999 rezultate për

saktesuar

Marash Kumbulla reagon pas dëmtimit, mesazh për tifozët Mbrojtësi i Kombëtares së Shqipërisë, Marash Kumbulla, i qetësoi të gjithë tifozët e Veronës se dëmtimi që pësoi në bara
Ndeshja me Serbinë, Loka: 1.500 forca policore Drejtori i Rendit Publik në Policinë e Shtetit, Gjovalin Loka ka bërë publike disa nga masat për garantimin e sigurisë g
Transferimi në Serie A, Cikalleshi: E mbyll këtë muaj Një gjë është e sigurt: Sokol Cikalleshi nuk do të qëndrojë deri në fund të kontratës së tij te RNK Split. Ofertat e shu
Festa e Flamurit, serbëve nuk iu thuhet pse e kanë pushim (FOTO LAJM) Qeveria e Kosovës ka vendosur që më datë 28 Nëntor punonjësve të administratës civile do tiu jepet pushim. Por, se në
Vritet fotoreporteri italian në Ukrainë Sot është raportuar se një fotoreporter italian ka gjetur vdekjen në Ukrainën Lindore. Ministria e Jashtme italiane k
Ferizaj, aksidentohet për vdekje 10-vjeçari Një fëmijë vetëm 10-vjeç nga Varoshi i Ferizajt ka humbur jetën sot. Ai u godit nga një makinë, e cila po shkonte për
Hezbollah në mbështetje të regjimit sirian Militantë të lëvizjes shiite libaneze Hezbollah dhe aleate e Iranit, janë të pranishëm në Siri e mbështesin ushtrinë e b
Afganistan, rrëzohet helikopteri i NATO-s Katër ushtarë të NATO-s kanë humbur jetën pasi helikopteri me të cilin udhëtonin është rrëzuar në një krahinë jug-perënd
Milan, 1 muaj stop për Seedorf Lajme të këqia për Milanin. Clarence Seedorf do të qëndrojë një muaj jashtë fushave për shkak të dëmtimit të pësuar në n
Unë jam interist në çdo aspekt "Unë jam interist dhe dua gjithnjë që skuadra të fitojë, cilido qoftë trajneri". Kështu është shprehur Jose' Mourinho du