë të tjerë ka tronditur Mallakastrën. Motra e të