999 rezultate për

safet

Mediat belge japin alarmin: Krimineli i rrezikshëm i lidhur me deputetin e PS-së Mediat belge kanë shkruan në lidhje me shtetasin shqiptar Safet Bajri, si një nga tre personat më të kërkuar nga autorit
Vrau 25 vjeçarin me breshëri automatiku, arrestohet autori Një 25 vjecar ka gjetur vdekjen mbrëmjen e sotme në një fshat në Tropojë. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Luzhë të Trop
LDK, e pa interesuar për koalicione në Mitrovicë Kandidati i LDK-së në zgjedhjet e 22 tetorit, Safet Kamberi ka deklaruar se ka pasur ofertat edhe nga AKR-ja por edhe ng
Dy nxënësit shqiptar garojnë me sukses në Olimpiadën Botërore të Matematikës në Rio de Janeiro Eglis Balani dhe Safet Hoxha nga kolegji Turgut Ozal në Tiranë kanë fituar "Medalje Nderi" në Olimpiadën Botërore të Mat
Hedh votën Safet Kamberi i LDK-së Kandidati i LDK-së për kryetar të komunës së Mitrovicës, Safet Kamberi, ka hedhur votën e tij. Në një prononcim për m
Përkujtohet legjenda e Partizanit, Safet Berisha Në përvjetorin e ndarjes nga jeta të Safet Berishës, Federata Shqiptare e Futbollit kujtoi legjendën e futbollit shqipta
Aktakuzë kundër gjyqtares Safete Tolaj Prokuroria Themelore në Pejë, ka ngritur aktakuzë kundër gjykatëses Safete Tolaj për vepër penale keqpërdorim i pozitës
Zbulohet ministri i parë i qeverisë "Rama 2" Partia Socialiste dhe kryeministri Edi Rama nga zgjedhjet e 25 qershorit dolën me 74 mandate deputeti duke siguruar “tim
"Pse mo pallë...", komentuesi "sharron" Ramën, kryeministri nuk e prish terezinë (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama ka patur një takim sot me fermerë të zonës së Manzës ndërkohë që njëri prej komentuesve e ka fyer
Tifozët kuksianë pushtojnë fushën pas fitores, ja çfarë i bëjnë Safet Gjicit (FOTO LAJM) Skuadra e Kukësit ka bërë historinë ditën e sotme, duke u shpallur për herë të parë në të gjithë historikun e saj si kam
Explosion in Ballsh, prosecutors investigate for violation of rules Shkelqim Muca, 42 years old is the man who died yesterday in an explosion in the oil plant of Ballsh. Five other people
Detajet/ Ja si u grabit makina e Safet Gjicit Persona ende të paidentifikuar i thyejnë xhamin e makinës dhe i vjedhin çantën me para Presidentit të ekipit të Kukësit,
Grabitet makina e Safet Gjicit, i marrin para dhe sende me vlerë Makina e Presidentit të klubit të Kukësit, Safet Gjici është grabitur ditën e djeshme nga persona të paidentifikuar, të
Presidenti i FIFA-s ngushëllon për humbjen e Safet Berishës Presidenti i FIFA-s, Gianni Infantino ka derguar ngushellimet e tij per ish-futbollistin Safet Berisha. Nepermjet nje
Safete Mustafa e lumtur përkrah bashkëshortit të ri (FOTO LAJM) Këngëtarja e mirënjohur e muzikës popullore Safete Mustafa ka postuar disa foto ku duket shumë e lumtur përkrah bashkësh
Thaçi: Në Kosovë po krijohet një klimë e mirë për bizneset Në Kosovë po krijohet një klimë e mirë për bizneset, tha presidenti i vendit Hashim Thaçi gjatë takimit që pati me kryet
Tetë politikanët e Shqipërisë, që provuan prangat në 25 vitet e fundit Spiro Ksera nuk është politikani i parë i lartë që provon pranga. Në 25 vitet e fundit janë edhe shtatë zyrtarë të tjerë
Histori shqiptare/ Nuk paguajnë dot qiranë, pronari përze nga shtëpia futbollistët e Kukësit Një histori rrëqethëse dhe, për më tepër, kur bëhet fjalë për lojtarë të Kategorisë Superiore. Besojeni apo jo, por Edon
Safet Gjici mbetet president i Kukësit Më datën 8 gusht presidenti i Kukësit, Safet Gjici do t’i jepte 5 ditë kohë Bashkisë së Shkodrës për të pranuar kërkesët
Gjici konfirmon: Jam i hapur për bisedime me çdo klub Pas vendimi të Komisionit të Disiplinës së UEFA-s ka reaguar presidenti i Kukësit, Safet Gjici, i cili kishte paralajmër