999 rezultate për

saimir

Historia e Saimirit, djalit të pasur me prindër të divorcuar që kërkon nuse në televizion (FOTO LAJM) Njihuni me beqarin e “Love Story”, princi modern që do të rrëmbejë zemrat e shumë vajzave. Kështu e bëri produksioni nën
"Iu turrën Saimirit", Ariana reagon pas akuzave të binjakeve (FOTO LAJM) Binjaket e "Love Story" morën të gjithë vëmendjen me komentin e tyre mbi vajzat e kastit, duke e cilësuar sjelljen e tyr
"Iu turrën Saimirit", binjaket reagojnë ashpër ndaj vajzave të "Love Story" (FOTO LAJM) Mbrëmjen e së hënës u transmetua pjesa e parë e formatit më të ri në Tv Klan, "Love Story". 18 vajza konkurrojnë me njër
Saimiri çmendi vajzat në "Love Story"? S'keni parë ende babain e biznesmenit (FOTO LAJM) Ne TV Klan nisi spektakli "Love Story", formati i cili mbërtheu publikun para ekranit. Në qendër të këtij formati është
Kush është Albana dhe Silvana, binjaket që duan të joshin njëkohësisht Saimirin (VIDEO) Silvana dhe Albana janë dy motrat binjake që kanë vendosur të bëjnë për vete Saimirin, “princin e kaltër” të Show-t më t
Kush do t’ia rrëmbejë zemrën Saimirit? Njihuni me 18 vajzat e "Love Story" (VIDEO) Mbrëmjen e sotme "mori rrugë" formati më i ri në Tv Klan, "Love Story" nga Vera Grabocka dhe Alketa Vejsiu. Protagoni
Saimir Tahiri kërkon nga Gjykata e Lartë pushimin e çështjes Gjykata e Lartë ka regjistruar rekursin e bërë nga ish-ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri, dhe ish-drejtori i Policisë
Arrestohet biznesmeni Saimir Taullau, rival i Aldo Bares Policia e Maqedonisë ka arrestuar sot shtetasin shqiptar Saimir Taullau. Në ngarkim të biznesmenit nga Lushnja ka pa
Denoncimi me foto i Saimir Tahirit, reagon policia Pas denoncimit të ish-Ministrit të Brendshëm, Saimir Tahiri, teksa publikoi dy foto të nje makine që terhiqte zvarrë një
Makina i rrotullohet 180 gradë në ajër, gjen vdekjen 35 vjeçari shqiptar Një aksident i frikshëm i ka marrë jetën një shqiptari në Itali. Makiana e tij sipas mediave fqinje, ka dalë nga rrug
Gjykata lë në burg dy vëllezërit, flet babai: E punësova vetë si taksist të familjes! "Familja e Abdulla Budllës më ka borxh nëse ka prekur nderin e familjes time". Kështu shprehet mes tronditjes dhe hut
Saimir Tahiri shënon "golin e javës" (VIDEO) Ish-ministri Saimir Tahiri ka nisur pushimet bashkë me familjen në Jug të Shqipërisë. Në një kohë kur betaje e tij l
I publikoi foton në parcelën me kanabis, Tahiri i përgjigjet Berishës Ish-kryeministri Sali Berisha ka bërë një postim ditën e sotme në rrjetin social Facebook me një fotomontazh të ish-min
Prag "betejës" me gjyqin, Saimir Tahiri nis pushimet (FOTO LAJM) Saimir Tahiri duket se ka filluar pushimet si për të rikuperuar energjitë para 'betejës' që e pret me gjyqin. Ish-mi
Kush po luan me Tahirin? Ish-ministri bën deklaratën thumbuese Pak ditë më parë Gjykata e Posaçme e Apelit vendosi për ish-ministrin e Brendshëm Saimir Tahiri, rikthimin e çështjes së
Gjykata e ktheu në pikën "zero", avokati i Saimir Tahirit bën deklaratën e fortë Në emisionin, ‘Unpublished’ u trajtua procesi gjyqësor ndaj ish-ministrit të Brendshëm, Saimir Tahiri, për të cilin Gjyk
A është ende ministër kampion Saimir Tahiri? Spiropali: Ndjej keqardhje! Ministrja për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali përgjatë një interviste në “News24”, komentoi procesin gjyqës
Shtyhet sërish gjyqi për Saimir Tahirin Shtyhet sërish gjyqi për ish-ministrin e Brendshëm Saimir Tahiri. Mësohet se gjykata e Posaçme e Apelit do të vendos
Saimir Tahiri bën paralajmërimin e fortë teksa futet në gjykatë: Kështu do e hanë të gjithë! (VIDEO) Ditën e sotme në Gjykatën e Posaçme të Apelit do të merret vendimi për ish-ministrin e Brendshëm Saimir Tahiri. Si gj
Prokuroria kërkon 12 vite burg, sot jepet vendimi për Saimir Tahirin Ditën e sotme Gjykata e Posaçme e Apelit për Korrupsionin dhe Krimin e Organizuar do të shpallë sot vendimin për ish-Min