999 rezultate për

salah

Më në fund një lajm i mirë për Liverpool, e konfirmon Klopp: Salah ka rezultuar negativ nga Covid-19 Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp, tha se Mohamed Salah ka rezultuar negativ në testimet e bëra dhe do të bëj prap te
"Lojtari më i mirë i shekullit 21-të", CR7 dhe Messi sfidojnë emrat e mëdhenj Ronaldo, Messi, Ronaldo "Fenomeni" Zidan, Shevçenko, Salah etj do të konkurojnë për çmimin e "Lojtarit të shekullit të 2
U infektua në dasmën e vëllait, Klopp i del në mbrojtje Salah Jurgen Klop refuzoi që ta kritikojë sulmuesin e tij Mohamed Salah, i infektuar me Koronavirus pasi mori pjesë në dasmën
Ish-ylli i Egjiptit nuk ia përton Salah: Neglizhent ndaj Koronavirusit Pavarësisht pauzës për shkak të ndeshjeve të kombëtareve, nuk është një moment i mirë për Liverpoolin. Në rikthimin nga
Pozitiv me Covid-19, mjeku tregon gjendjen e Salah Skuadra e Liverpoolit pranoi një lajm aspak të mirë të premten në mbrëmje, pasi sulmuesi i tyre Mo Salah doli pozitiv me
Salah mbështet Firminon: Nuk duhet të qëndrojë në stol Ylli i Liverpoolit, Mohamed Salah ka mbrojtur bashkëlojtarin Roberto Firmino që nuk është në formën më të mirë. Brazi
Zhbllokohet supersfida, Man City-Liverpool (VIDEO) Liverpool ka kaluar në epërsi ndaj Man City. Është Salah ai që realizoi nga pika e bardhe. /albeu.com/
Formacionet zyrtare, Atalanta-Liverpool Formacionet zyrtare: Atalanta: Sportiello, Toloi, Palomino, Mureil, Gomez, Freuler, Berta Gjimshiti, Mojica, Hateboer
Salah "hero" edhe jasht fushe, shpëton një të pa strehë nga disa abuzues Ylli i Liverpoolit, Mohamed Salah është përshkruar si “heroi i jetës reale” pasi ndërhyri për të ndaluar abuzimin e një
Ky është formacioni i javës së parë në Premier League (FOTO LAJM) Java e parë e Premier League është arkivuar (edhe pse mungojnë në apel ndeshjet e Manchester City-t dhe Manchester Unite
Zbulohet pse Salah i festoi në atë mënyrë golat ndaj Leeds Ylli egjipitian i Liverpoolit, Mo Salah mbrëmë shënoi hat-trick ndaj Leeds në ndeshjen e parë të Premierligës. Skuadr
Spektakël në "Anfield", Salah me hat-trick shpëton Livepoolin në fund (VIDEO) Liverpool ka vuajtur shumë përballë Leeds duke marrë fitoren 4-3 nw fund. Liverpooli e nisi për mrekulli takimin, ku
Zhbllokohet sfida, Liverpool-Leeds (VIDEO) Liverpooli ka zhbllokuar shumë shpejt rezultatin kundër Leeeds. “Redsat” kaluan shpejt në avantazh që në minutën e 4R
Salah bën ndryshimin e befasishëm në pamje (FOTO LAJM) Mohamed Salah ka braktisur stilin e tij të zakonshëm të flokëve. Sulmuesi i Liverpoolit ka ndryshuar pamje duke i pre
Bruno Fernendas nuk ndalet, barazon rekordin e CR7 dhe Salah në Premier League Portugezi i Manchester United është transferuar në kampionatin anglez vetëm pak muaj më parë, por kaq i ka mjaftuar për
Deklarata e fundit e Salah qetëson tifozët e Liverpoolit Mohamed Salah e ka cilësuar të pabesueshme ndjenjën pas suksesit të historik me Liverpool, duke fituar titullin pas 30 v
Gjesti i madh nga Salah, gjen grabitësin e shtëpisë, ishte i varfër, e fal dhe i ofron punë Një gjest i madh i bërë nga Mohamed Salah në të kaluarën është zbuluar nga “DailyMail”. Gjatë kohës kur sulmuesi i L
Tjetër gjest i madh nga Salah, i paguan furnizimin e makinave personave që takon në karburant Mou Salah përvecse është shndërruar në një hero për Liverpoolin, njihet dhe si një person me zemër të madhe i cili nuk
Salah ka ndikuar në uljen e nivelit të kriminalitetit në qytetin e Liverpoolit Mohamed Salah është një nga lojtarët më të dashur, jo vetëm nga tifozët e Liverpoolit por ndoshta edhe te tifozët rival
Tentuan të grabisnin dyqane të maskuar me fytyrën e Salah, arrestohen 4 persona në Egjipt Katër hajdutë egjiptianë, të maskuar me fytyrën e yllit të futbollit Mohamed Salah dhe të armatosur, dolën nëpër rrugët