999 rezultate për

saint

Deschamps publikon listën e lojtarëve për Ligën e Kombeve Trajneri i Kombëtares së Francës, Didier Deschamps ka bërë publike listën e lojtarëve për ndeshjet kundër Gjermanisë dhe
"Me Mbappe, jemi të pandalshëm" Ylli Brazilian Neymar, është i lumtur te skuadra e Paris Saint Germain. Lajmin e ka bërë të ditur vetë lojtari në konfer
Di Maria rinovon me PSG Ylli argjentinas që aktivizohet me skuadrën e Paris Saint Germain në Francë, Angel Di Maria duket se do të vazhdojë karr
Zidane te United? Kjo është lista e lojtarëve që dëshiron Zinedine Zidane është shumë pranë kalimit në pankinën e Manchester United. Francezi gjithashtu ka menduar edhe për l
Kjo është lista e kampionëve të botës për ndeshjet e Ligës së Kombeve Trajneri i Francës, Didier Deschamps së fundmi ka bërë edhe thirrjet e lojtarëve për ndeshjet e Ligës së Kombeve. Nd
Ky është lojtari 37 milionësh që firmosi me PSG Paris Saint-Germain vazhdon me përforcime për sezonin e ri. Paris Saint-Germain së fundmi ka zyrtarizuar edhe përforc
Lajm i keq pë Barcelonën, i refuzohet një tjetër mesfushor Barcelona thuhet se është në tratativa me PSG për të marrë shërbimet e Adrien Rabiot, por së fundmi një lajm i keq ka ar
Zyrtare: Thiago Motta me post të ri tek PSG Thiago Motta është bërë trajner i ri i ekipit U19 të PSG-së. Lajmi është konfirmuar nga klubi francez të cilët në një
Paris Saint-German blindon Neymarin Paris Saint-German është gatii t'i rinovoj kontratën yllit të tyre, Neymar Jr. Pas shumë interesimeve të klubit span
Lojtarët e Francës tallen keq me Mbappen (FOTO LAJM) Franca ka arritur të bëjë një paraqitje mjaftë të mirë në këtë Botëror. Së fundmi ajo eliminoi Uruguajin dhe tashmë
Heroinë nga Holanda në Francë, prangosen 6 shqiptarë Policia franceze ka shkatërruar një organizatë shqiptare të trafikut të drogës nga Holanda në Francë. Siç shkruajnë m
Paris Saint-Germain preket nga "Fair Play" financiar Paris Saint-Germain është skuadra tjetër që bie "pre" e rregullave të "Fair Play" financiar, dhe pritet të bëhën lëvizje
Formacionet zyrtare: Les Herbiers - PSG Paris Saint-Germain sonte do ta përballet me ekipin e kategorisë së tretë të Francës dhe kërkon trofeun e dytë sezonal.
Ankth deri në fund, PSG barazon me shumë vështirësi (VIDEO) PSG ka arritur me shumë vështirësi të nxjerr një barazim në fund të takimit kundër Saint Etienne. AS Saint Etienne nu
SKANDALOZE / Tifozët rusë ofendojnë ashpër futbollistët e Francës (FOTO LAJM) Pogba, Dembele dhe një sërë lojtarësh të tjerë të Kombëtarës së Francës janë përballë me brohoritma raciste gjatë ndeshj
Neymar dëshiron të kthehet në Barcelonë, por tifozët nuk e duan më Neymar thuhet se dëshiron të kthehet në Barcelonë, por një sondazh tregon se shumica e tifozëve të tyre nuk e duan atë.
Çfarë po ndodh mes Bella Hadid dhe David Beckham?! Supermodelja Bella Hadid dhe futbollisti David Beckham kanë pasur një takim të rastësishëm me njëri tjetrin gjatë ndeshj
Babai i Courtois takohet me drejtuesit e Paris Saint-Germain Drejtuesit e klubit Paris Saint-Germain janë takuar me babanë e Thibaut Courtois, Thierry, për të diskutuar rreth transf
Ancelotti zgjedh PSG-në si fitues të Champios League Trajneri italian, Carlo Ancelotti ka folur fjalë të mëdha për gjigantët francezë, ish-skuadrën e tij, Paris Saint-Germai
Zyrtare: Mbrojtësi i Arsenalit transferohet në Francë (FOTO LAJM) Arsenal i ka shkëputur kontratën mbrojtësit francez, Mathieu Debuchy, i cili menjëherë ka nënshkruar me skuadrën francez