999 rezultate për

ryan

Dalin pamjet nga vendi i aksidentit të frikshëm të Kobe Bryant (FOTO LAJM) Legjenda e NBA-së Kobe Bryant dhe vajza e tij Gianna u shuan pas një aksidenti tragjik me helikopter. Tre trupa janë
Këto ishin fjalët e fundit të pilotit të Kobe Bryant Piloti i helikopterit të Kobe Bryant që u aksidentua ditën e djelë me 9 persona në bord u ka thënë kontrollorëve të traf
Aksidenti fatal i Bryant, NBA merr vendim Vdekja tragjike e Kobe Bryant tronditi botën dhe padyshim qetetarët e Los Angeles ku Kobe ishte me shumë se basketbolli
Identifikohen nëntë viktimat e helikopterit të rrëzuar të Kobe Bryant Aksidenti ajror i ditës së dielë ishte tragjik për nëntë personat që ishin në bord. Përve Kobe Bryant dhe vajzës së t
Fluturonte gjithmonë me helikopter, kjo është arsyeja prekëse pse Bryant e bënte këtë veprim Mëngjesi i së dielës ishte tragjik për yllin e NBA-së dhe vajzës së tij 13 vjecare. Kushtet e rënda atmosferike janë
Faji i pilotit pas ngjarjes së rëndë? Dalin detajet e reja nga rrëzimi i helikopterit të Koby Bryant Piloti i helikopterit që transportonte Kobe Bryant, vajzën e tij dhe 6 pasagjerë të tjerë të dielën u paralajmërua se ai
Shtrohet në spital vajza e madhe e Kobe Bryant Ish-legjenda e basketbollit amerikan, i cili gjeti vdekjen pas rrëzimit të helikopterit privat, Kobe Bryant, la pas tre
Fansat në Los Angeles homazhe në nder të Kobe Bryant (VIDEO) Shuarja e yllit të NBA, Kobe Bryant mblodhi në qendrën Staples në Los Angeles me mijëra tifozë të cilët zhvilluan homazh
Nis peticioni, Kobe Bryant gati të vendoset në logon e famshme (FOTO LAJM) Kobe Bryant është padyshim njeriu i momentit. Legjenda e basketbollit amerikan humbi jetën tragjikisht mbrëmjen e së
Statistikat e jashtëzakonshme të Kobe Bryant në basketboll Mengjesi i së dielës ishte fatal për një nga legjendat e NBA-së. Kobe Bryant ndërroi jetë bashkë me vajzën e tij pas aks
Del Piero i tronditur: Nuk kam fjalë, Bryant shembull për mua Legjenda e Juventusit dhe e kombëtares së Italisë, Alex Del Piero ka reaguar pas lajmit për vdekjen e Kobe Bryant. "J
Shaqiri reagon pas aksidentit të Bryant: Heronjtë vijnë dhe shkojnë, legjendat mbesin përgjithmonë (FOTO LAJM) Ylli kosovar i Liverpool dhe i kombëtares zvicerane dhe ka reaguar për vdekjen tragjike të Kobe. Sipas mediave amerik
"Jeto sot të frymëzosh të nesërmen", shprehjet e paharrueshme të Kobe Bryan Basketbollisti me famë botërore Kobe Bryant u shua nga jeta në një moshë relativisht të re, bashkë më vajzën e tij 13 vj
Australia Open, Nadal kalon në çerekfinale, fitorja i dedikohet Kobe Bryant Rafael Nadal nuk e ka pasur aspak të lehtë kalimin në cerkefinale përballë Nick Kyrgios. Spanjolli fitoi 3 me 1 në se
Ky film vizatimor "parashikoi" vdekjen e Kobe Bryant me helikopter në vitin 2017 (VIDEO) Aksidenti me pasojë fatale për Kobe Braynt dhe vajzën e tij është kryefjala nëpër media. Interesimi i madh për të zbulua
Aksidenti tragjik i Bryant, flasin dëshmitarët: Po fluturonte shumë ulët Dëshmitarët e përshkruajnë si tragjike momentin kur helikopteri më 9 persona në bord ku ndër to ishte edhe Kobe Bryant m
Michael Jordan: Nuk kam fjalë për të përshkruar dhimbjen, do më mungosh Bryant Michael Jordan ka shkruar një mesazh mjaft të ndjerë pas largimit nga jeta të Kobe Bryant. Ish-ylli i NBA-së ësht shp
"Zemra e saj u nda në miliona pjesë", gruaja e Bryant humb totalisht kontrollin kur mëson lajmin (FOTO LAJM) E gjitë bota e pikëlluar për largimin nga jeta në mënyrë tragjike të Kobe Bryant, legjendës së NBA-së. Nëse e gjthë
Një legjendë dhe një njeri i madh, kështu i ndihmonte Bryant disa të aksidentuar para një muaji (VIDEO) Një nga ikonat e basketbollit humbi jetën ditën e djeshme pas aksidenti ajror rreth orës 10:00 të paradites. Por, një
Dybala reagon pas aksidentit fatal të Bryant: Sporti po vajton humbjen e një legjende Edhe Paulo Dybala ka shprehur ngushellimet familjarëve të Kobe Bryant pas aksidentit ajror që i mori jetën legjendës së