999 rezultate për

ryan

Afër 1 vit nga vdekja e Kobe Bryant, bashkëshortja e basketbollistit prek me rrëfimin e saj (FOTO LAJM) Në 26 janar bëhet plot 1 vit nga aksidenti tragjik me aeroplan, që i mori jetën legjendës së basketbollit, Kobe Bryant,
E trishtë: Një nga çiftet e para me sindromën down, bashkëshorti vdes nga COVID-19 Bashkëshorti i një prej çifteve të para me sindromën Down të martuara në Mbretërinë e Bashkuar nuk është më. Ai vdiq p
Dhe që thoni ju, personi më i paguar në YouTube për 2020 është vetëm 9 vjeç (VIDEO) Ryan Kaji, një djalë 9-vjeçar, kryeson në listën e personave më të paguar të YouTube për vitin 2020, sipas një liste të
9 vjeçari fiton 29 milionë dollarë nga YouTube, bëhet më i paguari këtë vit Një nëntë vjeçar ka fituar afër 30 milionë dollarë nga videot e tij në YouTube, duke mbajtur kështu titullin e njeriut m
Po kalon momentin e tij më të mirë te Roma, Mkhitaryan shpërblehet me rinovim kontrate Fantazisti armen Heinrikh Mkhitaryan është shndërruar në një pikë mjaft të rëndësishme për skuadrën e Romës, ndaj tani d
E ëma i kërkon para pas vdekjes së Kobe Bryant, Vanessa: Ajo do të më zhvatë familjen (FOTO LAJM) Vanessa Bryant, gruaja e ve e basketbollistit të ndjerë, Kobe Bryant, është përplasur së fundmi publikisht me nënën e s
Skandali me Ryan Giggs, reagon vetë legjenda e United Menaxheri i Uellsit dhe legjenda e Manchester United, Ryan Giggs mohon të ketë sulmuar të dashurën e tij. Gjegjësisht
Dyshohet se dhunoi të dashurën, arrestohet legjenda e Man Utd Ryan Giggs Kobmëtarja e Uellsit ka anuluar konferencën për media që duhet të mbahej sot. Arsye për këtë është arrestimi i trajne
Rritja alarmante e rasteve, OBSH: Ja si ndërpritet zinxhiri i infektimeve me Covid-19 OBSH e ka zgjidhjen se si të ndërpritet zinxhiri në mënyrë që të mos përsëritet një mbyllje e dytë. Kreu i Shërbimit
OBSH: Sa do të arrijë numri i viktimave nga koronavirusi Organizata Botërore e Shëndetësisë ka paralajmëruar nga një rritje masive e numrit të viktimave nga pandemia e Coronës.
OBSH hedh poshtë mitin: COVID-19 nuk transmetohet me ushqim Organizata Botërore e Shëndetësisë (OBSH) u ka bërë thirrje njerëzve që të mos shqetësohen nga përhapja e koronavirusit
OBSH sulmon të rinjtë: Jeni fajtorët e shpërndarjes së COVID-19 Të lodhur nga mbyllja në shtëpi dhe me dëshirën për të shijuar ditët e verës, të rinjtë në disa vende po kontribuojnë në
COVID-19/ OBSH: Vaksina s’mund të pritet para fillimit të vitit 2021! Organizata Botërore e Shëndetësisë tha se hulumtuesit janë duke bërë përparim të mirë në zhvillimin e vaksinës kundër ko
Mkhitaryan këshillon klubin e tij: Roma duhet të përmirësohet mentalisht Anëtari i Romës, Mkhitaryan, beson se skuadra qëndron mirë në aspektin teknik dhe me kualitet, por duhet përmirësuar në
ZYRTARE/ Mkhitaryan zgjat huazimin me Romën Roma arrin akordin me Arsenalin për zgjatjen e huazimit të Henrik Mkhitaryan. Mesfushori armen do të qëndrojë te verdhek
Roma vazhdon negociatat me Man.United për Smalling Chris Smalling duket se është i destinuar për të qëndruar tek Roma për të paktën edhe një sezon tjetër, raporton Corrier
Fliste për motin, zbulohet biseda e pilotit të helikopterit ku vdiq Kobe Bryant me vajzën Legjenda e NBA Kobe Bryant dhe vajza e tij ndërruan jetë me 26 janar, ku helikopteri me të cilin po fluturonin u rrëzua.
5 muaj nga aksidenti tragjik, zbulohet shkaku i rrëzimit të helikopterit të Kobe Bryant Janë bërë pesë muaj që nga vdekja tragjike e legjendës së basketbollit, Kobe Bryant dhe nëntë personave të tjerë në bord
Gjashtë muaj nga vdekja e Bryant dhe vajzës së tij, bashkëshortja merr vendimin ekstrem Kur kanë kaluar rreth gjashtë muaj pas vdekjes së Kobe Bryant dhe vajzës, bashkëshortja e tij ka vendosur të mbyllë rr
Humbi njerëzit më të shtrenjtë, bashkëshortja gdhend në trup Kobe Bryant dhe vajzën e saj (VIDEO) Me 26 Janar të këtij viti legjenda e basketbollit, Kobi Brajant dhe vajza e tij 13-vjeçare, Xhana humbën jetën në një ak