999 rezultate për

salah

Zyrtare: Mohamed Salah shpallet lojtari më i mirë i muajit në Premier League Mohamed Salah është zgjedhur lojtari më i mirë në Premier League për muajin janar. Futbollisti i Liverpoolit doli në
Salah alamron Liverpoolin, shikoni çfarë shkruan egjiptiani në Twitter (FOTO LAJM) Sulmuesi egjiptian ka postuar një mesazh të mistershëm, të fundit në rrjetin social, para se ta fshijë llogarinë të mart
Ish-arbitri anglez flet për simulimet e Mohamed Salah Mohamed Salah është bërë cak i kritikave pasi egjiptiani në dy javët e fundit në Premier League ka simuluar për penallti
Ish-sulmuesi i Anglisë: Salah rrezikon t’i humbasë titullin Liverpoolit Ish-sulmuesi i Premier Leagues Chris Sutton ka thënë se prirja e Mohamed Salah për t’u rrëzuar më shumë lehtësi mund t’i
Salah mashtron ashtu si Cristiano Ronaldo, rrjeti bën virale momentet (VIDEO) Liverpool ka ruajtur ritmin e fitoreve edhe këtë fundjavë duke mundur 4-3 Crystal Palace, në një ndeshje ku Mohamed Sala
Mohamed Salah shkruan historinë në Premier League Liverpool mori një fitore të rëndësishme sot kundër Crystal Palace me rezultatin 4-3 në "Anfield Road". Por ylli egj
Shaqiri aktivizohet 20 minuta, Salah heroi i Liverpoolit (VIDEO) Liverpoli ka arritur një fitore të vështirë nga sa u mendua në fillim, teksa mposhti me vështirë 4-3 në Anfield Road Cry
Salah dhe Firminho përmbysin Cristal Palace (VIDEO) Liverpooli ka përbysur rezultatin ndaj Crystal Palace. Të kuqtë e mbyllën pjesën e parë në disavanatzh pas golit të shën
Mourinho: Nuk e shita unë Salahun nga Chelsea Jose Mourinho ka hedhur poshtë pretendimet se ai e ka keqmenaxhuar Mohamed Salahun si talent të ri në Chelsea, duke pohu
Livepool triumfon me Shaqirin titullar (VIDEO) Liverpoolit i ka mjaftuar një gol i shënuar me 11 metërsh nga Mohamed Salah për të mpsohtur Brighton në transfertë.
Salah i jep avantazhin Liverpoolit (VIDEO) Liverpooli ka kaluar në avanatzh në minutën e 59 falë golit të shënuar nga Mohamed Salah me 11 –metërsh. Të kuqtë e m
Zyrtare: Salah shpallet lojtari më i mirë në Afrikë për vitin 2018 Mohamed Salah po kalon momentet më të mira në karrierë, ku po shkëlqen te Liverpooli. 26-vjeçari është shpallur lojt
Ky është lojtari më i mirër i muajit dhjetor në Premier League Sulmuesi i Liverpoolit, Mohamed Salah, është shpallur lojtari i muajit dhjetor në Premier League nga Shoqata e Futbollis
Klopp e ka me Salah: Mund të kishte mbyllur sezonin Jurgen Klopp ende nuk e ka kapërdirë humbjen e djeshme ndaj Manchester City-t, ku në rast fitoreje do të ishte më pranë
Mbrojtësi i Manchester Cityt ofenon rëndë Salahun (VIDEO) Mbrojtësi dhe kapiteni i Manchester City, Vincent Kompany edhe pse bëri një ndërhyrje të ashpër në sulmuesin e Liverpool
“Gëzuar Vitin e Ri, po kur e kemi stërvitjen nesër?”, biseda e çmendur e lojtarëve të Liverpoolit (FOTO LAJM) Liverpooli po kalon një moment të artë në Premier League, dhe forma e të gjithë ekipit është e jashtëzakonshme. Gjithses
Mohamed Salah shënon golin e dytë për Liverpoolin (VIDEO) Liverpooli po ecën drejt fitores teksa Salah ka shënuar dhe golin e dytë ndaj Newcastle me 11 metërsh në minutën e 48.
Liverpooli i frikshëm këtë sezon, të udhëhequr nga Salah Liverpooli fitoi mbrëmë 2-0 në transfertë ndaj Ëolves duke e mbyllur fazën e parë si kampione e dimrit. Të kuqtë të ud
Tifozat shpërthejnë në gëzim, Salah bën super gol (VIDEO) Liverpooli ka kaluar në epërsi ndaj Wolves në kuadër të xhiros së 18-të në Premierligë. Mohamed Salah shënoi një gol
Gjest fantastik nga Momo Salah, fton në stërvitje të Liverpooli, tifozin e verbër (VIDEO) Sulmuesi egjiptian, Mohamed Salah, priti sot në qendrën stërvitore të Liverpoolit, Melwood, tifozin e verbër të klubit,