999 rezultate për

sali

Braçe "ndihmon" Sali Berishën: 4 zonat e përshtatshme për të garuar për deputet "Jam i bindur se Sali Berisha do ishte fiks si deputet ne Bulevard!" Zëvendëskryeministri Erion Braçe ka reaguar pas
Sali Berisha: Akuzat për trafikim organesh, kurth i ngritur nga Serbia (VIDEO) Ish-presidenti i Shqipërisë Sali Berisha ka hedhur serish poshtë akuzat në raportin e senatorit zviceran Dick Marty për
"Ping-pong" me akuzat për shitjen e detit, Braçe nxjerr videon për Bashën Zëvendëskryeministri, Erion Braçe ka bërë një postim në rrjetin social Instagram ku ka reaguar sërish në lidhje me debat
Balla i përgjigjet Metës, i kujton marrëveshjen që nënshkroi me Berishën në 2009-ën "Sali Berisha, Lulezim Basha dhe Ilir Meta ishin publikisht tre avokatët kryesorë të Marrëveshjes, kundër interesave të
Super Atalanta, zhbllokon rezultatin ndaj PSG-së (VIDEO) Atalanta po tregon se jo rastsisht ka arritur deri ktu n kt kompeticion. Bergamezt kan kaluar n avantazh ndaj PSG n m
Nuk justifikoi pasurinë, KPK shkarkon nga detyra gjyqtarin e Apelit Vlorë Komisioni i Pavarur i Kualifikimt ka vendosur shkarkimin nga detyra të gjyqtarit të Apelit Vlorë, Hysen Saliko. Shkak pë
Shihemi në gjyq! Ben Blushi padit Sali Berishën Drejtori i Përgjithshëm i Top Channel Ben Blushi, ka nisur një padi ndaj ish-kryeministri Sali Berisha. Blushi e ka
I rrahën nënën 61-vjeçare, del para Gjykatës vrasësi Mbërrin në Gjykatën e Fierit Aliond Saliaj, autori i ngjarjes se rëndë të ndodhur pak ditë më parë në Patos të Fierit.
Lajmi i mirë: Mbi 15 mijë bebe të lindura në 2020 Kryeministri Rama e ka nisur mëngjesin e sotëm me një lajm të mirë. Teksa ka publikuar fotot e një bebeje të porsalin
"Shqiptarët nuk vlejnë 5 para", Sali Berisha: Zoran Zaev, argat i Beogradit Pas daljes së audio incizimit ku Zoran Zaev i ofendonte shqiptarët teksa dëgjohej të thotë se "shqiptarët nuk vlejnë 5 p
Regjistrohet rasti i parë pozitiv me COVID-19 te të porsalindurit në Kosovë, ja si është foshnja Shoqata e Neonatologeve në Kosovë ka raportuar për rastin e parë me koronavirus te të porsalindurit. Në një njoftim n
A ishte Sali Berisha mjek personal i Enver Hoxhës? (FOTO LAJM) Sali Berisha përvec karrierës së tij të gjatë si politikan, është edhe një mjek i njohur me një karrierë të nisur që në
A duhet të japë dorëheqje Thaçi nga detyra e presidentit? Ja çfarë thonë analistët Pas publikimit të aktakuzës të pakonfirmuar nga Gjykata Speciale, ku përmenden emrat e presidentit Hashim Thaçi dhe kreu
E tha Sali Berisha: Ky do të jetë kryeministri i Shqipërisë në 2021 "Lulzim Basha do të jetë kryeministër i vendit në vitin 2021". Kështu u shpreh gjatë intervistës së tij për "Çim Peka
I doli kundër partisë, Sali Berisha i tregon çfarë i tha Rudinës: Je vajza e Azem Hajdarit "Je vajza e Azem Hajdarit. Nuk ka rëndësi çfarë qëndrimesh mban. Unë jam njeri që respektoj zgjedhjet..." Kështu i ës
Kontestoi vendimin e VAR, Atalanta pa trajnerin Gasperini ndaj Lazios Komisioni i Disiplinës ka konfirmuar se trajneri i Atalantës, Gian Piero Gasperini, dhe futbollisti Mario Pasalic, do të
Një çift shet në internet djalin e tyre të porsalindur (VIDEO) Një çift i varur nga droga është akuzuar në Kinë pasi u ka shitur djalin e tyre të porsalindur në internet të huajve, pë
Burri dhunon barbarisht çiftin e të moshuarëve në Berat (VIDEO) Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar disa pamje ku shihet se si një burrë dhunon barbarisht një çift të moshuarish
Basha prish marrëdhenien me Berishën? Fton në selinë blu "armikun" e ish-kryeministrit Një ndër "armiqtë" më të ashëpr të ish-kryeministrit Sali Berisha është Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi. Në 20 maj
Del videoja: Bujar Leskaj bën mundje në lokal, Sali Shehu arbitër (VIDEO) Politikanët shqiptarë janë bërë shpesh protagonistë të videove të ndryshe, një pjesë e tyre edhe të pazakonta. Kështu