999 rezultate për

sait

Ardit Gjebrea mesazh Erion Isait pas dorëheqjes, "Mos fyej publikisht" (FOTO LAJM) Erion Isai ka bërë një postim falenderues për njerëzit që e ndihmuan të shenjonte karrierën e tij artistike! Nga Ardi
Erion Isai nis fushatën alla "lali Eri': Këto janë bëmat më të fundit (FOTO LAJM) Aktori i "Portokallisë" Erion Isai, e ka nisur vrullshëm fushatën për bashkinë e Ersekës ku kandidon nën siglën e Rilind
Pas rrahjes shfaqet për herë të parë Sait Dollapi (FOTO LAJM) Një muaj pas protestës ku u godit me shkopinj gome dhe u lëndua rëndë në shpatull e gju, në krye të protestës së 7 kombë
Përdhosën figurën e Mujo Ulqinakut, AMA i tërheq "veshin" Bes Kallakut dhe Erion Isait (VIDEO) Duke menduar se mund të tallen me çdokënd, Bes Kallaku dhe Erion Isai janë fokusuar tek Mujo Ulqinaku në emisionin e dat
Për 4 shkopat e Saitit dhe 4 të vrarët e 21 janarit! Nga Alfred Peza Ka një përpjekje të papërfytyrueshme nga ana e propogandës opozitare, për të vendosur shenjën
Pasi u dhunua dhe arrestua nga Policia, Sait Dollapi lihet i lirë Sekretari Organizativ i Partisë Demokratike, Sait Dollapi është liruar nga policia, pas shoqërimit dje tek Parlamenti gj
Merret një vendim suprizë për Sait Dollapin Sapo është liruar sekretari organizativ i PD-së Sait Dollapi. Raportohet se në orët e para të mëngjesit të sotëm Polici
U dhunua me shkop gome, Sait Dollapi në Spitalin e Traumës Sekretari organizativ i PD-së Sait Dollapi i cili u arrestua në orët e mbrëmjes së të shtunës ndërsa opozita po protesto
Plas tek Drejtoria e Policisë: "Luftë" guerrile rrugicave të Tiranës Ashtu si te Parlamenti, edhe para drejtorisë së policisë, janë përdorur botet me ujë për të shpërndarë protestuesit e op
Basha tregon ku ndodhet i arrestuar Sait Dollapi Kryetari i opozitës, Lulzim Basha ka dhënë detaje nga arrestimi i Sait Dollapit. Ai ka thënë se ndodhet në Drejtorinë e
Ardit Gjebrea reagon pas kandidimit të Erion Isait si kryebashkiak (FOTO LAJM) Pak pasi Kryesia e PS-së zyrtarizoi emrin e aktorit Erion Isai, si kandidatin e saj për kryebashkiak te Kolonjës, Ardit
Gentian Zenelaj i përgjigjet "një më një" Erion Isait: Turp! Pas statusit të aktorit dhe Drejtorit të Teatrit të Kukullave, Erion Isai, aktori dhe moderatori Gentian Zenelaj ka shpë
Projekti i ri i Bes Kallakut dhe Erjon Isait, zbulohen detaje të reja "Kënga Magjike" ishte vetëm fillimi, Bes Kallaku dhe Erion Isai vijnë me një emision të ri. Ikja e Besart Kallakut d
Deputeti përplasi për vdekje tregtarin, i vëllai: Nuk ishte kafshë Saiti Ditën e djeshme në aksin Tirana-Durrës humbi jetën një tregtar 53-vjeçar pasi u përplas për vdekje nga deputeti i PDIU-s
Edhe gruaja e Ancelotti kundër Kassait: Arbitrim i turpshëm! Bashkëshortja e Carlo Ancelottit, Marian Barrena, është e fudnit që ka reaguar për arbitrimin e gjyqtarit Viktor Kassai
Arbitrimi skandaloz i Kassait, 3 gola në pozicion jashtë loje (FOTO LAJM) Gjyqtarii hungarez, Viktor Kassai dje ka pasur një mbrëmje të vështirë pasi arbitroi super ndeshjen ndërmjet Realit dhe
Krimi makabër në Dajç/ Djali i pronarit të lokalit pa ekzekutimin e të atit Djali 15 vjeçar i Arjet Saitit dyshohet që të ketë parë të gjithë ngjarjen e rëndë nga kamerat e sigurisë, të cilat ndod
Vërshimet marrin viktimën e 23-të Është shënuar sot viktima e 23-të pas vërshimeve që përfshinë Shkupin rreth 10 ditë më parë, ku mijëra banorë u përmbytë
Arrestohet Sait Fishta, ish-kandidat për deputet Me urdhër të Prokurorisë së Shkodrës është ndaluar mbrëmjen e së dielës Sait Fishta, ish-deputet i PS për këtë qark.
Mësoni anglisht lehtësisht përmes Facebook-ut Mësimi i një gjuhe githmonë ka qenë një sfidë për të rinjtë. Ekzistojnë mijëra libra me metoda të ndryshme për të mësuar