999 rezultate për

sahiti

Nuk mungoi as në Oscar 2020, Valdrin Sahiti "vesh" një tjetër sukses ndërkombëtar (FOTO LAJM) Të gjithë mezi e kanë pritur ceremoninë e ndarjes së çmimeve “Oscars 2020”. Ashtu si ndodh gjithmonë, një rëndësi e veça
Beyonce ja bëri "surprizë", Valdrin Sahiti as vetë nuk e dinte që diva do vishte fustanin e tij (VIDEO) Lajmi që Valdrin Sahiti ka veshur Beyoncen, u bë publik nëpër rrjete sociale. Këngëtarja e njohur botërisht u shfaq p
Miku i Elvanës zbulon mashtrimin në Festival: Na thanë që juria ishte e huaj e s’e njihte askush Stilisti Valdrin Sahiti ka reaguar një ditë pas ndarjes së çmimeve të Festivalit të 58-të të RTSh-së, ku mikja e tij Elv
U dëmtua me Fenerbahcen, Muriqi vendos për Kosovën Kosova do të luaj javën e ardhshme dy ndeshjet "jetike" për kualifikimin në Euro 2020. Vedat Muriqi kishte pësuar një
Policia serbe plagos rëndë një shqiptar Sipas këshilltarit Komunal të Medvegjës, Florim Sahiti, Policia serbe sot ka plagosur rëndë Milazim Muratin nga Gërbaci
"Dua të jem burrë më i mirë", Valdrini Sahiti surprizon gruan (FOTO LAJM) Valdrin Sahiti dhe bashkëshortja e tij Edita Ramadani janë një nga çiftet që kanë shumë vite së bashku. Gjithnjë në mbës
Grushta kandidatit për deputet, nisin hetimet për burrin e ministres (VIDEO) Prokuroria e Kosovës ka nisur hetimin e kandidatit për deputet të koalicionit AAK-PSD, Dardan Molliqaj, burri i ministre
Valdrin Sahiti vesh Cardi B dhe reperja nuk mund të dukej më bukur se kaq (VIDEO Gjithçka nisi pak kohë më parë me një follow në Instagram dhe tani janë bërë bashkëpunëtore. Besojeni ose jo, dizajnu
Për herë të parë, Valdrin Sahiti tregon SMS e tij me Cardi B Cardi B i habiti të gjithë shqiptarët kur i bëri “follow” në Instagram stilistit shqiptar, Valdrin Sahiti. Mirëpo C
Valdrin Sahiti feston ditëlindjen, gruaja i kërkon falje (FOTO LAJM) Valdrin Sahiti po feston sot ditëlindjen e tij të 32-të. Ai është dizajneri më i kërkuar i vendit, por përveç biznesi
Majorin e famshëm e shkarkojnë por nuk e lenë pa punë E shkarkuan pse u përfshi në një sherr por nuk e lenë pa punë policin Nezir Sahiti. Ai ia nis një detyre të re. Polic
Edhe ky dimër do të jetë i tmerrshëm për Prishtinën Autoritetet e Kosovës ende nuk kanë një pasqyrë të saktë rreth ndotësve më të mëdhenj të ajrit. Viteve të fundit, sti
Prokuroria tregon veten, kap për vjedhje të rëndë 2 hajdutë që vodhën një çamçakëz Lumturije Ramqaj dhe Lirika Sahiti, që nga prokuroria janë ngarkuar me veprat penale të “vjedhjes së rëndë” dhe të “grab
Doli njoftimi i shumëpritur nga studentët, kur mund të regjistroheni Konkursi për regjistrimin e studentëve në afatin e dytë në Universitetin e Prishtinës pritet të shpallet në fund të javë
Sahiti i reagon Nebojshës: Shqiptarët e Medvegjës vendosën në referendum Nënkryetari i Kuvendit Komunal të Medvegjës, Florim Sahiti, ka thënë se shqiptarët e kësaj komune nuk duan të ndërhyjnë
Talenti i Shpresave firmos për 4 vite me gjigandët kroatë Emir Sahiti sulmuesi i kombëtares Shpresa të Shqipërisë i cili është edhe vëllai i ish-lojtarit të Skënderbeut Suad Sahi
"Vokrri mbante numrin 9 , vdiq më 9 qershor, në orën 9" Në televizionin T7,këtë mbrëmje u fol edhe njëherë për legjendën e futbollit kosovar, Fadil Vokrri, i cili ndërroi jetë
Shqipëria nuk ndalet, Sahiti shënon supergol ndaj Bjellorusisë (VIDEO) Shqipëria U-21 ka shënuar edhe golin e tretë përballë Bjellorusisë U-21 në "Elbasan Arena". Ai që ka shënuar është p
Valdrin Sahiti sapo tregoi se është një baba shembullor (FOTO LAJM) Valdrin Sahitin pak kohë më parë ka kurorëzuar lidhjen e tij në martesë me Edita Ramadanim. Tashmë ata janë bërë pri
Kosova me rezidencë të re qeveritare Megjithatë, Ministria e Mjedisit dhe Planifikimit Hapësinor e cila është vet inicuese dhe përgjegjëse e vendimit për ndë