999 rezultate për

saimir

E FUNDIT/ Mbyllet dosja e Saimir Tahirit Dosja e Saimir Tahirit është dërguar tashmë në gjykatë duke mbyllur kështu një proces të gjatë të mbledhjes së provave n
Kush e merr në patronazh Alesia Bamin pas largimit me një SMS nga "STOP" Pasi Alesia Bami doli në një intervistë në televizionin “Top Channel” pa lejen e “Klan”-it, ajo u përjashtua nga ky tele
Saimir Kodra mohon gjithë akuzat e Alesia Bamit Alesia Bami iku gjithë bujë nga Klani dhe madje deklaroi se deri në atë ditë kishte punuar pa kontratë. Mbrëmjen e so
Fanset e Saimir Tahirit çudisin gjykatësin me bluzat dhe shkrimet për ish-ministrin (FOTO LAJM) Saimir Tahiri ka qenë sërish sot në gjykatë, por kësaj radhe nuk ishte vetëm me avokatin. Bashkë me Tahirin, në sallën
Suela Kalaja flet dy vjet pas divorcit me Saimir Çilin: U thanë budallallëqe Një nga sherret më të bujshme të showbizit ka qenë mes Sajmir Çilit dhe Suela Kalajas. Divorci i tyre shkaktoi shumë zhu
Dhunoi Saimir Çilin, flet pas kaq kohësh Suela Kalaja 2 vite më parë, divorci i këngëtarit Saimir Çili me bashkëshorten e tij Suela Kalaja bëri jo pak bujë mediatike pas deno
Gazetari: Tahirit i rrezikohet jeta, ka dosje për politikanët Artur Zheji duke folur për Saimir Tahirin, tha në studion e lajmeve të Ora News me gazetaren Beti Njuma, se ai është dja
Saimir Tahiri ankimon zgjatjen e hetimeve për të Hetimet për ish-ministrin e Brendshëm, Saimir Tahirin janë shtyrë me tre muaj të tjerë. Krimet e Rënda morën këtë ve
Cilat janë provat e reja të akuzës që shtynë hetimet për Tahirin Prokurorët që po hetojnë çështjen e Saimir Tahirit kanë kërkuar shtyrjen me tre muaj të afateve të hetimit ndaj ish-mini
E refuzoi në dhomën e hotelit, hakmarrja e gjyqtarit ndaj gruas Emisioni “Stop” publikoi sot dy dëshmi të reja të korrupsionit financiar dhe seksual të gjyqtarit të Fierit, Roland Hysi
Mbyllen hetimet, çfarë do ndodh me dosjen "Habilaj" Hetimet e Prokurorisë për dosjen e famshme "Habilaj" mësohet se është mbyllur dhe tashmë çështja pritet që të kalojë në
Me armë në Rinas, merret vendimi për Saimir Cullhajn Gjykata e Krimeve të Rënda ka marrë vendimin për Saimir Cullhaj i cili akuzohej për trafik ndërkombëtar armësh. Cullh
Policia blindon Lushnjën pas atentatit, dyshimet e para Një atentat ka ndodhur ditën e sotme në qytetin e Lushnjës. Sipas informacioneve paraprake mësohet se i plagosuri ësh
Kundërshtar i Aldo Bares, kush është pronari i lokalit që u plagos në Lushnjë Një atentat ka ndodhur ditën e sotme në qytetin e Lushnjës. Sipas informacioneve paraprake mësohet se i plagosuri ësh
Kush e ka radhën? Amerikanët listojnë edhe Saimir Tahirin krahas Vis Martinajt dhe Shullazit Ambasada amerikane duket të jetë tepër e vendosur në drejtim të instalimit të shtetit ligjor në Shqipëri duke mos u kurs
Kërkesa e çuditshme e Ramës: Kërkojini falje Tahirit Kryeministri Edi Rama ka kërkuar mbrëmjen e sotme nga gazetarët dhe analistët që t’i kërkojnë ata falje ish-ministrit Ta
"A të kanë rrahur në oborrin e shtëpisë?", Saimir Tahiri kapet ngushtë nga gazetari Ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri, mbrwmjen e djeshme ka qwnw i ftuar nw emisionin "Opinion", ku ndwr tw tjera ai u
Kush është "dora e zezë" që përmend dhe kërcënon Saimir Tahiri (VIDEO) Ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri ka dalë sot në një konferencë për mediat, për të treguar të vërtetat e tij pas më
LIVE/ Saimir Tahiri plas "bombat", çfarë po thotë ish-ministri (VIDEO) Ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri është duke dhënë një konferencë për shtyp me gazetarët duke shpjeguar të vërtetat
Saimir Tahiri rikthehet dhe hap luftë (VIDEO) Saimir Tahiri sapo ka filluar konferencën e paralajmëruar mëngjesin e sotëm. Ish-ministri i Brendshëm, në fjalët hap