999 rezultate për

ryan

Tifozët e Arsenal akuzojnë Kim Kardashian për mungesën e Mkhitaryan në finale (FOTO LAJM) Henrikh Mkhitaryan do të mungojë në finalen e Europa League mes Arsenal dhe Chelsea, për shkak të prejardhjes armene të
Politika e la jashtë finales, ky është mesazhi i Mkhitaryan Arsenali ka vendosur që të mos e marr me vete mesfushorin Henrik Mkhitaryan në Azerbajxhan. Mesfushori armen për shka
Zyrtare: Problemet politike detyrojnë Mkhitaryan që të mos luajë në finalen e Europa League Tashmë është zyrtare: Henrikh Mkhitaryan nuk do të udhëtojë me Arsenalin për në Azerbajxhan për të luajtur në finalen e
Mesfushori i Arsenal nuk do të jetë në finalen e Europa League për arsye sigurie Arsenal me meritë të plotë arriti të siguronte kualifikimin në finalen e Europa League, ku të këtë përballë një tjetër
"E dija lojë", aktorja që luan Aryan flet për skenën e seksit me Gendry-n në Game of Thrones (FOTO LAJM) Fansat më të zjarrtë të Game of Thrones u ndanë më dysh në raport me skenën e seksit të Arya Stark dhe Gendry në serinë
Arsenal nxjerr në shitje Ozil dhe Mkhitaryan Sipas "Mirror", Arsenali do të nxjerrë dy yjet e skuadrës në shitje Ozil dhe Mkhitaryan në verë. Të dy lojtarët do
Arsenali kalon sërish në avantazh me Mkhitaryan (VIDEO) Arsenali po shkon drejt fitores në ndeshjen që po zhvillohet në Emirates ndaj Southampton. Topcinjtë kanë shënuar dh
Formacionet zyrtare: Fulham-Manchester United, Solskjaer kërkon triumfin Manchetser United do të kërkojë vijushmërinë në Premier Legaue ku pas pak do të luajë ndaj Fulhamit në transfertë. Me
Ylli i Arsenalit lë pas dëmtimin dhe kthehet në stërvitje (FOTO LAJM) Arsenali do të luaj nesër kundër skuadrës së Manchester Cityt në stadiumin "Etihad Stadium". Por sot klubi londinez
Fotografitë që çmendën rrjetet sociale, bebja që bën punët e të rriturit (FOTO LAJM) Nuk të ndodh çdo ditë që të shohësh një fëmijë të vogël që kosit barin, ngre pesha, apo ecën për në punë me një valixhe
Arsenali barazon rezultatin me Henrikh Mkhitaryan (VIDEO) Ka zgjatur vetëm 8 minuta avantazhi Southampton teksa Arsenali ka barazuar gjithcka falë golit të shënuar nga sulmuesi
22 milion dollar, ky është personi më i paguar nga Youtube Një vogëlush 7-vjeçar është më i paguari nga Youtube. Një klasifikim i revistës “Forbes” e vendos 7-vjeçarin Ryan në kry
Giggs: Kemi ardhur në Shqipëri për të fituar Edhe pse është vetëm një miqësore, Uellsi do të kërkojë të fitojë ndeshjen me Shqipërinë. Ky është mesazhi i dhënë nga t
Taksisti publikon fotogafi të magjishme të klientëve të tij ndër vite (FOTO LAJM) Ulësja prapa e veturës së tij taksi në Nju Jork, për Ryan Weideman ishte një “studio fotografike” për dekada të tëra.
Formacionet zyrtare: Arsenal - Sporting Lisbone Arsenali pret sonte në "Emirates Stadium" skuadrën portugeze, Sporting Lisbone, e vlefshme për UEFA Europa League. T
Kjo fotografi dasme u bë virale, por çfarë fshihet pas saj Si gjithë të tjerët, 25-vjeçari Kevin Kennedy Ryan postoi në Twitter një foto nga dasma e tij për të festuar përvjetorin
Holanda barazon rezultatin ndaj Francës (VIDEO) Holanda ka barazuar rezultatin ndaj Francës në "Stade de France". Ai që kë shënuar mesfushori Ryan Babel në minutën
Christian Eriksen mposht i vetëm Uellsin e Ryan Giggs Danimarka ka marrë një fitore shumë të rëndësishme sot kundër Uellsit falë dy golave të Christian Eriksen. Mesfushor
Mkhitaryan nuk do të luajë nëse Arsenal shkon në finale të Europa Leagues Henrikh Mkhitaryan nuk do të luajë dot në finale të Europa Leagues nëse Arsenal arrin aty. Finalja këtë vit zhvillohet n
Sapo u divorcua, Ryan Giggs gjen një të dashur 10 vjet më të re Ryan Giggs vetëm pak muaj më parë është raportuar se u divorcua nga bashkëshortja e tij. Por ish-lojtari i Mancheste