999 rezultate për

salah

Liverpool merr kreun, Salah rigjen golin (VIDEO) Liverpooli mori një fitore të vuajtur në “St. Mery Stadium” ndaj Southamptonit, rezultat ky që e rikthen përkohësisht në
Klopp i del në krahë Salah Mohamed Salah nuk është aspak i mërzitur që nuk arriti të realizojë ndaj Tottenham në ndeshjen e fundit. Madje sulmuesi
Salah shfryn: Ka lojtarë që po bejnë sezonin më të mirë me aq gola sa kam shënuar unë Mohamed Salah ishte protagonist pasditen e sotme në fitoren e Liverpool ndaj Tottenham, ku te rasti i golit vendimtar, i
Dalin formacionet: Liverpool-Tottenham, Shaqiri e nis nga stoli Liverpooli dhe Tottenhami do të përplasen pas pak në Anfield Road. Të kuqtë do të kërkojnë kreun ndërsa Spërsat luftojnë
E papritur, Juventusi gati ofertën tunduese për Salah Vijojnë të përforcohet zërat e bujshëm sa i përket merkatos së fuqishme që pritet të konkretizojë Juventus në merkaton e
1 gol në 2 muaj, Van Dijk i del në mbrojtje Salah Mohamed Salah do të fillojë të shënojë shpejt, për t’i ndihmuar të tijtë në sfidën e titullit të Premier League. Kështu
Salah: Liga e Kampioneve është prestigjoze, por ëndrra e qytetit është Premier League Mohamed Salah thotë se është i gatshëm të sakrifikojë ëndrrën e Ligës së Kampionëve për të ndihmuar Liverpoolin të fitoj
Liverpool nuk i ndahet kreut, bën detyrën kundër Burnley-t (VIDEO) Liverpool fiton me përmbysje, 4-2 ndaj Burnley, ku përcaktuese ishte dopjeta e Firmino dhe Mane. Me këtë fitore skuadra
Ka harruar golin, Klopp i del në mbrojte Salah Mohamed Salah po kalon një krizë të thellë teksa ka shënuar 1 gol në 7 ndeshjet e fundit duke u kritikuar kohët e fundit
Shaqiri e nis nga stoli, formacionet zyrtare: Liverpool - Watford Liverpool do të luaj sonte ndaj Watford në "Anfield Road". Djemtë e Kloppit duan fitoren sonte për të vazhduar drejt
Pas Salah, edhe Mbappe bie pre e racizmit (FOTO LAJM) Federata fraceze e futbollit ka nisur një hetim për shkak të një shkrimi kundër Kylian Mbappe në shënje racizmi. Kjo
Salah te Juventus? Mediat italiane nxjerrin të tjera detaje Djë doli lajmi bombë se Salah mund të transferohet te Juventusi. Fillimisht, Sky News Arabia raportoi se Juventus ish
Juventusi çorienton Livepool-in, Dybalan për Salah plus një thes me para Juve po trazon gjithnjë e më shumë tregun e transferimeve me “Zonjën e Vjetër” e cila nuk ka ndërmend ti vendos kufi fan
Dybala afër largimit, Juventus gjen zëvendësuesin e argjentinasit Juventus me shumë gjasë do ta shes Paulo Dybalan në merkaton e verës. Sulmuesi argjentinas nuk bën pjesë në planet e
Salah kopjoi Shaqirin kur shënoi ndaj Burnemouth Xherdan Shaqiri mungoi në fitoren 3-0 që Liverpool arriti ndaj Bournemouth, por festimi i tij tipik nuk kishte si të mun
U ofendua Salah, reagon klubi i West Ham Një video qarkulloi pak ditë më parë me thirrje raciste kundër Salah gjatë ndeshjes West Ham-Liverpool e cila përfundo
West Ham dërgon provat në polici për fyerjet raciste ndaj Salah Skuadra e West Ham ka reaguar pas fyerjeve raciste drejtuar yllit të Liverpool, Mohamed Salah. Policia angleze ka pra
Legjendat e Liverpoolit: Salah është shumë egoist Ylli egjiptian Mohamed Salah, është kritikuar nga legjenda e Liverpootli, Robbie Fowler duke u cilësuar si një egoist.
E rëndë, Salah ofendohet keq nga një tifoz i West Ham (VIDEO) Një tifoz në Londër ka ofenduar rëndë Mohamd Salah gjatë ndeshjes West Ham-Liverpool e cila përfundoi 1-1. Video ësht
Nëse Liverpooli nuk fiton titullin, Salah mund të largohet Liverpooli duke filluar nga sezoni i ardhsëm mund të mos ketë më në skaudër Salah. Kjo varet shumë nga triumfi i Liv