999 rezultate për

saad

Skuadra e sapo ngjitur në Premier League financohet nga familja Bin Laden? Një lajm bombë vjen nga prestigjozja "Daily Mail" ku hedh akuza të forta në drejtim të skuadrës së sapo ngjitur në Premi
Jemen, sulmohet autobusi me nxënës, shkon në 50 numri i viktimave Të paktën 29 fëmijë janë vrarë dhe 30 janë plagosur në një sulm ajror të të udhëhequr nga koalicioni Saudit në Jemen, ra
Çmimi i naftës, AK: Sheiku Kokëdhima më i shtrenjtë se Al-Asaad i Sirisë Kreu i Aleancës KuqeZi Kreshnik Spahiu ka reaguar ashpër ndaj monopoleve të naftës. Sipas tij nafta ka rënë me 40% në bu
Soni Malaj sjell këngën dhe në anglisht (FOTO LAJM) Soni Malaj vjen me surprizën e radhës për të gjithë fansat e saj. Pas vlerësimeve që ka marrë per duetin “Tulipan i Bard
Soni bashkëpunon me këngëtarin arab? Lidhur me këngën e saj më të re, Soni Malaj ka qënë aktive ditët e fundit duke përcjellë për fansat të rejat më të fundi
Rrugës drejtë vdekjes (FOTO-LAJM) Këto imazhe tregojnë momentet e fundit të dy kriminelëve të dënuar me varje nga autoritetet në Kuvajt për krimet që ata
Tranjeri i Al Saad: Më duhen 16 lojtarë për të ndalur Barçën Në gjysmëfinalen e Botërorit të Klubeve që po zhvillohet në Japoni, Al Sadd nuk ka asnjë shans ndaj Barcelonës dhe këtë