999 rezultate për

salah

Klopp preferon Salah, Shaqiri në stol në ndeshjen ndaj Wolves Xherdan Shaqiri luajti titullar në ndeshjen ndaj Barcelonës, te fituar nga katalanasit 4-0. Por shqiptari pritet të
Mungojnë Salah dhe Firminio, Kloop thërret 19-vjeçarin Liverpool luan sonte ndeshjen e kthimit përballë Barcelonës e vlefshme për gjysmë-finalet e Ligës së Kampionëve. Nde
Valverde: Ndeshja akoma e hapur Trajneri i Barcelonës gjatë konferencës së ditëss së sotme para ndeshjes së kthimit përballë Liverpool mendon se cdo gjë
Mungojnë Firminio dhe Salah? Suarez: Kanë Xherdan Shaqirin Suarez e ka pranuar se Liverpooli do të vuajë nga mungesat e Firminos dhe Salahut, por ka paralajmëruar shokët e skuadrë
Salah mungon, Barcelona ka një mesazh për të Liverpooli ka konfirmuar se sulmuesi kryesor i ekipit Mohamed Salah nuk do të luajë në ndeshjen e kthimit ndaj Barcelonë
"Po, po, Salah është mirë. Thjesht nuk mban mend se kush jam" Mohamed Salah nuk do të luajë në sfidën e kthimit ndaj Barcelonës, këtë e konfirmoi trajneri Jurgen Klopp, teksa egjipti
Mungojnë Firmino e Salah, Klopp kthen sytë nga Shaqiri Në pritje të komfirmimit zyrtar për mungesën e Firminos, por edhe të Mohamed Salah në gjysmëfinalen e kthimit të Champio
Klopp merr lajmin e mirë para sfidës me Barçën Mohamed Salah do të jetë në fushë në ndeshjen e kthimit mes Liverpool dhe Barcelona, e vlefshme për gjysmëfinalet e Cham
Liverpool vuan por fiton, ankth për Salah (VIDEO) Liverpool ka fituar 3-2 ndaj Newcastle në St. James Park dhe mban gjallë shpresat për titullin kampion. Ishte një ng
Ter Stegen i mohon golin Salah (VIDEO) Marc-Andre ter Stegen i ka mohuar një gol pothuajse të sigurt Mohamed Salahut në fillim të pjesës së dytë të gjysmëfinal
Salah flet për Lovren: Më duhet ta trajtoj si bebe, madje e mbaj dhe me çokollata Mohamed Salah dhe Dejan Lovren janë shokë të ngushtë dhe kalojnë shumë kohë jashtë fushës së lojës. Në një intervistë pë
Sherri për penalltinë, Salah bën gjestin e ulët ndaj shokëve (VIDEO) Liverpooli fitoi ndeshjen kundër Cardiffit 2-0. Golin e parë e realizoi Giorgino Wijnaldum ndërsa të dytin James Milner
Tifozët e Liverpool nuk do donin kurrë ta shihnin këtë moment, Minler dhe Salah shtyhen për penalltinë (VIDEO) Dikur Neymar dhe Cavani, tani Salah dhe Milner janë shtyrë kush ta ekzekutojë penalltinë. Liverpooli ka rrëmbyer tri
Liverpooli gjen pasuesin e Salah në Serinë A Të gjithë e duan, por çmimi i kërkuar nga Fiorentina i ka stepur të gjithë skuadrat e interesuar për Federico Chiesan.
Salah: Duhet të ndryshojmë mënyrën si i trajtojmë gratë Mohamed Slah i ka dhënë një mesazh botës myslimane. Sulmuesi egjiptian i Liverpool-it ka dhënë një intervistë të dhën
Salah: Duhet të trajtojmë mirë gratë Mohamed Salah është një idhull në Afrikë dhe Azi, kontinente me përqindje të lartë të myslimanëve, arsye kjo pse ai isht
Nga Spanja e bëjnë të sigurtë: Salah largohet në fund të sezonit nga Liverpooli Një lajm bombë vjen nga Spanja teksa behet e ditur se Mohamed Salah do të largohet në fund te sezonit nga Liverpooli.
Salah optimist: Na dalin 4 fitore për të fituar titullin Mohamed Salah shënoi një gol të mrekullueshëm ndaj Chelsea dhe tashmë kërkon që Liverpuli të fitojë 4 ndeshjet e mbetura
Salah sulmohet nga tifozët, reagon Chelsea dhe Liverpooli (VIDEO) Chelsea fitoi 1-0 në fushën e Slavia Prague në Çeki për ndeshjen e parë çerekfinale të Europa League. Gjithsesi në inter
Salah “driblon” shokët e skuadrës gjatë festimit të golit (VIDEO) Mo Salah shënon një gol mjaft të rëndësishëm përballë Southampton i cili kaloi në avantazh skuadrë ne tij dhe i dha 3 pi