999 rezultate për

ryan

Pamjet e fundit nga fluturimi i helikopterit të Kobe Bryant (VIDEO) Legjenda e basketbollit, Kobe Bryant dhe vajza e tij 13-vjeçare, Gianna, humbën jetën në një aksident tragjik me helikop
Deklaratë tronditëse e repistit: Vrasja e Kobe Bryant ishte e planifikuar (FOTO LAJM) Shumë njerëz kanë shkruar në mediat sociale rreth vdekjes së legjendës së NBA-s, Kobe Bryant. Por, reperi i njohur i
Shtohen dyshimet e aksidentit të Kobe Bryant, helikopteri nuk kishte kuti të zezë Autoritetet po vazhdojnë në hetojnë shkaqet e aksidentit fatal të Kobe Bryant. Bordi Kombëtar i Sigurisë së Transport
Aksidenti tragjik i Bryant, gjenden trupat e viktimave (FOTO LAJM) Aksidenti tragjik qw i mori jetwn Kobe Bryant, vajzws sw tij dhe shtatw personave tw tjerw ndodhi nw njw reliev tepwr tw
Mesazhi prekës i tifozëve të Milanit për Kobe Bryant (FOTO & VIDEO) Ashtu sic ishte paralajmëruar edhe më parë, Milani ka nderuar legjendën e NBA, Kobe Bryant që humbi jetën ditën e diel.
Pakti i fshehtë mes Kobe Bryant e bashkëshortes Vanessa: Kurrë së bashku në helikopter Kobe Bryant ishte mësuar të përdorte helikopterin për të lëvizur, zakon që e kishte që në kohët kur luante për Los Angel
Koha kur Ronaldinho prezantoi Kobe Bryant me Lionel Messin (VIDEO) Kobe Bryant kishte treguar para disa kohësh historinë kur Ronaldinho e kishte prezantuar atë para yllit të Barcelonës, L
Policia e LA kërkon ndihmë nga qytetarët për të zbuluar arsyen e rrëzimit të helikopterit të Bryant Sherifi i zonës së Los Angeles mbajti një tjetër konferencë për shtyp pas vdekjes së Kobe Bryant, Gianna Bryant dhe 7 pe
Seria A i refuzoi, por lojtarët e Milanit do të mbajnë shirit të zi në krah në kujtim të Bryant Lojtarët e Milanit do ta mbajnë nga një shirit të zi në krah mbi fanellë, në kujtim të basketbollistit të ndjerë Kobe Br
Nike ndalon shitjet e produkteve të Kobe Bryant Pas aksidentit qw i mori jetwn legjendws sw NBA-sw, Nike ka vendosur tw ndalojw shitjen e produkteve qw mbajnw emrin e K
Kobe Bryant në maj pritej të vinte në Tiranë Ish basketbollisti Gazmend Caci në emisionin e "Procesit Sportiv" zbuloi një pjesë të bisedimeve me asistentët e Bryant,
Kobe Bryant baba i përkushtuar, gazetarja përlotet në emision (VIDEO) Gazetarja e ESPN wstw pwrlotur nw emision kur ka kujtuar takimin e vetwm qw ka pasur me legjendwn e NBA-sw, Kobe Bryant.
Bryant ishte tifoz i Milanit, kuqezinjtë merr vendim për ndeshjen kundër Torinos Milan do të zbresë në fushë me shirit të zi në ndeshjen kundër Torinos në Coppa Italia. "Rossonerët" do ta përkujtojë
Kobe Bryant dhe gruaja e tij nuk udhëtonin kurrë bashkë me helikopter Kobe Bryant e përdorte helikopterin për të udhëtuar nëpër Los Angelos pasi nuk ja dilte dot në rrugë tjetër dukeqenëse
Dalin pamjet nga vendi i aksidentit të frikshëm të Kobe Bryant (FOTO LAJM) Legjenda e NBA-së Kobe Bryant dhe vajza e tij Gianna u shuan pas një aksidenti tragjik me helikopter. Tre trupa janë
Këto ishin fjalët e fundit të pilotit të Kobe Bryant Piloti i helikopterit të Kobe Bryant që u aksidentua ditën e djelë me 9 persona në bord u ka thënë kontrollorëve të traf
Aksidenti fatal i Bryant, NBA merr vendim Vdekja tragjike e Kobe Bryant tronditi botën dhe padyshim qetetarët e Los Angeles ku Kobe ishte me shumë se basketbolli
Identifikohen nëntë viktimat e helikopterit të rrëzuar të Kobe Bryant Aksidenti ajror i ditës së dielë ishte tragjik për nëntë personat që ishin në bord. Përve Kobe Bryant dhe vajzës së t
Fluturonte gjithmonë me helikopter, kjo është arsyeja prekëse pse Bryant e bënte këtë veprim Mëngjesi i së dielës ishte tragjik për yllin e NBA-së dhe vajzës së tij 13 vjecare. Kushtet e rënda atmosferike janë
Faji i pilotit pas ngjarjes së rëndë? Dalin detajet e reja nga rrëzimi i helikopterit të Koby Bryant Piloti i helikopterit që transportonte Kobe Bryant, vajzën e tij dhe 6 pasagjerë të tjerë të dielën u paralajmërua se ai