999 rezultate për

saint

Formacionet zyrtare, Dortmund-PSG (FOTO LAJM) Një ndeshje fantastike pritet të zhvillohet në Signal Iduna Park ndërmjet Borussia Dortmundit dhe Paris Saint-Germainit.
11 lojtarët më të paguar në League 1 janë të PSG-së (FOTO LAJM) 11 lojtarët më të paguar në Ligue 1 franceze, luajnë të gjithë te Paris Saint Germain. Dominimi në fushë i ekipit kryeqy
Lajm i madh për tifozët e Realit, zbulohet data kur Hazard do të zbresë në fushë Pas një mungese të gjatë Eden Hazard pritët të luajë në ndeshjen e së enjtes ndaj Real Sociedadit për çerekfinalen e Kup
Ylli i PSG-së pranë Arsenalit, pritet marrëveshja mes klubeve Layvin Kurzawa është shumë pranë transferimit te Arsenali. Mbrojtësi i Paris Saint Germain, i cili gjatë 20 javëve ka
Mbappe mban në "gjemba" PSG-në: Nuk është momenti për zgjatjen e kontratës Kampioni i botës Kylian Mbappe, po mban në ankth skuadrën e Paris Saint Germain, pasi në përfundim të ndeshjes së Kupës
Neymar mendon se ky është viti i duhur që PSG-ja të fitojë Championsin Neymari beson se ky sezon mund të jetë më në fund i duhuri për Paris Saint-Germainin në ëndrrën drejt triumfit në garën
Top 20 lojtarët më të mirë në Evropë aktualisht 20 lojtarët kryesorë të sezonit janë renditur në bazë të vlerësimit të indeksit të pavarur të InStat. Lista është për
Mbappe, Neymar dhe Icardi i japin fitoren PSG-së (VIDEO) Paris Saint-Germaini ka arritur t’i marrë tri pikët e ndeshjes kundër Montpellier, që përfundoi me rezultat 3:0, të vlef
Po shënon rregullisht, PSG merr vendim për Icardin I kanë mjaftuar vetëm 10 ndeshje në të cilat ka shënuar 9 gola, 5 në kampionat dhe 4 në Champions për të fituar zemrat e
Pësuan disfatë 9:0, lojtarët e Southamptonit i dhurojnë pagat për bamirësi Lojtarët dhe stafi i trajnerëve të Southamptonit do t’i dhurojnë pagat e një dite në shoqatën bamirëse të klubit, pas di
Icardi kalon në epërsi PSG-në (VIDEO) PSG-ja ka kaluar në epërsi ndaj Marseille në ndeshjen që po zhvillohet në ‘Parc des Princes’. Ishte sulmuesi i huaz
Kërkoi transferimin te Barcalona, Neymar sqaron situatën Neymari e pranon se ai kishte tentuar të largohej nga Paris Saint-Germaini gjatë afatit kalimtar të verës sepse nuk kish
Fillojne ethet e Champions, yjet e PSG kundër Real Madrid Kampioneve dhe një prej sfidave më të rëndësishme është ajo që do të luhet në Parkun e Princave mes Paris Saint Germaini
Neymar ka qarë kur mësoi se do të qëndrojë te Paris Saint-Germain Braziliani ishte i lidhur me një rikthim te Barcelona këtë verë, vetëm dy vjet pasi u largua nga Camp Nou. Por kjo ma
ZYRTARE/ Icardi është i PSG Mauro Icardi e ka kompletuar edhe formalisht kalimin e tij në Paris Saint-Germain në formë huazimi, me opsion blerjen ng
Ofertë e re për Neymar, a do rikthehet te Barcelona Barcelona është duke bërë gati një ofanzivë të fundit për rikthimin e Neymarit. E përditshmja sportive katalane “Spor
E BUJSHME/ Leonardo kërkon Bonuccin te Paris Saint Germain Një lajm bombë vjen nga "La Gazzeta dello Sport", teksa bëhet me dije se drejtori i sapozgjedhur i PSG-së, Leonardo, kër
Diletta Leotta relaksohet në plazhin e Saint-Tropez (FOTO LAJM) Gazetarja seksi e TV italian "DAZN", Dielletta Leotta, pas përfundimti të Serisë A ka filluar pushimet verore, shkruan A
Saint-Maximin thërret Milanin: Jam gati të luaj në një ekpi prestigjoz E ardhmja e Allan Saint-Maximin pritet të jetë të Milani. Vetë lojtari ka shprehur dëshirën për të veshur fanellën kuqez
Kush janë VIP-et shqiptare që u fiksuan me takat 1000 dollarëshe (FOTO LAJM) Këpucët e markës Yves Saint Laurent, Opium me takën në formën e logos YSL ka qenë zgjedhja e përbashkët e disa personazh