999 rezultate për

ryan

Investimi i Kobe Bryant që u kthye në fitim marramendës Kobe Bryant para 4 vitesh mori një vendim për të investuar rreth 6 milion dollarë për pijen e njohur “BodyArmor”. Po
Nuk panë detajin qesharak, fotoja më e bukur e dasmës bëhet virale Si gjithë të tjerët, 25-vjeçari Kevin Kennedy Ryan postoi në Twitter një foto nga dasma e tij për të festuar përvjetorin
20 mijë euro vjedhje, shqiptari kapet mat në Itali Një shqiptar 40-vjeçar, me banim në Bergamo, është arrestuar nga Guardia di Finanza për vjedhje në aeroportin e Orios.
Roma pritet të zyrtarizoj Bryan Cristanten Roma besohet se ka arritur marrëveshje me lojtarin e Atalantas, Bryan Cristante, i cili pritet që të kryen testet mjekës
Mkhitaryan për Emery: Shpresoi që të sjell taktika dhe një shpirt të ri në Arsenal Henrikh Mkhitaryan shpreson se trajneri i Arsenalit, Unai Emery do të sjell “taktika të reja, ide dhe shpirt” pas emërim
Polici ishte shkarkuar nga puna para 46 vitesh, gjykata merr vendimin që të paguhet Një gjykatë në Australi ka vendosur që ish-dedektiviv Denis Ryan të paguhet për 46 vite punë pasi është shkarkuar pa të
Barcelona bën pazar në Angli, kërkon këta dy lojtarë Barcelona është duke u përgatitur për të blerë Anthony Martial dhe Ryan Sessegnon Sipas Daily Mail, Barça pritet të o
Mkhitaryan hedh kunja të rëndë drejt Mourinhos Mkhitaryan nuk e ka harruar akoma vuajtjet që kishte kur ishte pjesë e “Djajve të Kuq”. Ai shprehet i lumtur që u largu
E akuzuan se nuk po i kushtonte kohë bashkëshortes, aktori bën deklaratën e papritur Kur mendojmë për çifte hollivudiane të dashuruara, mendja na shkon mes të tjerash edhe tek Ryan Reynolds dhe Blake Livel
Çfarë parashikon horoskopi për "peshqit", Mamaqi vë në siklet amerikanët Pas deklaratës së Ambasadorit Amerikan në Tiranë, Donald Lu, i cili foli për "peshq të mëdhenj" dhe kërkoi nga autoritet
Milan - Arsenal, notat e lojtarëve (FOTO LAJM) Arsenali ka marrë një fitore të madhe në transfertë kundër Milanit me rezultatin 0-2 në "San Siro". Topçinjtë të dy g
Henrikh Mkhitaryan me deklaratë thumbuese për ish-trajnerin e tij “Arsene është një trajner më i dashur, kurse Mourinho shumë i rreptë”, Mkhitaryan tregoi dallimin mes trajnerit francez
Tre sindikata të transportit ajror paralajmërojnë për një grevë 4 orëshe të Ryanair Tre sindikata të transportit ajror italian konfirmuan sot njoftimin për një grevë katër orëshe për nesër që përfshin të
Të rrezikosh kokën ditën e dasmës, vetëm ky çift mund ta bënte! (FOTO LAJM) Ryan Jenks dhe Kimberly Weglin u martuan në 121 metra lartësi mbi kanionin e Utahut, duke qëndruar në një rrjetë reziste
Aubameyang dhe Mkhitaryan janë shprehur të lumtur për fitoren ndaj Evertonit Transferimet e fundit të Arsenalit, Pierre-Emerick Aubameyang dhe Henrikh Mkhitaryan ishin të kënaqur dhe të lumtur me f
A mund të luajnë Mkhitaryan dhe Aubameyang në Europa League me Arsenalin ? Arsenal tashmë ka kompletuar transferimin e Henrik Mkhitaryan nga Manchester United dhe është shumë pranë sulmuesit të B
Roma përdor strategji të veçantë për mesfushorin e Atalantës Manovrat e Romës në merkato vazhdojnë pa mbarim në përpjekje për të përforcuar skuadrën por edhe për të patur bilancet s
Mkhitaryan lavdëron futbollin e Wengerit për të ulur atë të Mourtinhos Mkhitaryan thotë se po e tërheqë futbolli i Arsenalit pasi nuk do të ketë nevojë që mbrohet sikurse me Mourinhon. “Na
Mkhitaryan nuk i harron sërish fjalët "Gjithmonë kam ëndërruar të luaj këtu" Henrikh Mkhitaryan përdor trë njëjtin "disk" sa herë që i është bashkuar një klubi të ri. Fjalët e tij kur nënshkruan
Pse Mkhitaryan nuk do të mbajë fanellën me numrin 7 Europa League ? Arsenal ka njoftuar se Henrikh Mkhitaryan ka zgjedhur fanellën me numër 7, por, këtë nuk mund ta mbajë edhe në Europa Le