999 rezultate për

rudina

Ajo është padyshim "mbretëresha" e gafave, Rudina sapo tha perlën e rradhës Rudina Magjistari është padyshim mbretëresha e “gafave” në televizionin shqiptar. As buzëqeshja e saj e bukur dhe ëmbëls
Rama më romantik se kurrë, shkon me lule në dorë në intervistë Kryeministri Edi Rama pavarësisht se nuk ka lënë intervistë pa marrë pjesë, ai po aty live i quan mediat “kazat mediatik
Batutat e Metës: Doktori, më i majtë se Edi Rama! Presidenti i zgjedhur Ilir Meta, i ftuar në emisionin Dritare, ka bërënjë sërë batutash, e pyetur nga drejtuesja e emisi
Basha thirrje demokratëve të LSI dhe PDIU: Do përfundoni si Baftjari Lulzim Basha u shpreh në emisionin #DritaremeRudinën se PDIU-ja e Idrizit është një kopje e zbehtë i LSI-së, që ka parë
Ledri Vula injoron keq Encën: Kurrë nuk do të bëja… (FOTO LAJM) Ledri Vula është ftuar në emisionin “Mo si fol Shoferit” nën drejtimin e Rudina Dembacaj. Gjatë intervistës reperi k
Rudina godet sërish, kjo gafë nuk ka të falur (VIDEO) Rudina Magjistari është një ndër moderatoret e programeve të pasdites më të dashura nga publiku. Por ajo njihet edhe
Rudina Magjistari "i nxjerr të palarat" Aurela Hoxhës pas emisionit (FOTO LAJM) Modelja e njohur Aurela Hoxha ishte e ftuar dje tek emisioni "Rudina". Këtë e ka rrëfyer vetë prezantuesja e emisioni
Rudina nxjerr “zbuluar” Aurela Hoxhën, ja i çfarë bëri pas emisionit (FOTO LAJM) Rudina Magjistari ka një emision mjaft të ndjekur, dhe shpesh personazhet që ajo fton bëhen objekt diskutimi. Pasi përfu
PROFIL/ Kush është Rudina, vajza e Azem Hajdarit (FOTO LAJM) Ngjalli jo pak kërshëri dhe kuriozitet kur me emër të përveçëm, Kryetari i PD-së Lulzim Basha prezantoi një vajzë të re,
Reagon aktorja e "Al Pazar-it": Agron Llakaj gënjen Ka folur për herë të parë, moderatorja e programit “Mos i fol shoferit”, Rudina Dembacaj për largimin e saj nga Al Pazar
Rrjeti "gajaset" me "gafat" në emisionin e Rudina Magjistarit (VIDEO) Moderatorja Rudina Magjistari prej vitesh mban të mbërthyer pas ekranit teleshikuesit me emisionin e saj pasditeve.
Çfarë ndodhi mes dy kunatave? Pse Rudina nga Lushnja rrahu me bastun kokës motrën e bashkëshortit Sherri i nisur mes fëmijëve kaloi te dy kunatat, duke bërë që njëra prej tyre të përfundojë në spital në gjendje të rënd
Sherri me Rudina Xhungën, fansat "shpërthejnë" ndaj Ledionit: "Po i sjell fundin TCH!" (FOTO LAJM) Moderatori i "The Voice of Albania" ka reaguar publikisht kundër një shkrimi të botuar në portalin "dritare.net" të gaze
Sherr mes Ledion Liços dhe Rudina Xhungës: "TCH të përcolli për në dritaren e fundit!" (FOTO LAJM) Moderatori i "The Voice of Albania" ka reaguar publikisht kundër një shkrimi të botuar në portalin "dritare.net" të gaze
Kërcënoi Rudina Magjistarin, ja çfarë ka vendosur gjykata për fatin e Vjolës Gjykata e Tiranës tashmë ka përfunduar gjykimin ndaj një 37-vjeçareje të akuzuar për “përndjekjen” e moderatores së njoh
Rudina Xhunga i del në mbrojtje bashkëshortit: Agron Tufa na kërcënoi me prerje gjuhe (FOTO LAJM) Duket i ashpër debati që ka nisur mes shkrimtarit Agron Tufa dhe ish-zv.ministrit të Mbrojtjes, Dritan Hila. Ishte ky i
Rrëfimi i "Jozefina Topallit": Si i humba 35 kg dhe hoqa dorë nga rakia që pija me xhaxhain Rudina Dembaçaj ra në syrin e të gjithëve për rolin e saj si “Jozefina Topalli”. Ditën e sotme në studio përballë ga
Ja surpriza e Jozefina Topallit në "Luftën e Nuseve" (FOTO LAJM) Episodi i dytë i këtij sezoni të ri të “Lufta e Nuseve”, që transmetohet në ekranin e Televizionit Klan vuri përballë tr
Nëna rrëfen tmerrin: S’ma varrosin foshnjën se nuk kam lekë (VIDEO) Rudina Hoxha, një 37 vjeçare po përjeton ditët më të vështira të jetës. Para 5 ditësh ajo ka humbur në rrethana misterio
Kjo është "fryma" e Rudina Magjistarit (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur Rudina Magjistari ka publikuar në rrjete sociale dy fotografi shumë të bukura. Në këto foto ajo