999 rezultate për

safet

"Bomba 38" / Beqir Hasani: Do ta vras me kallash Safet Izetin Lideri I LSDM-së Zoran Zaev ka publikuar edhe një bisedë për të cilën pretendon se është mes zëevndëskryenministrit Musa
Hamilton triumfon në Suzuka, Bianchi në gjendje të rëndë (FOTO-VIDEO) Ka përfunduar përpara kohe gara për Çmimin e Madh të Japonisë, të zhvilluar këtë fundjavë në pistën e Suzukas, ku janë z
Police takes safety measures for Pope's visit The Tirana Police started this Saturday taking security measures for the arrival of Pope Francis. Vehicles are not al
Rama vlerëson mikpritjen kuksiane Kryeministri Edi Rama ka vlerësuar mikpritjen që i është rezervuar sot përfaqësuesve të dy qeverive në Kukës. Për këtë k
Ahmeti takohet me përfaqësues të Odës Ekonomike të Kosovës Kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti ka pritur sot në një takim përfaqësues nga nga Oda Ekonomike e Kosovës m
Kosovë-Shqipëri, dy shtete që mund të bëjnë një ekonomi Specialistët e ekonomisë dhe bizneset shprehen të kënaqur për mbledhjet e përbashkëta mes qeverive të Kosovës dhe Shqipë
Bosnjë, arrestohet shqiptari nga Maqedonia Safet Jonuzi, shqiptarë nga Maqedonia dyshohet të ketë vrarë 22 vjeçarin Kenan Muhoviq dhe ka tentuar të vrasë Sadmir Sh
SPMK reagon ndaj deklaratës së Gërxhaliut Komiteti Drejtues në mbledhjen e rregullt të mbajtur në mes pikave të tjera shqyrtoj edhe prononcimin e kryetarit të Od
Mexhiti: Në shtator gati shkolla fillore "Kongresi i Manastirit" Izet Mexhiti, kreu u komunës së Çairit vizitoi sot punimet në shkollën fillore "Kongresi i Manstirit". Bashkëshqërues i
Kroacia sistem vizash për kosovarët Regjimi i vizave që do të aplikohet nga 1 korriku për qytetarët kosovarë kanë qenë tema kryesore në takimin që kryetari
The ratification of the financing agreements approved Law Parliamentary Commission approved the ratification of the financing agreements for two projects regarding constructi
Rasmussen: We will not allow violence in Kosovo Internationals have decided to not allow violence in Kosovo, reaffirming the continuation of the KFOR mission and the sa
Mitrovica, the extraordinary session tomorrow, KFOR: We will protect the safety Political and security situation in northern Kosovo will be the only item on the agenda tomorrow, in an extraordinary se
Prifti: My concern, safety of my life and that of my family Dritan Prifti reacts after the Prosecutor's request to remove his immunity. According to a report distributed for the me