999 rezultate për

ryan

Dortmund dëshiron rikthimin e Henrikh Mkhitaryan Borussia Dortmund dëshiron që ta rikthej Henrikh Mkhitaryan. The Independent raporton se United nuk e ka ndërmend që
Nderohet Kobe Bryant, Lakers tërheqin numrat 8 dhe 24 (VIDEO) Një mbrëmje e e veçantë në NBA, e mbushur me plot 10 sfida plot rivalitet. Gjithsesi, vëmendja kryesore ishte në “St
Mourinho lë jashtë formacionin Mkhitaryan për herë të 7 Henrick Mkhitaryan ka përfunduar në tribunë për herë të 7, në 8 takimet e fundit të Manchester Unitedit, në Premier Leag
Mos e besoni po deshët por ky fëmijë fiton 11 milionë dollarë në vit (VIDEO) Milioner lind por edhe bëhesh, por zakonisht për t’u bërë duhen vite jetë punë dhe shumë sakrifica. Por si duket, nu
Mkhitaryan i pakënaqur me situatën e tij tekUnited, i hap krahët Inter Henkrikh Mkhitaryan sështë aspak i lumtur dhe kërkon të largohet nga Manchester United. Fantazisti armen nuk luan ti
6- vjeçari fiton 11 milionë dollarë në vit me kanalin e tij në Youtube Tashmë kanali i dedikohet i gjithi lojërave dose ushqimeve për fëmijët dhe ato shoqërohen nga komenti i Ryan ndërsa film
Regjizori i famshëm paditet për ngacmim seksual Regjisori i “X-Men”, Bryan Singer është paditur për ngacmim seksual ndaj një 17-vjeçari në vitin 2003. Sipas “Variety
Ryan Reynolds i bën një urim qesharak vëllait të tij (FOTO LAJM) Aktori seksi Rayan Reynal, për ditëlindjen e velllait të tij të madh i ka bërë një urim të lezetëshëm. Aktori 41-vje
Arrestohet aktorja e famshme! Rrahu me grushta bashkëshortin e saj Aktorja e njohur e serialit ''Glee'' është arrestuar pasi ka ushtruar dhunë ndaj bashkëshortit të saj. Ka qënë vetë b
Mourinho mbështet Mkhitaryan: Mund të bëhesh titullar tek United Mourinho nuk e ka ftuar në dy ndeshjet e fundit Henrikh Mkhitaryan, por do t’ia jep sot një rast të ri kundër Brightonit
Ryan Giggs gati të marr drejtimin e ndonjë klubi anglez, zbuloni mundësitë e tij Legjenda e Manchester United dhe e Kombëtares së Uellsit, Ryan Giggs, është gati të marrë drejtimit Leciester City-t ose
Kobe Bryant kujton kohën kur Ronaldinho i prezantoi Messin duke i thënë: Njihu me lojtarin më të mirë në histori (VIDEO) Legjenda braziliane, Ronaldinho, e kishte kuptuar talentin e Lionel Messit kur ai ishte shumë i ri te Barcelona. Gjatë k
Manchester pret Baselin, formacionet e mundshme Manchester Unitedit kthehet në Ligën e Kampionëve me takimin ndaj Baselit. Objektivi i lojtarëve të Jose Mourinhos ës
Britney Spears prezanton vëllain në ditëlindjen e tij (FOTO LAJM) Ai mund të jetë larg vëmendjes, por vëllai i Britney Spears, Bryan, është e qartë se është një pjesë shumë e rëndësishme
Mkhitaryan: Mund të kisha luajtur me Gerrard dhe Suarez, por Klopp ... Henrikh Mkhitaryan do të ketë mundësinë që sot të përballet me një nga trajnerët që ka ndikuar shumë në karrierën e tij,
Mariah Carey e marrosur pas të dashurit të ri U përfol për një romancë të re, e duket se gjerat po shkojnë mësë miri. Gjërat kanë nisur të bëhen serioze mes Mariah
Një yll për Ryan Reynolds Një yll për aktorin Ryan Reynolds. Bulevardit të Famës në Hollivud iu shtua ylli i 2596, i cili nderon aktorin me origji
Bale zgjedh lojtarin me të cilin ka luajtur, s'është Ronaldo Gareth Bale nuk u mendua shumë kur e pyetën në një event të një marke sportive se cili është lojtari më i mirë me të cil
Mourinho ka një mungesë të madhe ndaj City-it Nuk ka lajme aspak të mira për Mourinhon para sfidës së parë që do të luhet pas ndeshjeve të kombëtareve ndaj City-it. M
United ndryshon vendosjen taktike me ardhjen e Pogbasë Ardhja e Paul Pogba-së te Manchester United do të ndryshojë edhe skemën e Jose Mourinhos. "Daily Mail" raporton se s