999 rezultate për

sahiti

Leonora Jakupin dhe stilisti Valdrin Sahiti janë sërisht miq? Këngëtarja e njohur Leonora Jakupi është njëra prej femrave më të bukura në estradën tonë. Kohëve të fundit përflite
Stilisti i njohur bëhet baba për herë të parë, vjen në jetë Bella Stilisti i famshëm nga Kosova, Valdrin Sahiti është bërë baba i një vajzë të mrekullueshme. “Bebi Bella”, shkruan Val
Nuk ka hetime për Shefin e Krimeve Ekonomike, Nazim Sahiti Institucionet e drejtësisë më shumë se dy muaj janë deklaruar se shefi i Krimeve Ekonomike, Nazim Sahiti, është i dyshua
E pyesin se kush është vajza më seksi e showbizzit, Valdrin Sahiti përgjigjet kështu Stilisti i mirënjohur shqiptar, Valdrin Sahiti mendon vajzat nga Kosova dhe ato nga Shqipëria kanë shumë ndryshime përsa
IPK “injoron” rekomandimet e hetuesve për suspendimin e Sahitit, prokurorja pishman për hetimin Pa kaluar as 24 orë prej se Prokuroria e Prishtinës e kishte cilësuar si të dyshuar për sulm fizik drejtorin e Krimeve E
Prokuroria e Apelit rastin e Nazim Sahitit e transferon në Prokurorinë e Gjilanit Rasti i hetimit të shefit të Krimeve Ekonomike, Nazim Sahiti, dhe policit Avni Berisha që nga e hëna nuk është duke u he
Drejtori i Policisë përgenjështron Mustafën: Kjo është e vërteta e rrahjes Drejtori i Antikrimit në Policinë e Kosovës, Nazim Sahiti, ka thënë se incidenti me Agron Mustafën kishte ndodhur me kol
Polici Sahiti reagon për sulmin ndaj Agron Mustafës Drejtori Antikrimit në Policinë e Kosovës, Nazim Sahiti, ka thënë se është duke dhënë deklaratë në Policinë e Kosovës li
Të pathënat e policit që sulmoi Agron Mustafën Nazim Sahiti, drejtor i Antikrimit në Policinë e Kosovës, po akuzohet se sulmoi fizikisht Agron Mustafën. Ky i fundit ka
Formula speciale e Skënderbeut për Europa League, do të luajë një 17-vjeçar Kundër Jang Bojsit, Skënderbeu pritet që të kujdeset më shumë për aspektin e menaxhimit të lojtarëve, sidomos të atyre q
Sahiti: Kosova ka nevoj për trajner të huaj Trajneri i përkohshëm i Kosovës, Muharrem Sahiti, për ‘Zona Gol’ në Supersport, ka komentuar situatën aktuale të skuadrë
Këta janë tre personat e ndaluar nga policia në Mitrovicë Pasditen e sotme policia e Mitrovicës ka arrestuar tre persona. Burime në qendrën e votimit thonë se të ndaluarit jan
Sahiti: Jam shumë i lumtur për këtë fitore Trajneri i Kombëtares së Kosovës, Muharrem Sahiti thotë se kjo fitore ka rëndësi të madhe për lojtarët dhe tifozët. K
Kosova nesër publikon listën e lojtarëve për ndeshjen kundë Letonisë Kombëtarja e Kosovës me 13 nëntor do të luaj miqësoren ndaj Letonisë në stadiumin “Adem Jashari” në Mitrovicë Kosova
E FUNDIT / Lojtari i Skënderbeut ftohet në kombëtare Pas Sabjen Lilajt, Ali Souesë dhe Fidan Alitit, një tjetër futbollist i Skënderbeut është ftuar ditën e sotme nga ekipi
Martohet stilisti i njohur Valdrin Sahiti (VIDEO) Dizejnatori shqiptar Valdrin Sahiti i ka dhënë fund beqarisë, duke kurorëzuar dashurinë me Edita Ramadanin. Ai është
Skëndërbeu dërgon tek UEFA listën e lojtarëve për Europa Leaguen Është bërë publike edhe lista e dërguar nga Skënderbeu në UEFA për ndeshjet e fazës së grupeve. Ajo që vihet re është pë
Policia arreston një aktivist të Vetëvendosjes Policia e Kosovës ka arrestuar në kufirin Kosovë-Shqipëri aktivistin e Lëvizjes Vetëvendosje, Fatos Sahiti. Lëvizja “
DETAJET/ Vrau drejtorin e arsimit, gjykata dënon me 27 vjet burg Gani Sahitin Më 3 tetor të vitit 2011, Gani Sahiti vrau në mënyrë dinake drejtorin e arsimit në Komunën e Prishtinës, Remzi Salihun.
Niko Komani: Valdrin Sahiti, sfilat të kopjuar Stilisti Niko Komani, duket se ka disa rezerva lidhur me sfilatën e kolegut të tij kosovar Valdrin Sahiti. Në emision