999 rezultate për

saint

Ja çfarë goli shënoi Ibrahimoviç (VIDEO) Vitet kalojnë por klasi mbetet. Kjo shprehje vlen më së shumti për sulmuesin suedez të Paris Saint Germain Zlatan Ibrahi
"PSG nuk e ka problem të blejë Messin" Paris Saint Germain nuk e ka problem transferimin e Lionel Messit në Ligue I, nëse ky i fundit vendos të lerë Barcelonën
Nga Franca: Milani kërkon talentin Saint-Maximin (VIDEO) Sipas asaj që shkruan portali francez "Le10Sport.fr", Milani po interesohet për Allan Saint-Maximin. 17-vjeçari i Saint
Ermir Lenjani, Stuttgart në pole-position Emir Lenjani mbetet ende një çështje e pazgjidhur e merkatos kuqezi. Futbollisti 24-vjeçar i Saint Gallen, kërkohet nga
Ide e çmendur! Zlatan Ibrahimoviç te Roma? E përditëshmja suedeze "AftonBladet", duke analizuar oshilacionet e sezonit të fundit të Zlatan Ibrahimoviç te Paris Sai
Adnan Januzaj te PSG? Adnan Januzaj mund të trasferohet në kampionatin francez gjatë merkatos së janarit. Sipas prestigjiozes "Le Parisien", P
Barça vjen fuqishëm (VIDEO) Barcelona ka mposhtur Paris Saint-Germainin në përballjen e Grupit F me rezultat 3-1 për t'u kualifikuar tutje nga pozit
Inter-Napoli, ndizet sfida për Lavezzin Për Ezequiel Lavezzin po ndizet një sfidë e nxehtë mes Interit dhe Napolit. Sulmuesi agjentinas pëlqehet shumë nga Rober
Saint Etienne-Inter, formacionet e mundshme (FOTO LAJM) Pas dy netëve të mbushura me emocionet e Champions League sot në mbrëmje rikthehet edhe Europa League me ndeshjet e raun
PSG-Monaco sërish 1-1 (VIDEO) Dueli kryesor i javës së nëntë në Ligue 1, ndërmjet Paris Saint Germainit dhe Monacos, është mbyllur me rezultat të bara
PSG-Barça, UEFA i beson Rizzolit Besimi i UEFA-s ndaj arbitrit Nicola Rizzoli është shumë i madh. Do të jetë pikërisht bilbili i Serie A ai që do të drej
Al Khelaifi: Me Barçën, ndeshje e madhe Presidenca e Paris Saint Germmain po e pret me padurim sfidën e dytë të fazës së grupeve të Champions League mes kampion
Ibra: Po, unë jam "biri i Zotit" (FOTO LAJM) Në një nga tribunat e "Amsterdam Arena", gjatë barazimit 1-1 mes Ajaxit vendas dhe Paris Saint Germain, ra në sy një ban
Inter beson, PSG nuk grumbullon Lavezzin Ezequiel Lavezzi mund ti bashkohet vërtetë Walter Mazzarrit. "El Pocho" nuk është grumbulluar nga Laurent Blanc për sfid
Paris-Barcelona, një lidhje e fortë prej 13 vjetësh (FOTO LAJM) Paris Saint Germain dhe Barcelona do të përballen sërish këtë sezon përsa i përket fazës së grupeve të Champions League.
PSG në sulm për Wayne Rooney Merkatoja e verës nuk është mbyllur ende me temperaturat që mund të ngjiten edhe më shumë nga goditjet sensacionale në f
Conte: Unë tek PSG? Totalisht e pavërtetë Antonio Conte ka hedhur poshtë zërat për një kalim tek skuadra e Paris Saint Germain. Ish-tekniku i Juventusit shprehet
Edhe Ibra në Brazil, por vetëm si spektator (FOTO LAJM) Është një prej mungesave më të mëdha të "Brazil 2014" pasi Suedia e tij u eleminua në Play-Off nga Portugalia dhe Zlatan
Angli-Itali, Gigi Buffon nuk ia del Dorëzohet Gigi Buffon: kapiteni i Italisë nuk do të zbresë në fushën e lojës në ndeshjen debutuese ndaj Anglisë. Portier
Jeremy Menez zyrtarisht te Milani Jeremy Menez është zyrtarisht futbollist i Milanit. Klubi italian njoftoi në faqen e tij zyrtare nënshkrimin me 27-vjeça