999 rezultate për

salah

Salah thyen rekordin legjendar te Liverpool Mohamed Salah është padyshim një nga lojtarët më të mirë të Liverpoolit pasi në dy sezonet e fundit po shkëlqen me paraq
Liverpool nuk ndalet, shënon edhe golin e tretë ndaj serbëve (VIDEO) Liverpool ka shënuar edhe golin e tretë ndaj Cervena Zvezdës në "Anfield Road". Është përsëri Mohamed Salah, por kët
Mo Salah barazon legjendën braziliane me gola në Champions Mohamed Salah shënoi golin e dytë për Liverpoolin ndaj Cervena Zvezdës në "Anfield Road". Por sulmuesi egjiptian ka
Salah dyfishon rezultatin për Liverpoolin (VIDEO) Liverpool ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Cernea Zvezdës në "Anfield Road". Ai që ka shënuar është sulmuesi egjipt
Shaqiri "kërcënon" Salah, çfarë mund të ndodhë Mohamed Salah sezonin e kaluar ishte një nga futbollistët më të mirë, pasi bëri një paraqitje të shkëlqyer. Por mesa
Shaqiri kthehet në një problem serioz për Salah Sulmuesi me origjinë shqiptare, Xherdan Shaqiri është kthyer në një problem serioz për sulmuesin Mohamed Salah. Në ndesh
Shaqiri dhe Salah i japin fitoren Liverpoolit (VIDEO) Liverpooli ka fituar me rezultatin minimal 0-1 në transfertë ndaj Huddersfield në "Kirklees Stadium". Ishte Mohamed
Shaqiri asiston, Salah shënon (VIDEO) Liverpool ka kaluar në avantazh nda Huddersfield në "Kirklees Stadium". Ai që ka shënuar është sulmuesi egjiptian, M
“Luftë” mes dy gjigantëve spanjollë për Salah Ylli i skuadrës së Liverpool, Mohamed Salah nuk e ka nisur aspak mirë këtë edicion me “the reds”. Egjiptiani është shumë
U dëmtuan me kombëtaret, Salah dhe van Dijk janë gati për Liverpoolin Dy lojtarët e Liverpoolit, Mohamed Salah dhe Virgil van Dijk pësuan një lëndim me kombëtaret e tyre përkatëse. Por dë
Salah rikthehet te Liverpooli pas lëndimit të pësuar me Egjiptin Mohamed Salah është rikthyer në Liverpool pas lëndimit të marrë mbrëmë gjatë ndeshjes mes Egjiptit dhe Svazilandës në ku
Salah shënon golin e vitit Ylli i skuadrës së Liverpool, Mohamed Salah nuk po kalon një sezon të mirë në Premier League, por kjo nuk është e vlefsh
Salah kryeson për “Topin e Artë” Sulmuesi i Liverpool, Mohamed Salah zhvilloi një sezon të shkëlqyer në edicionin e kaluar dhe u shpall golashënuesi më i
Guardiola ironizon me Salah Nxehet dueli në distancë mes Manchester City dhe Liverpool. Për këtë ka menduar trajneri i Manchester City, Pep Guardiol
Klopp: Salah duhet të përqendrohet Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp, i ka dalë në mbrojtje sulmuesit egjiptian të skuadrës së tij, Mohamed Salah, dhe k
"Larg duart nga Salah" Mohamed Salah po kalon një moment aspak të mirë. Egjiptiani ka përfunduar në qendër të kritikave, por të shumtë janë edh
"Salah do të rikthehet më i fortë se kurrë" Sulmuesi i Liverpool, Mohamed Salah nuk po kalon një moment pozitiv. Egjiptiani ka shënuar vetëm tre gola me “the reds”
E zëvendësoi me Shaqirin, Klopp tregon të vërtetën për Salah Liverpool përsëri nuk ja ka dalë të mundi Chelsean. Ndeshja e djeshme midis tyre është mbyllur me një barazim 1-1,
Ronaldo "sulmon" Salah në një video live (VIDEO) Cristiano Ronaldo së fundmi ka "thumbuar" Mohamed Salah, FIFA-n si dhe UEFA-n me anë të një video live në Instagram.
Salah injoron legjendën e Manchester Unitedit (VIDEO) Mohamed Salah ka refuzuar të intervistohet nga legjenda e Manchester Unitedit, Gary Neville, dhe nga prezantuesja e Sky