999 rezultate për

saimir

Kush është "dora e zezë" që përmend dhe kërcënon Saimir Tahiri (VIDEO) Ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri ka dalë sot në një konferencë për mediat, për të treguar të vërtetat e tij pas më
LIVE/ Saimir Tahiri plas "bombat", çfarë po thotë ish-ministri (VIDEO) Ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri është duke dhënë një konferencë për shtyp me gazetarët duke shpjeguar të vërtetat
Saimir Tahiri rikthehet dhe hap luftë (VIDEO) Saimir Tahiri sapo ka filluar konferencën e paralajmëruar mëngjesin e sotëm. Ish-ministri i Brendshëm, në fjalët hap
Dritan Zagani sfidon gazetarët, cila është pyetja e tij për Saimir Tahirin? Ish-oficeri i antidrogës, Dritan Zagani ka reaguar së funmdi në lidhje me konferencën e paralajmëruar nga ish-ministrit
Saimir Tahiri "gradon bombën" përsëri, çfarë pritet të ndodh në orën 11:00 Ish-ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri ka njoftuar se ditëm e sotme do të ketë dicka për të thënë. Kjo deklaratë e
Kujt i gjunjëzohet Saimir Tahiri? (FOTO & VIDEO) Ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri së fundmi ka festuar ditëlindjen e tij, ku ka mbushur 39 vjeç. Në prani të fa
Tahiri del i larë, Prokuroria e Katanias mbyll hetimet për ish-ministrin Prokuroria e Katanias mbyll hetimet për ish – ministrin e Brendshëm, Saimir Tahiri. Në dokumentin e siguruar, rezult
Saimir Tahiri rikthim të bujshëm? Çfarë po përgatit ish-ministri (FOTO LAJM) Ish-ministri i brendshëm Saimir Tahiri duket se po përgatit rikthimin e tij të bujshëm në skenën politike, të menduar de
Anulimi i konferencës, Tahiri tregon të vërtetën: Këtë do thoja Ish-ministri i Brendshëm, njëherësh ish-deputeti i PS-së, Saimir Tahiri ka anuluar konferencën e njoftuar për ditën e so
Si e kishte paralajmëruar Saimir Tahiri largimin e Xhafajt para një viti (VIDEO) Plot një vit më parë, pikërisht në tetor 2017 për të përmirësuar imazhin e tij pas largimit nga ministër i brendëshëm, S
Tahiri thyen heshtjen, del në konferencë për shtyp Ish-ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri ka vendosur të thyejë heshtjen që kur vendosi dhe lajmëroi largimin e tij nga p
"I tmerruar rrugëve dhe me mjekër, nga kush frikësohet Saimir Tahiri?" Gazetarit Armand Maho i ka bërë përshtypje mënyra se si është shfaqur ish ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri, kohët e f
"Saimir Tahiri i tromaksur, nga kush ka frikë ish-ministri i Mbrojtjes?!" Çështja e ish-ministrit të Mbtojtjes, Saimir Tahiri është rikthyer përsëri në vëmendje e mediave dhe opinionit publik.
Akuza: Tahiri ka prova për Olsi Ramën prandaj u shemb në dru Kryetari i opozitës, Lulzim Basha i ftuar në Opinion ka deklaruar se kryeministri Rama e mbrojti Saimir Tahirin dhe Fatm
Merret vendimi, çfarë vendosën Krimet e Rënda për Saimir Tahirin Prokuroria e Krimeve të Rënda ka marrë një vendim për dosjen e ish-ministrit të Brendshëm Saimir Tahirit duke vendosur s
"Shala e kalit të Saimir Tahirit kushton 7500 euro" Prokuroria e Krimeve të Rënda pritet më në fund të vendosë mbi fatin e procedimit penal të nisur ndaj ish ministrit të B
"Rrëzoi" Saimir Tahirin, ish-oficeri i antidrogës kërkon kaq para për t'u tërhequr Ish-oficeri i antidrogës, Dritan Zagani, me anë të një postimi në profilin e tij të Facebook, ka ironizuar situatën e çë
Mali i Zi jep konfirmimin që fundos Saimir Tahirin Prokuroria ka marrë përgjigje nga Mali i Zi për letërporosinë për një udhëtim të Tahirit me jaht drejt Italisë. Pa
Larg politikës, Saimir Tahiri vesh rrobat ushtarake Muajin e kaluar Gjykata e Apelit vendosi që të shfuqizonte masën arrest shtëpie ndaj Saimir Tahiri. Ish-ministri tas
A po flet ekonomisti i Habilajve? Rrezikohet Saimir Tahiri Gjykata e Katanias në Itali ka ndryshuar masën e sigurisë për Nezar Seitin, i njohur ndryshe si “financieri” i grupit Ha