999 rezultate për

saint

7 gjërat që duhet të dini para super sfidës Itali-Spanjë (FOTO LAJM) I ka të gjitha letrat në rregull për të qenë finalja e parakohshme e këtij Evropiani, ndeshja e sotme mes Italisë dhe Sp
Ja vrasësi që la të vdekur 50 persona në SHBA (FOTO LAJM) Personi që sot sulmoi dhe la të vdekur të paktën 50 persona dhe plagosi 52 të tjerë në Orlando të SHBA-së, është identif
PSG 52 milionë euro për zëvendësuesin e Ibrës Paris Saint-Germain është në kërkim të zëvendësuesit të Zlatan Ibrahimovic. Emri më i kërkuar është bomberi i njohur, Al
Cana sfidon të shkuarën, në fushë ndaj PSG-së Në festën e titullit të Paris Saint Germain, do të jenë edhe Lorik Cana e Ermir Lenjani. Dy futbollistët e kombëtares sh
E bujshme / Milan shitet në Katar për 750 milionë euro Sipas asaj qe shkruajne mediat italiane, Silvio Berlusconi ia ka shitur Milanin fondit sovran te Katarit, Qatar Invstmen
Ja shteti ku kosovarët mund të udhëtojnë pa viza Në Konsullatën e Përgjithshme të Republikës së Kosovës në Nju Jork, gjatë një ceremonie të organizuar është nënshkruar m
PSG "fiksohet" pas Neymarit Vendimi i FIFA-s për të pezulluar merkaton e Realit në verë këtij viti dhe në janar të 2017-ës ka ndryshuar edhe objekti
Ibrahimovic: Kam shkruar historinë e PSG-së Zlatan Ibrahimovic nuk e njeh fjalën modesti. Sulmuesi suedez ka komentuar kontributin e tij te PSG-ja. “Unë bëj pj
Baseli i shqiptarëve kualifikohet si lider Basel ka mposhtur si mysafire ekipin e Lech Poznan me rezultatin minimal 0-1. Mbrojtësi i Kombëtares Shqiptare Taulant
Zbulohet emri i djalit të Kim Kardashian Kim Kardashian tashmë ka shuar kureshtjen për emrin e djalit të saj. I vogli është quajtur Saint West, ndërsa familjarët
PSG "çmenduri" për Ronaldon, mbi 500 mijë euro në javë Cristiano Ronaldo po zhvillon sezonin e fundit me Realin e Madridit. Marrëdhëniet aspak të mira dhe dëshira për të fillu
Aksioni i sotëm në Saint-Denis, Parisi si një skenë filmi aksion (FOTO LAJM) Shpërthime dhe të shtëna arme janë dëgjuar në Saint Denis të Parisit, ku mendohet se kanë humbur jetën 3 të dyshuar për
Ndiqni LIVE çfarë po ndodh në Paris (VIDEO) Policët kanë rrethuar një apartament në Paris, në një operacion që ka lidhje me sulmet e së premtes së kaluar në kryeqyt
Parisi zgjohet nga të shtënat, vriten 3 të dyshuar Parisi është zgjuar me të shtëna, një operacion për kapjen e të dyshuarve për sulmet e së premtes po zhvillohet këtë mën
E zuri gjumi gjatë Real-PSG, pushohet nga puna komentatori (VIDEO) Një komentator sportiv kinez humbi vendin e punës pas një incidenti në transmetim live. Dong Lu, një komentator i vje
Tifozë të Realit, ja çfarë i tha Ronaldo Blanc-ut (VIDEO) "Luani një futboll të mirë. Do të më pëlqente që të punoja me ju". Kjo është fjalia që, sipas mediave franceze, Cristian
Juventusi hap negocioatat me Lavezzin Juventus është në negociata me sulmuesin e Paris Saint-Germain, Ezequiel Lavezzi, për transferimin e tij në Torino. F
Calderon realist: Ronaldo mund të largohet “Largimi i Cristiano Ronaldos nga Real Madrid është i mundshëm”.- Këto janë fjalët e ish presidenti të “Los Blancos”, Ra
Nantes-PSG, Cana përballë së shkuarës Menjëherë pas lindjes së djalit, të cilën e cilësoi "ndjenjën më të bukur të jetës", Lorik Cana përqendrohet te futbolli
Ibra del hapur: E ardhmja në duart e Raiolës Sulmuesi i Paris Saint-Germain, Zlatan Ibrahimovic ka thyer heshtjen. Ai ka komentuar spekulimet rreth largimit nga klub