999 rezultate për

saimir

U largua pas takimit me Saimirin, Enxhëll zbulon arsyen e vërtetë pse braktisi emisionin Një nga surprizat e spektaklit “Love Story” javën e kaluar ishte veteliminimi i Enxhëll, një prej vajzave që fitoi edhe
Redona refuzon të puthë Saimirin: Jo, s'ke shans! Këtë javë konkurrentet e “Love Story” ishin vënë në garë përballë njëra-tjetrës duke gatuar për Saimirin. Secila prej ty
Nuk la vajzë pa puthur, Saimiri paska të dashur në jetën reale? Puntata e fundit e “Love Story” të hënën u komentua më shumë se të tjerat, pasi u transmetuan tri takime të Saimirit me
Saimiri te "Love Story" me plan sekret?! Dyshime se futi në garë të dashurën për të zgjedhur në finale Puntata e fundit e “Love Story” të hënën u komentua më shumë se të tjerat, pasi u transmetuan tri takime të Saimirit me
Saimiri e eliminoi, Ariana para se të ngjitej në skenë: Ta dijë mirë motra e tij (FOTO LAJM) Të hënën që lamë pas, Saimiri eliminoi Ariana Shabanin nga 'Love Story'. Ai u shpreh se mes tyre nuk ka më shumë se tërh
Biznesmen i fuqishëm jashtë Shqipërisë? Foto në rrjet që tregon të kundërtën (FOTO LAJM) Saimiri një djalë i ri, që është rritur, edukuar, shkolluar dhe ka ngritur karrierrën në Gjermani vendosi të gjejë fatin
Saimiri e largoi pas puthjes së zjarrtë: Arsyet i dimë vetëm unë dhe ai! (FOTO LAJM) Dy javë më parë, Saimiri kishte rezervuar një takim të gjatë privat me Arjanën në ambientet e një palestre, ku siç dihet
Saimiri po i merr të gjitha me radhë, Enxhëll: Kam respekt për veten, nuk pranoj t'a puth! Në një intervistë për programin “Daily Love Story”, edhe Enxhëll, një prej vajzave që ka pasur disa takime me Saimirin,
Pas puthjeve në buzë, Suela tregon me çfarë do ta ngopte Saimirin 24 orë në shtëpi (FOTO LAJM) Në një intervistë për programin “Daily Love Story”, konkurrentet kanë rrëfyer sesi e përfytyrojnë ato një ditë me Saimir
Saimiri e eliminoi nga "Love Story", nuk ndalet Ariana: Nuk ka mbaruar (FOTO LAJM) Saimiri eliminoi mbrëmjen e djeshme nga "Love Story", Arianën, vajzën me të cilën pati një takim me skena romantike. Mir
Sërish ledhatime e skena intime! Saimiri puth në buzë vajza të tjera Nata e 9-të e spektaklit Love Story në TV Klan ka nisur në mënyrë romantike. Saimiri ka ndarë momente të këndshme dhe pu
"Një natë unë, një natë ti", Suela dhe Flavia habisin me deklaratën për Saimirin (FOTO LAJM) Dy ndër vajzat e "Love Story", Flavia dhe Suela, kanë dhënë një intervistë për "Daily Love Story". Konkurrentet kanë zbu
Konkurrentja e re e "Përputhen" publikon mesazhet nga Saimiri, reagon "Princi" (FOTO LAJM) Ledjana Prenga, konkurrentja më e re në "Përputhen", ka pretenduar se i ka shkruar Saimiri i "Love Story" në rrjete soci
"Nuk kishte ndonjë gjë për turp", Arjana reagon pas skenave të nxehta me Saimirin (FOTO LAJM) Javë e kaluar Saimiri kishte rezervuar një takim të gjatë privat me Arjanën në ambientet e një palestre, ku siç dihet nu
Puthje dhe prekje në dush, takimi intim i Saimirit dhe Arianës (FOTO LAJM) Mbrëmjen e djeshme në "Love Story" u transmetua takimi mes Saimirit dhe Arianës. Dyshja u takuan fillimisht në palestër,
Edhe Silvana ja nisi me "bombat", publikon mesazhet e Saimirtit me vajzat e "Love story" (FOTO LAJM) Ndonëse askush nuk e priste largimin e saj mbrëmjen e të hënës së kaluar, Saimiri vendosi të largonte nga “Love story” S
"Kam marrë vesh shumë gjëra këtë javë!", Silvana vijon akuzat pas largimit nga emisioni (FOTO LAJM) Ka qenë i hidhur fundi i rrugëtimit të Silvanës në “Love story”, pasi askush nuk e priste largimin e saj mbrëmjen e të h
"Unë kërkoj burrë me B të madhe!", Silvana përplaset me Saimirin pas eliminimit (FOTO LAJM) Ka qenë i hidhur fundi i rrugëtimit të Silvanës në “Love story”, pasi askush nuk e priste largimin e saj. Fatkeqësish
Shkëmbyen puthje plot pasion, Saimiri eliminon Silvanën Është mbyllur edhe rrugëtimi i Silvanës në “Love Story” natën e sotme, pas një jave dinamike dhe me shumë emocione, surp
Vivien Thano rrëfen "mallkimin" e puthjes së parë me Saimirin pas ai e eleminoi (FOTO LAJM) Saimir Kasemi, i konsideruar si “Princi modern”, eleminoi të hënën nga “Love Story” Vivienin, pas debatit që patën ata n