999 rezultate për

safet

Futi në sherr dhe politikanët, si u arrestua "i forti" i Shkodrës Ditën e djeshme u arrestua Safet Bajri, i forti i Shkodrës që dyshohet se pas aktivitetit kriminal në Belgjikë. Burim
RENEA blindoi Tiranën, kush ishte i forti nga Shkodra që u kap në Xhamllik Safet Bajri (Rustemi), i njohur ndryshe si “i forti” i Shkodrës është arrestuar pasditen e kësaj të premteje në Tiranë.
I "forti" i Shkodrës arrestohet në mes të Tiranës Safet Bajri (Rustemi), i njohur ndryshe si “i forti” i Shkodrës është arrestuar pasditen e kësaj të premteje në Tiranë.
Denoncimi me emra: Si u rikthye në radhët e policisë i përjashtuari dy herë nga PS Ish-kryeministri Sali Berisha ka denoncuar ditën e sotme një denoncim nga një qytetar. Sipas qytetarit dixhital, një
Polici zbulon kush fshihet pas zhdukjeve dhe vrasjeve të bujshme në Shkodër Edhe ditën e sotme Berisha Berisha ka vijuar me denoncimet lidhur me ngjarjen e Shkodrës ku u vra biznesmeni 30-vjeçar A
Berisha nxjerr detaje për shqiptarin që Belgjika e shpalli kriminel të rrezikshëm Ish-kryeministri ka denoncuar sot Edi Ramën si mikun dhe mbrojtësin e Bajrëve të Shkodrës. Me një mesazh denoncues të
Mediat Belge jepin alarmin: 5 familje mafioze kontrollojnë Shkodrën "Shkodra, Palermoja e re është në duart e pesë familje mafioze" Kështu e kanë cilësuar mediat belge qytetin e
Mburoja e kriminelit të rrezikshëm? Reagon deputeti socialist i Shkodrës Deputeti socialist i Shkodrës, Luan Harusha, ka reguar pas akuzave nga mediat belge se është mburoja e një krimineli.
Mediat belge japin alarmin: Krimineli i rrezikshëm i lidhur me deputetin e PS-së Mediat belge kanë shkruan në lidhje me shtetasin shqiptar Safet Bajri, si një nga tre personat më të kërkuar nga autorit
Vrau 25 vjeçarin me breshëri automatiku, arrestohet autori Një 25 vjecar ka gjetur vdekjen mbrëmjen e sotme në një fshat në Tropojë. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Luzhë të Trop
LDK, e pa interesuar për koalicione në Mitrovicë Kandidati i LDK-së në zgjedhjet e 22 tetorit, Safet Kamberi ka deklaruar se ka pasur ofertat edhe nga AKR-ja por edhe ng
Dy nxënësit shqiptar garojnë me sukses në Olimpiadën Botërore të Matematikës në Rio de Janeiro Eglis Balani dhe Safet Hoxha nga kolegji Turgut Ozal në Tiranë kanë fituar "Medalje Nderi" në Olimpiadën Botërore të Mat
Hedh votën Safet Kamberi i LDK-së Kandidati i LDK-së për kryetar të komunës së Mitrovicës, Safet Kamberi, ka hedhur votën e tij. Në një prononcim për m
Përkujtohet legjenda e Partizanit, Safet Berisha Në përvjetorin e ndarjes nga jeta të Safet Berishës, Federata Shqiptare e Futbollit kujtoi legjendën e futbollit shqipta
Aktakuzë kundër gjyqtares Safete Tolaj Prokuroria Themelore në Pejë, ka ngritur aktakuzë kundër gjykatëses Safete Tolaj për vepër penale keqpërdorim i pozitës
Zbulohet ministri i parë i qeverisë "Rama 2" Partia Socialiste dhe kryeministri Edi Rama nga zgjedhjet e 25 qershorit dolën me 74 mandate deputeti duke siguruar “tim
"Pse mo pallë...", komentuesi "sharron" Ramën, kryeministri nuk e prish terezinë (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama ka patur një takim sot me fermerë të zonës së Manzës ndërkohë që njëri prej komentuesve e ka fyer
Tifozët kuksianë pushtojnë fushën pas fitores, ja çfarë i bëjnë Safet Gjicit (FOTO LAJM) Skuadra e Kukësit ka bërë historinë ditën e sotme, duke u shpallur për herë të parë në të gjithë historikun e saj si kam
Explosion in Ballsh, prosecutors investigate for violation of rules Shkelqim Muca, 42 years old is the man who died yesterday in an explosion in the oil plant of Ballsh. Five other people
Detajet/ Ja si u grabit makina e Safet Gjicit Persona ende të paidentifikuar i thyejnë xhamin e makinës dhe i vjedhin çantën me para Presidentit të ekipit të Kukësit,