999 rezultate për

safet

Gjykata e Tiranës shpall moskomptencë për lirimin e Safet Bajrit Gjykata e Tiranës ka shpallur moskompetencë për gjykimin e kërkesës së Safet Bajrit për të fituar lirinë. Bajri i kon
"Më ka çuditur Gega si njeri", Safet Gjici flet hapur: E refuzuam 3 herë kërkesën Skënder Gega do të largohej nga Kukësi me një ndjenjë të lartë përgjegjësie pas humbjes së fundit kundër Partizanit në s
Veton Surroi, nazizmi, Rilindja dhe shumë shkrimtarë që Safeti nuk ka si t’i lexojë Nga Enkel Demi Ai e mban maskën të varur si gushare dhe me gjasë që nuk ka lexuar një rresht të vetëm nga Veton
Zbuloni pse Safet Gjici i hoqi titullin Veton Surroit: Çfarë nderi i qarkut është ky? (VIDEO) "Duhet ta heqim sot, t’ja heqim sot, të shkojë të na çojë në gjykatë po të dojë..." Ditën e sotme këshilli i Qarkut t
Nuk do t'i pëlqejë Ramës! Safet Gjicit mbledh socialistët e "harron" maskën (FOTO LAJM) Masa për mbajtjen e detyruar të maskës e vendosur me 15 tetor nga qeveria Rama, nuk po respektohet as nga socialistët.
Safet Bajri kallëzon kreun e Burgjeve, Agim Ismaili Safet Bajri, anëtar i bandës së Bajrajve në Shkodër ka kallëzuar penalisht në SPAK drejtorin e Përgjithshëm të Burgjeve,
Demi: Presim ta fitojë Kukësi se ka thënë Safeti, sezonin tjetër e nisim në stadiumin tonë Presidenti i Partizanit, Gazment Demi, ishte i ftuar sot në një lidhje direkte në “E Diell” ku ka folur për rifillimin e
Safet Bajri dhe Asmer Bilali lënë qelinë Gjykata e Rrethit Gjyqësor Shkodër, e përberë me trupe gjyqësore Besmir Stroka, ditën e sotme ka pranuar kërkesën e mbro
Safet Gjici u jep lajmin e mirë kuksianëve: Shtyjmë me 2 muaj taksat ndaj biznesit të vogël Biznesi i vogël është drejt një rënie të theksuar ndërsa 70% e tij është mbyllur për shkak të masave që janë marrë për k
ZYRTARE/ Sa i fortë ishte tërmeti që sapo ra, a ka dëme në Durrës e Tiranë? Ministria e Mbrojtjes ka reaguar për lëkundjen e tërmetit në Durrës e cila u ndie rreth orës 22:10, duke thënë se sipas
Behar dhe Safet Bajri dëshmojnë në seancë: Mos na mbani në burg pa të drejtë Vijon seanca te Krimet e Rënda për përcaktimin e masës së re të sigurisë për grupin “Bajri”, ndaj të cilëve u lëshuan në
Mos e beso po deshe: Veliaj deklaron 10 herë më pak shpenzime fushate se Safet Gjici Zgjedhjet e këtij 30 qershori u paraprinë nga fushata të shumta elektorale nga ana e maxhorancës. Të gjithë kandidatë
Jeta luksoze e Safet Bajrit brenda në qeli (FOTO+VIDEO) Safet Bajri, i njohur si kreu i grupit të "Bajrave" i arrestuar pak kohë më parë në një superoperacion në Shkodër, po vu
Rama sfidon në Kukës me Safet Gjicin Kryeministri Edi Rama zyrtarizoi kandidaturën e Safet Gjicit për bashkinë e Kukësit gjatë takimit të sotëm në qytetin ve
Kryetari i PD-së Mat, tender për Safet Gjicin (FOTO LAJM) Drejtor i Ndërmarrjes së Ujësjellës Kanalizime të Matit është kryetari i PD-së për këtë qark, Arjan Lika dhe ky i fundit
"Kryetari i PS-së në Burrel i jep tender pa garë Safet Gjicit" (FOTO LAJM) Zëdhënësja e PD-së Ina Zhupa ka publikuar sot një denoncim të fortë, ku thotë se firma e Safet Gjicit ka marrë pa garë t
Gjykata e Shkodrës njeh dënimin për Safet Bajrin "I forti i Shkodrës" Safet Bajri, i cili rezulton i dënuar me 8.9 vite burg në shtetin belg do të marrë dnëimin në Shqi
Paloka shpërthen "skandalin e radhës": Safet Gjici në përgjime për blerje votash Nënkryetari i PD, Edi Paloka ka bërë deklaratën e rëndë se Presidenti i skuadrës së Kukësit, Safet Gjici ka dalë në përg
I ka mbaruar dënimi, por e moshuara mbahet në burg prej 13 vitesh (VIDEO) Top Story pa dashur të ndalet vetëm në kushtet që të burgosurit gjenden në spitalin e burgut Tiranë, solli ekskluzivisht
Mediat belge: Politikanë të lartë liruan Safet Bajrin Leja për varrimin e të atit për të fortin e Shkodrës, Safet Bajri nuk është pritur aspak mirë nga mediat belge. Sipas hl