999 rezultate për

saimir

Askush nuk e priste! Vajza që i rrëmbeu e para puthjen Saimirit, eleminohet nga sfida Mbrëmjen e sotme rregullat në “Love Story” ndryshuan dhe Saimirit iu desh të eliminonte vetëm një vajzë nga spektakli i
Saimiri bëhet lëmsh! Pas Silvanës, shkëmben puthje pasionante me një tjetër vajzë Saimiri pati mbrëmjen e sotme takimin e dytë me Suelën dhe të dy u përfshinë në disa skena shumë pasionante. Ata të dy s
Pa e njohur mirë, konkurrentja e "Love Story" i kërkon bebe Saimirit (VIDEO) Në javën e pestë të “Love Story” u bënë pjesë e spektaklit tre konkurrente të reja. Me ardhjen e Generdës, Vlentinës dhe
U largua pas puthjes së motrës me Saimirin, flet Albana: Më hoqët qafe (FOTO LAJM) Këtë të hënë, njëra nga binjaket e "Love Story", Albana u largua nga programi pas takimit të motrës së saj, Silvanës me
Puthi në buzë Silvanën, Saimiri habit me emrin e vajzës që sheh si partnere (FOTO LAJM) Mbrëmjen e kaluar bëri xhiron e rrjetit videoja e “princit modern” të “Love Story”, Saimirit, i cili i dhuroi puthjen e
Saimiri puthi në buzë njërën prej binjakeve, reagimi i papritur i së motrës (FOTO LAJM) Saimiri dhe njëra nga binjaket, Silvana u takuan në vilën e 33-vjeçarit. Ndryshe nga takimet e para, kësaj here nuk mung
Nxehet situata në "Love Story", Saimiri puthet në buzë me njërën prej binjakeve (FOTO&VIDEO) Në puntatën e djeshme të "Love Story", Saimiri ka zgjedhur sërish për një takim të gjatë një nga motrat binjake, Silvanë
"Sa nuk u puth në buzë me Saimirin", plasin thumbat mes vajzave të "Love Story" (FOTO LAJM) Njëra prej vajzave që pati një takim me “princin modern”, Saimirin, në “Love Story” ishte Einxhëll. Gjatë takimit, aj
"Nuk ishte pija, por dashuria!", dy binjaket bëjnë lëmsh Saimirin në disko (FOTO&VIDEO) Vijojnë skenat e nxehta dhe dinamike në “Love story”. Për këtë javë Saimiri kishte vendosur t’i takonte konkurrentet të
Nuk e bindi as takimi "hot", Saimiri eleminon vajzën që nuk e priste askush (FOTO LAJM) Kaloi një takim mjaft të nxehtë në dhomën e masazhit me Enxhin, madje edhe u surprizua nga ajo në skenën e kërcimit, por
"Po më gënjeve të vë vizën", çfarë ndodhi në takimin e plotë mes Kejdës dhe Saimirit Nata e tretë e spektaklit “Love Story” në TV Klan, rezervoi shumë surpriza dhe të papritura, teksa Saimiri i ftoi vajzat
"Obobo e futi brenda Saimirin ajo", vajzat e "Love Story" harrojnë që janë para kamerave (VIDEO) Pas spektaklit, Enxhëll, Ariana dhe Suela dhanë një intervistë për "Daily Love Story", ku komentuan takimin e Enxhit në
"Ajo vdes për Saimirin", ish-konkurrentja e "Love Story" u nxjerr sekretet vajzave (FOTO LAJM) Klea, ish-konkurrentja e "Love Story" që pas eliminimit nga Saimiri ka qenë në vëmendje të mediave. Pas daljes nga spekt
Çmendi vajzat e "Love Story", Saimirin do ta shohim së shpejti në serialet turke? (FOTO LAJM) Saimir Kasemi, ‘princi modern’ i emisionit të ri në “Tv Klan”, “Love Story”, është kthyer në personazhin më të komentuar
"Të jap një puthje në buzë", Saimiri refuzon binjaken në "Love Story" (FOTO LAJM) Saimiri i "Love Story" zgjodhi njërën ndër dy binjaket konkurrente për një takim të shkurtër. Ai zgjodhi Silvanën, sepse
Nxehet situata në "Love Story", çfarë ndodhi në takimin intim mes Saimirit dhe Enxhit (FOTO LAJM) Mbrëmjen e djeshme në "Love Story" në Tv Klan, Saimiri ftoi njërën ndër vajzat, Enxhin në një dhomë masazhi. Vajza i
"Saimiri më shkruajti në mes të natës", Klea nxjerr gjithë "të palarat" pas eliminimit (FOTO&VIDEO) Mbrëmjen e të hënës dy nga 18 konkurrentet e "Love Story" nuk morën trëndafil nga Saimiri, duke përfunduar kështu rrugët
U eliminua nga Saimiri, flet Juli: Më bëri përshtypje Alketa (FOTO LAJM) Juli dhe Klea ishin dy konkurrentet që Saimiri vendosi të eliminonte në natën e dytë të spektaklit “Love Story” në TV Kl
"Tani do më njohin", Kleas nuk i del e keqja pas eliminimit nga Saimiri (FOTO LAJM) Dy nga 18 konkurrentet e "Love Story" nuk morën trëndafil nga Saimiri mbrëmjen e djeshme, duke përfunduar kështu rrugëti
Historia e Saimirit, djalit të pasur me prindër të divorcuar që kërkon nuse në televizion (FOTO LAJM) Njihuni me beqarin e “Love Story”, princi modern që do të rrëmbejë zemrat e shumë vajzave. Kështu e bëri produksioni nën