999 rezultate për

salah

Tifozat shpërthejnë në gëzim, Salah bën super gol (VIDEO) Liverpooli ka kaluar në epërsi ndaj Wolves në kuadër të xhiros së 18-të në Premierligë. Mohamed Salah shënoi një gol
Gjest fantastik nga Momo Salah, fton në stërvitje të Liverpooli, tifozin e verbër (VIDEO) Sulmuesi egjiptian, Mohamed Salah, priti sot në qendrën stërvitore të Liverpoolit, Melwood, tifozin e verbër të klubit,
Salah zgjidhet lojtari vitit Mohamed Salah është zgjedhur si lojtari më i mirë i vitit 2018 në Afrikë, duke lënë pas futbollistë të tjerë si Benatia,
Heroi Salah, Liverpooli mposht Napolin dhe kualifikohet në fazën tjetër të Championsit (VIDEO) Liverpool i Xherdan Shaqirit mposhti me rezultatin minimal 1-0 Napolin e Elseid Hysaj në "Anfield Road", e vlefshme për
Super Salah, Liverpooli kalon në avantazh ndaj Napolit (VIDEO) Liverpool ka kaluar në avantazh ndaj Napolit në "Anfield Road". Ai që ka shënuar është sulmuesi egjiptian, Mohamed S
Supersfida Liverpool-Napoli, Hysaj në stol formacionet e mundshme Sot në mbrëmje në Anfield Road do të luhet supersfida Liverpool- Napoli e cila do vendosë se cila skuadër do kalojë në f
Salah shënon hat-trick, Liverpool ngjitet përkohësisht në krye (VIDEO) Liverpooli është ngjitur përkohësisht në krye të tabelës falës fitores së thellë të arritur 4-0 në transfertë ndaj Burne
Salah kalon në epërsi Liverpoolin (VIDEO) Liverpooli ka kaluar në epërsi ndaj Burnemouth në transfertë. Golit për skuadrën e Klopp e shënoi Mohamed Salah në minut
Ramos lëndon krahun, fansat e Salah e masakrojnë në rrjete sociale (FOTO LAJM) Kapiteni i Real Madridit, Sergio Ramos duket se ka një problem me krahun. Mbrojtësi ka postuar një fotografi në Instagra
Bale i përgjigjet Salahut: Goli im ishte më i bukur Sulmuesi i Real Madridit ende është i inatosur se pse goli i tij mahnitës në finalen e Champions Legues nuk u vlerësua s
Salah del kundër Egjiptit: Kjo gjë nuk mund të ndodhë Sulmuesi anësor i Liverpoolit, Mohamed Salah, e ka kritikuar projektin e propozuar nga Qeveria e Egjiptit për t’i ekspor
Mbappe dhe Neymar, gati për përplasjen me Salah dhe Firminho Sot në mbrëmje duke nisur prej orës 21:00 do të luhet supersfida PSG-Liverpool e vlefshme për grupin C. Të dyja skuadrat
Salah feston si Ramos, shfrytëzon rastin pas akuzave të fundit ndaj mbrojtësit Është një rivalitet që me sa duket nuk do të përfundojë kurrë ai mes yllit egjiptian të Liverpoolit dhe Sergio Ramos n
Shpërthen Salah, gol fantastik kundër Fulham-it (VIDEO) Liverpooli ka kaluar në epërsi në ndeshjen ndaj Fulhamit në kuadër të Premierligës. Golin e shënoi Salah në minutën e
Zbulohet statuja e Salah, por fansat nuk janë të kënaqur (FOTO LAJM) Një statujë e Mohamed Salah është zbuluar në Egjipt, dhe është cilësuar më e keqe sesa ajo e Cristiano Ronaldos në Portu
Khabib zbulon futbollistin e tij të preferuar Kampioni i UFC, Khabib Nurmagomedov ka zbuluar futbollistin e tij të preferuar. Kampioni i peshave të lehta është shpreh
Salah shpreh ngushëllimiet e tij për humbjen e presidentit të Leicesterit Klubi anglez, Leicester City konfirmoi me një deklaratë në Twitter për humbjen e presidentit, Vichai Srivaddhanaprabha.
"Real Madrid mund të transferojë Salahn" Mohamed Salah është një nga lojtarët më të mirë te skuadra e Liverpoolit, por egjiptiani duket se është larg formës së s
Salah i papërmbajtshëm, 17 gola në 14 ndeshje në Anfield Road Liverpool po fiton 1 me 0 kundër Cardiffit në "Anfield Road". Golin e shënoi sulmuesi Mohamed Salah në minutën e 10'
I masakruan babain gazetar, djali merr vendimin sekret Djali i madh i gazetarit Jamal Khashoggi, i cili u vra në konsullatën saudite në Stamboll, ka lënë Arabinë, për të mbërr