999 rezultate për

saint

Ibrahimovic edhe një alpinist i zoti Zlatan Ibrahimovic, i njohur për stilin e tij të veçantë në lojën e futbollit, tani mund ta shohim më ndryshe se zakonis
PSG vendos “diktaturë” në Francë, i fiton të gjitha trofetë (VIDEO) Paris Saint Germain e ka fituar Kupën e Francës pas fitores prej 1-0 kundër Auxerre, në takimin e zhvilluar në Stade de
Argjentina shpall listën për Kupën e Amerikës Trajneri i Argjentinës, Gerardo Martino, ka publikuar listën përfundimtare të lojtarëve që do të luajnë në Kupën e Ameri
Edinson Cavani i thotë "Po" Juventusit Edinson Cavani dhe Juventusi janë gati të lidhin fatet e tyre deri në vitin 2019. Në orët e fundit sulmuesi uruguajan ka
Revolucion te PSG pas dështimit në Champions (FOTO LAJM) Dështimi për të disatën herë radhazi për t’u kualifikuar në fazat finale të Champions League, parashikon një verë vërtet
Parashikimi i Ibrahimoviç, ja kush e fiton Champions-in Zlatan Ibrahimoviç bën Nostradamusin me parashikimin e tij se do të jetë Barcelona që do të fitojë këtë edicion të Champ
Dy lajme të mira për Barcelonën Andres Iniesta do të jetë gati për ndeshjen e nesërme në Champions League kundër Paris Saint Germain. Lajmi jepet nga ve
Cavani këmbëngul: Nuk iki nga PSG-ja Edinson Cavani këmbëngul për të disatën herë se nuk e ka në plan largimin nga Paris Saint Germain në fund të sezonit. Me
Ibra shënon hat-trick kundër Saint Etienne (VIDEO) Fitore e thellë me rezultat 4-1 e Paris Saint Germain në ndeshjen kundër Saint Etienne duke kaluar në finalen e Kupës së
Ibra kërkon leje qëndrimi në SHBA Tashmë lamtumira e 33-vjeçarit nga Paris Saint Germain në verë duket më pranë sidomos pas polemikave të muajve të fundit
"Do shkosh te PSG?", Alves nuk përgjigjet, këndon (VIDEO) Një mënyrë për t'iu shmangur pyetjeve të vështira? Këndo. Këtë ka bërë edhe asi i Barcelonës Dani Alves. Me të mbërritur
Barça kërkon Di Maria-n E ardhmja e Angel Di Marias duket se është larg Manchester United, por ajo që habit më shumë është ekipi i ri që mund të
Superbatica e shekullit në Mont Saint-Michel të Francës (FOTO LAJM) Kjo është një ngjarje e rëndësishme të cilën kanë pasur mundësi që ta shohin vetëm turistët dhe banorët në qytetin fran
Dunga shpall listën, spikasin Robinho dhe Coutinho Tekniku i Kombëtares së Brazilit Carlos Dunga ka publikuar listën e futbollistëve të grumbulluar për miqësoret kundër Fr
Mourinho: Paris Saint-Germain ishte më i mirë Ndeshja e parë mes Paris Saint-Germain dhe Chelseas ka përfunduar pa fitues, me rezultat të barabartë 1:1. Por, pas përf
Hazard: Nuk e kam menduar kurrë PSG-në Eden Hazard deklaron se nuk ka menduar asnjëherë për një transferim të mundshëm te Paris Saint Germain, duke nxehur sfid
Ibra nxehet me gazetarin: Ik nëse nuk je i përgatitur (VIDEO) Zlatan Ibrahimovip është i famshëm për mungesën e diplomacisë me gazetarët, veçanërisht me ata që janë të keqinformuar.
Arsenal do Verrattin, PSG kërkon 50 milionë Marco Verratti përfundon nën interesimin e Arsenal. Sipas asaj që shkruan sot e përditshmja britanike "Daily Star", klub
Benzema drejt lamtumirës, gati 65 milionë për Sterling Tabloidi britanik këmbëngul: objektivi i parë për sulmin e Real Madrid është talenti i Liverpool Raheem Sterling. Sipas
Cavani: Spekulime, asnjë problem me Ibra-n Edinson Cavani reagon menjëherë pas raportimeve të fundit se marrëdhëniet mes tij dhe Zlatan Ibrahimoviç janë të tension