999 rezultate për

saint

Super Depay, holandezi i dhuron fitoren Lyonit ndaj PSG (VIDEO) Lyoni ka mposhtur 2-1 Paris Saint-Germain me super golin e Depay që shënoi në minutën e 94’-të. Lojtari holandez Memp
Francezët japin alarmin: Shqiptarët kontrollojnë trafikun e drogës në vend "Në Shqipëri të gjithë janë gati të vijnë në Francë për të shitur drogë" Ky është titulli i portalit francez Le Progr
Alketa Vejsiu ndihet krenare për vajzën e saj (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur Alketa Vejsiu, e ka mbajtur gjithmonë shumë hermetike jetën e saj private. Ajo ka folur shumë r
Për pak e hëngrëm! Enca blen “superçizmet”, por kopjen e lirë të tyre (FOTO LAJM) Një tjetër shqiptare i është bashkuar listës së vajzave që kanë blerë superçizmet me gurë, si ato të “Saint Laurent”. Th
Tre mega oferta apo rinovimin me Barcelonën, Messi ka çfarë të zgjedhë Kontrata e Messit skadon në verw dhe sipas mediave edhe pse te Barcelona këmbëngulin që ai ka nënshkruar. Eksperti i
Coutinhos nuk pranon të negociojë me PSG, pret Barcelonën Philippe Coutinho, objektivi i Barcelonës për këtë merkato dimërore, është i vendosur t’i kërkojë Liverpoolit, skuadrës
Bayern gjen zëvendësuesin e Riberisë Bayern Munchen po përgatit planin për të rinovuar skuadrën me prurje të reja dhe objektivi i klubit është të gjejë pasue
Kjo është vila më e shtrejntë në botë! (FOTO LAJM) Shtëpia më e shtrenjtë në botë është në shitje dhe vlera e saj arrin deri në 1 miliard euro, shtëpia gjendet në jug të F
Gjendet bombë në stadiumin e Paris Saint-Germain, arrestohen 5 persona (FOTO LAJM) Një komplot bombe e përgatitur nga terroristët islamikë u gjet në Paris të shtunën, njoftoi policia franceze sot, pasi n
Draxler: Nuk largohem nga PSG Me ardhjen në skuadër të Neymar e Mbappe, disa lojtarë të Paris Saint-Germain nuk po gjejnë shumë hapësira dhe kjo mund
Vazhdon tabuja, Montpellier është “macja e zeze” e PSG Para 5 vitesh i rrëmbente titullin kampion, një sezon më parë e mposhte me shifrat 3-0 ndërsa këtë herë e ndal një bara
Pamjet nga ishulli që "Irma" nuk i la gur në këmbë (VIDEO) Teksa i numri i të vdekurve ka arritur deri në 45 veta, përfshirë 10 në Shtetet e Bashkuara, Irma vazhdon të mbjellë shk
“Zoti na shpëtoftë!”, katastrofë humanitare nga uragani Irma në Karaibe (FOTO & VIDEO) Evakuime masive kanë filluar ditën e sotme pasi uragani “Irma” u “përplas” mbi Karaibe duke sjellë erëra që i kalojnë 18
Uragani "Irma" godet ishujt e Karaibeve, përmbytje dhe erëra shkatërruese Stuhia më e fuqishme deri më tani, e Oqeanit Atlantik e regjistruar në histori ka shkaktuar përmbytje të mëdha dhe dëmti
Nuk ndalet PSG-ja, Neymar fantastik Paris Saint Germain ka regjistruar një tjetër fitore Ligue 1, pasi në xhiron e katërt e mposhti 3:0 në “Parc des Princes
Zëdhënësja e FSHF-së "djeg" Saint Tropenë (FOTO LAJM) Jona Dervishi e cila është gjithashtu edhe zëdhënësja e FSHF-së, është shumë aktive në rrjetet sociale. Ajo poston t
Zyrtare/ Pas Coutinhos, Barcelona heq dorë dhe nga lojtari tjetër Jean Michael Seri nuk do të bashkohet me Barcelonën këtë verë pasi klubi nuk pranon të paguajë tarifën e transferimit të
Suksesi i radhës i Era Istrefit është shumë pranë Padyshim që Era istrefi tashmë numëron një sërë suksesesh në arenën ndërkombëtare. E kemi parë duke bashkëpunuar me e
Monaco fitoi 3-2, por nuk u gëzua nga Mbappe Fitorja e Monacos 3-2 kundër Toulouse mbrëmë u prish pas një dëmtimi të Kylian Mbappe në pjesën e dytë. 18-vjeçari ës
Turistët, me pamje nga zjarri në Saint Tropez (FOTO LAJM) Nga zjarret e marra Në qytetin turistik të Francës Jugore, San Tropez, turistët janë detyruar që të shohin flakët masive