999 rezultate për

saint

Neymar gati t'i thotë mirupafshim Barcelonës, babai i tij mbyll gjithçka Pas një takimi këtë javë me drejtorin sportiv të Paris Saint Germain, Artero Henrique, me avokatin dhe anëtarin e bordit
Ka shpresë në Camp Nou për mbrajtjen e Neymarit Philippe Coutinho ka vënë Barcelonën në ndjekë. Sipas raporteve në Spanjë gjigandët katalanas duan të nënshkruajnë me
Interit i jepet mundësia për ta zyrtarizuar blerjen e kërkuar largohet nga Paris Saint Germain i Aurier dhe Krychoëiak u tha në mënyrë të qartë nga trajneri Unai Emery Emery për '
De Gea i lutet agjendit të tij: Më nxirr që këtu David De Gea i ka thënë agjentit të tij Jorge Mendes të shtyjë përmes një kalimi në Real Madrid. Kjo sipas spanjollit
Zbuloni çfarë e bindi Dani Alvesin të zgjedhë PSG dhe jo Cityn Dani Alves ishte pothuajse i Manchester Cityt derisa në dritare u shfaq PSG. Tani braziliani nga dita në ditë edhe më sh
PSG 240 mln euros për merkaton, ja yjet që kërkojnë kampionët e Francës Paris Saint Germain po përgatitet të bëjë shpenzime marramendëse në merkaton e transferimeve. Sipas asaj që publikohet t
“Ëndërroj ta shoh Messin të veshur me këtë fanellë” Mesfushori i Paris Saint-Germain, Thiago Motta, ka thënë se do të dëshironte shumë që ylli i Barcelonës, Lionel Messi, t
UEFA nis hetimin ndaj Barcelonës UEFA ka filluar hapur një hetim disiplinor në lidhje me ngjarjet e ndodhura në Ligën e Kampionëve, mes Barcelonës dhe Pa
Verrati ëndërron Championsin me ... Marco Verratti synon ta fitojë Ligën e Kampionëve me Paris Saint-Germain, ska frikë nga Barca. Mesfushori italian, Ma
Juventus-Inter, gjigandet në ‘luftë’ për tre transferta të mëdha Ditën e dielën në orën 20:45 e gjithë vëmendja do të përqendrohet në Torino pasi Juventusi do të presë skuadrën e Interi
Portieri i PSG-së pushime të nxehta me bukuroshen braziliane (FOTO) Bukuroshja braziliane Izabel Goulart po kalon pushimet më të dashurin e saj, portierin e Paris Saint Germain, Kevin Trap
PSG ka një ide të re për stolin e ekipit Arsene Wengerin vështirë se mund ta bindësh për të ndryshuar skuadër. Paris Saint Germain mesa duket ka vendosur që të b
Sarkozy presidenti i ri i PSG-së? Nicolas Sarkozy po mendon të ndërmarrë një detyrë të re, atë të kreut të Paris Saint Germain. Sipas “GQ Magazine”, Sarko
Mourinho komenton përballjen ndaj Saint Ettiene Jose Mourinho ka mbetur i kënaqur me shortin e Manchester United për 1/16 e Europa League, që i vë “Djajtë e Kuq” përbal
Europa League/ Short delikat për Romën dhe United Nga Nioni i Zvicrës janë mësuar edhe 16 çiftet e raundit të 1/16-ve të Europa League. Shorti në fakt ashtu siç pritej ka
Thiago Silva te Juventus? Ja si përgjigjet mbrojtësi brazilian Thiago Silva i jep një lajm befasues Juventusit, që kishte nisur planet për ta bërë për vete në fund të këtij sezoni.
Ofertë dhe pagë e majme për Neymar Neymar ka qenë pranë kalimit tek skuadra e Paris Saint-Germain e cila ishte e gatshme të bënte çmendurinë financiare. Ky
Mother Teresa declared a saint Mother Teresa, the Catholic nun who devoted her life to helping India's poor, has been declared a saint by Pope Francis
Albanian artists perform in Vatican as Mother Theresa is declared a saint A concert dedicated to Mother Theresa was held at the Basilica di San Paolo Fuori le Mura, in Vatican, where the world’s
Francë / Aeroplani përplaset me pemën, 2 të vdekur Të paktën dy persona kanë humbur jetën si pasojë e rrëzimit të një aeroplani. Aksident ajror ka ndodhur në Savojë të